libgovirt master - en to hu translation catalogue (23 entries)

en: Unexpected parameter type in REST call
hu: Váratlan paramétertípus a REST hívásban

en: Got '%s' node, expected '%s'
hu: „%s” csomópont érkezett, a várt: „%s”

en: Root CA certificate file for secure SSL connections
hu: Gyökér CA tanúsítványfájl a biztonságos SSL kapcsolatokhoz

en: <file>
hu: <fájl>

en: Display libgovirt version information
hu: A libgovirt verzióinformációinak megjelenítése

en: oVirt Options:
hu: oVirt beállítások:

en: Show oVirt Options
hu: oVirt beállítások megjelenítése

en: Failed to parse response from collection
hu: Nem sikerült feldolgozni a választ a gyűjteményből

en: Could not extract CA certificate filename from URI
hu: Nem sikerült kinyerni a CA tanúsítvány fájlnevét az URI-ból

en: Cancellable initialization not supported
hu: A megszakítható előkészítés nem támogatott

en: Missing mandatory 'id' attribute
hu: Hiányzó kötelező „id” attribútum

en: Missing mandatory 'href' attribute
hu: Hiányzó kötelező „href” attribútum

en: Could not find 'status' node
hu: Nem található a „status” csomópont

en: Could not find 'state' node
hu: Nem található a „state” csomópont

en: Action is pending
hu: A művelet függőben

en: Action is in progress
hu: A művelet folyamatban

en: Action has failed
hu: A művelet meghiúsult

en: Unknown action failure
hu: Ismeretlen műveleti hiba

en: Failed to parse response from resource
hu: Nem sikerült feldolgozni a választ az erőforrásból

en: Could not find 'reason' node
hu: Nem található a „reason” csomópont

en: Could not find 'ticket' node
hu: Nem található a „ticket” csomópont

en: Could not find 'value' node
hu: Nem található a „value” csomópont

en: Could not find 'expiry' node
hu: Nem található az „expiry” csomópont
