libgovirt master - en to tr translation catalogue (23 entries)

en: Unexpected parameter type in REST call
tr: REST çağrısında beklenmeyen parametre

en: Got '%s' node, expected '%s'
tr: '%1$s' beklenirken, '%2$s' alındı

en: Root CA certificate file for secure SSL connections
tr: Güvenli SSL bağlantıları için Kök CA sertifika dosyası

en: <file>
tr: <dosya>

en: Display libgovirt version information
tr: libgovirt sürüm bilgisini görüntüle

en: oVirt Options:
tr: oVirt Seçenekleri:

en: Show oVirt Options
tr: oVirt Seçeneklerini Göster

en: Failed to parse response from collection
tr: Koleksiyondan gelen yanıt ayrıştırılamadı

en: Could not extract CA certificate filename from URI
tr: URI kullanılarak CA sertifika dosya adı çıkartılamadı

en: Cancellable initialization not supported
tr: İptal edilebilir başlatma desteklenmiyor

en: Missing mandatory 'id' attribute
tr: Zorunlu 'id' özniteliği eksik

en: Missing mandatory 'href' attribute
tr: Zorunlu 'href' özniteliği eksik

en: Could not find 'status' node
tr: 'durum' (status) düğümü bulunamadı

en: Could not find 'state' node
tr: 'hal' (state) düğümü bulunamadı

en: Action is pending
tr: Eylem beklemede

en: Action is in progress
tr: Eylem devam ediyor

en: Action has failed
tr: Eylem başarısız oldu

en: Unknown action failure
tr: Eylem bilinmeyen sebeple başarısız oldu

en: Failed to parse response from resource
tr: Kaynaktan gelen yanıt ayrıştırılamadı

en: Could not find 'reason' node
tr: 'sebep' (reason) düğümü bulunamadı

en: Could not find 'ticket' node
tr: 'bilet' (ticket) düğümü bulunamadı

en: Could not find 'value' node
tr: 'değer' (value) düğümü bulunamadı

en: Could not find 'expiry' node
tr: 'zamanaşımı' (expiry) düğümü bulunamadı
