libgovirt master - en to fi translation catalogue (16 entries)

en: Unexpected parameter type in REST call
fi: Odottamaton parametrityyppi REST-kutsussa

en: Display libgovirt version information
fi: Näytä libgovirtin versiotiedot

en: oVirt Options:
fi: oVirt-valinnat:

en: Show oVirt Options
fi: Näytä oVirt-valinnat

en: Failed to parse response from collection
fi: Vastauksen jäsentäminen kokoelmasta epäonnistui

en: Missing mandatory 'id' attribute
fi: Pakollinen 'id'-attribuutti puuttuu

en: Missing mandatory 'href' attribute
fi: Pakollinen 'href'-attribuutti puuttuu

en: Could not find 'status' node
fi: Ei löytynyt 'status'-solmua

en: Action is pending
fi: Toiminto odottaa

en: Action is in progress
fi: Toiminto on meneillään

en: Action has failed
fi: Toiminto epäonnistui

en: Failed to parse response from resource
fi: Vastauksen jäsentäminen resurssista epäonnistui

en: Could not find 'reason' node
fi: Ei löytynyt 'reason'-solmua

en: Could not find 'ticket' node
fi: Ei löytynyt 'ticket'-solmua

en: Could not find 'value' node
fi: Ei löytynyt 'value'-solmua

en: Could not find 'expiry' node
fi: Ei löytynyt 'expiry'-solmua
