libgpg-error 1.38 - en to pl translation catalogue (473 entries)

en: Unspecified source
pl: Nie podane źródło

en: GPG Agent
pl: Agent GPG

en: Any source
pl: Dowolne źródło

en: User defined source 1
pl: Zdefiniowane przez użytkownika źródło 1

en: User defined source 2
pl: Zdefiniowane przez użytkownika źródło 2

en: User defined source 3
pl: Zdefiniowane przez użytkownika źródło 3

en: User defined source 4
pl: Zdefiniowane przez użytkownika źródło 4

en: Unknown source
pl: Nieznane źródło

en: Success
pl: Sukces

en: General error
pl: Błąd ogólny

en: Unknown packet
pl: Nieznany pakiet

en: Unknown version in packet
pl: Nieznana wersja w pakiecie

en: Invalid public key algorithm
pl: Niepoprawny algorytm klucza publicznego

en: Invalid digest algorithm
pl: Niepoprawny algorytm skrótu

en: Bad public key
pl: Błędny klucz publiczny

en: Bad secret key
pl: Błędny klucz tajny

en: Bad signature
pl: Błędna sygnatura

en: No public key
pl: Brak klucza publicznego

en: Checksum error
pl: Błąd sumy kontrolnej

en: Bad passphrase
pl: Błędne hasło

en: Invalid cipher algorithm
pl: Niepoprawny algorytm szyfru

en: Cannot open keyring
pl: Zbiór kluczy otwarty

en: Invalid packet
pl: Niepoprawny pakiet

en: Invalid armor
pl: Niepoprawne opakowanie

en: No user ID
pl: Brak identyfikatora użytkownika

en: No secret key
pl: Brak klucza tajnego

en: Wrong secret key used
pl: Użyto niewłaściwego klucza tajnego

en: Bad session key
pl: Błędny klucz sesji

en: Unknown compression algorithm
pl: Nieznany algorytm kompresji

en: Number is not prime
pl: Liczba nie jest pierwsza

en: Invalid encoding method
pl: Niepoprawna metoda kodowania

en: Invalid encryption scheme
pl: Niepoprawny układ szyfrowania

en: Invalid signature scheme
pl: Niepoprawny układ sygnatury

en: Invalid attribute
pl: Niepoprawny atrybut

en: No value
pl: Brak wartości

en: Not found
pl: Nie znaleziono

en: Value not found
pl: Wartość nie znaleziona

en: Syntax error
pl: Błąd składni

en: Bad MPI value
pl: Błędna wartość MPI

en: Invalid passphrase
pl: Niepoprawne hasło

en: Invalid signature class
pl: Niepoprawna klasa sygnatury

en: Resources exhausted
pl: Zasoby wyczerpane

en: Invalid keyring
pl: Niepoprawny zbiór kluczy

en: Trust DB error
pl: Błąd bazy zaufania

en: Bad certificate
pl: Błędny certyfikat

en: Invalid user ID
pl: Niepoprawny identyfikator użytkownika

en: Unexpected error
pl: Nieoczekiwany błąd

en: Time conflict
pl: Konflikt czasu

en: Keyserver error
pl: Błąd serwera kluczy

en: Wrong public key algorithm
pl: Niewłaściwy algorytm klucza publicznego

en: Tribute to D. A.
pl: Pamięci D. A.

en: Weak encryption key
pl: Słaby klucz szyfrowania

en: Invalid key length
pl: Niepoprawna długość klucza

en: Invalid argument
pl: Niepoprawny argument

en: Syntax error in URI
pl: Błąd składni w URI

en: Invalid URI
pl: Błędne URI

en: Network error
pl: Błąd sieci

en: Unknown host
pl: Nieznany host

en: Selftest failed
pl: Test wewnętrzny nie powiódł się

en: Data not encrypted
pl: Dane nie zaszyfrowane

en: Data not processed
pl: Dane nie przetworzone

en: Unusable public key
pl: Bezużyteczny klucz publiczny

en: Unusable secret key
pl: Bezużyteczny klucz tajny

en: Invalid value
pl: Niepoprawna wartość

en: Bad certificate chain
pl: Błędny łańcuch certyfikatów

en: Missing certificate
pl: Brakujący certyfikat

en: No data
pl: Brak danych

en: Bug
pl: Błąd w kodzie

en: Not supported
pl: Nie obsługiwane

en: Invalid operation code
pl: Niepoprawny kod operacji

en: Timeout
pl: Upłynął limit czasu

en: Internal error
pl: Błąd wewnętrzny

en: EOF (gcrypt)
pl: Koniec pliku (gcrypt)

en: Invalid object
pl: Niepoprawny obiekt

en: Provided object is too short
pl: Dostarczony obiekt jest zbyt mały

en: Provided object is too large
pl: Dostarczony obiekt jest zbyt duży

en: Missing item in object
pl: Brak elementu w obiekcie

en: Not implemented
pl: Nie zaimplementowane

en: Conflicting use
pl: Konflikt użycia

en: Invalid cipher mode
pl: Niepoprawny tryb szyfru

en: Invalid flag
pl: Niepoprawna flaga

en: Invalid handle
pl: Niepoprawny uchwyt

en: Result truncated
pl: Wynik skrócony

en: Incomplete line
pl: Niekompletna linia

en: Invalid response
pl: Niepoprawna odpowiedź

en: No agent running
pl: Agent nie uruchomiony

en: Agent error
pl: Błąd agenta

en: Invalid data
pl: Niepoprawne dane

en: Unspecific Assuan server fault
pl: Nieokreślone niepowodzenie serwera Assuan

en: General Assuan error
pl: Błąd ogólny Assuana

en: Invalid session key
pl: Niepoprawny klucz sesji

en: Invalid S-expression
pl: Niepoprawne S-wyrażenie

en: Unsupported algorithm
pl: Nieobsługiwany algorytn

en: No pinentry
pl: Brak pinentry

en: pinentry error
pl: Błąd pinentry

en: Bad PIN
pl: Błędny PIN

en: Invalid name
pl: Niepoprawna nazwa

en: Bad data
pl: Błędne dane

en: Invalid parameter
pl: Niepoprawny parametr

en: Wrong card
pl: Niewłaściwa karta

en: No dirmngr
pl: Brak dirmngr

en: dirmngr error
pl: Błąd dirmngr

en: Certificate revoked
pl: Certyfikat anulowany

en: No CRL known
pl: Nieznane CRL

en: CRL too old
pl: CRL zbyt stare

en: Line too long
pl: Linia zbyt długa

en: Not trusted
pl: Nie zaufany

en: Operation cancelled
pl: Operacja anulowana

en: Bad CA certificate
pl: Błędny certyfikat CA

en: Certificate expired
pl: Certyfikat wygasł

en: Certificate too young
pl: Certyfikat zbyt młody

en: Unsupported certificate
pl: Nieobsługiwany certyfikat

en: Unknown S-expression
pl: Nieznane S-wyrażenie

en: Unsupported protection
pl: Nieobsługiwane zabezpieczenie

en: Corrupted protection
pl: Uszkodzone zabezpieczenie

en: Ambiguous name
pl: Niejednoznaczna nazwa

en: Card error
pl: Błąd karty

en: Card reset required
pl: Wymagany reset karty

en: Card removed
pl: Karta wyciągnięta

en: Invalid card
pl: Niepoprawna karta

en: Card not present
pl: Karta nieobecna

en: No PKCS15 application
pl: Brak aplikacji PKCS15

en: Not confirmed
pl: Brak potwierdzenia

en: Configuration error
pl: Błąd konfiguracji

en: No policy match
pl: Brak zgodności polityki

en: Invalid index
pl: Niepoprawny indeks

en: Invalid ID
pl: Niepoprawny identyfikator

en: No SmartCard daemon
pl: Brak demona SmartCard

en: SmartCard daemon error
pl: Błąd demona SmartCard

en: Unsupported protocol
pl: Nieobsługiwany protokół

en: Bad PIN method
pl: Błędna metoda PIN-u

en: Card not initialized
pl: Karta nie zainicjowana

en: Unsupported operation
pl: Nieobsługiwana operacja

en: Wrong key usage
pl: Niewłaściwe użycie klucza

en: Nothing found
pl: Nic nie znaleziono

en: Wrong blob type
pl: Niewłaściwy typ blob

en: Missing value
pl: Brak wartości

en: Hardware problem
pl: Problem sprzętowy

en: PIN blocked
pl: PIN zablokowany

en: Conditions of use not satisfied
pl: Warunki użycia nie spełnione

en: PINs are not synced
pl: PIN-y nie zsynchronizowane

en: Invalid CRL
pl: Niepoprawne CRL

en: BER error
pl: Błąd BER

en: Invalid BER
pl: Niepoprawne BER

en: Element not found
pl: Element nie znaleziony

en: Identifier not found
pl: Identyfikator nie znaleziony

en: Invalid tag
pl: Niepoprawny znacznik

en: Invalid length
pl: Niepoprawna długość

en: Invalid key info
pl: Niepoprawna informacja klucza

en: Unexpected tag
pl: Nieoczekiwany znacznik

en: Not DER encoded
pl: Nie zakodowane DER

en: No CMS object
pl: Brak obiektu CMS

en: Invalid CMS object
pl: Niepoprawny obiekt CMS

en: Unknown CMS object
pl: Nieznany obiekt CMS

en: Unsupported CMS object
pl: Nieobsługiwany obiekt CMS

en: Unsupported encoding
pl: Nieobsługiwane kodowanie

en: Unsupported CMS version
pl: Nieobsługiwana wersja CMS

en: Unknown algorithm
pl: Nieznany algorytm

en: Invalid crypto engine
pl: Niepoprawny silnik kryptograficzny

en: Public key not trusted
pl: Klucz publiczny nie zaufany

en: Decryption failed
pl: Odszyfrowywanie nie powiodło się

en: Key expired
pl: Klucz wygasł

en: Signature expired
pl: Sygnatura wygasła

en: Encoding problem
pl: Problem z kodowaniem

en: Invalid state
pl: Niepoprawny stan

en: Duplicated value
pl: Powtórzona wartość

en: Missing action
pl: Brak akcji

en: ASN.1 module not found
pl: Nie znaleziono modułu ASN.1

en: Invalid OID string
pl: Niepoprawny łańcuch OID

en: Invalid time
pl: Niepoprawny czas

en: Invalid CRL object
pl: Niepoprawny obiekt CRL

en: Unsupported CRL version
pl: Nieobsługiwana wersja CRL

en: Invalid certificate object
pl: Niepoprawny obiekt certyfikatu

en: Unknown name
pl: Nieznana nazwa

en: A locale function failed
pl: Funkcja lokalizacji nie powiodła się

en: Not locked
pl: Nie zablokowany

en: Protocol violation
pl: Naruszenie protokołu

en: Invalid MAC
pl: Niepoprawny MAC

en: Invalid request
pl: Niepoprawne żądanie

en: Unknown extension
pl: Nieznane rozszerzenie

en: Unknown critical extension
pl: Nieznane rozszerzenie krytyczne

en: Locked
pl: Zablokowany

en: Unknown option
pl: Nieznana opcja

en: Unknown command
pl: Nieznane polecenie

en: Not operational
pl: Nie gotowy

en: No passphrase given
pl: Nie podano hasła

en: No PIN given
pl: Nie podano PIN-u

en: Not enabled
pl: Nie włączony

en: No crypto engine
pl: Brak silnika kryptograficznego

en: Missing key
pl: Brak klucza

en: Too many objects
pl: Zbyt dużo obiektów

en: Limit reached
pl: Osiągnięto limit

en: Not initialized
pl: Nie zainicjowano

en: Missing issuer certificate
pl: Brak certyfikatu wystawcy

en: No keyserver available
pl: Brak dostępnego serwera kluczy

en: Invalid elliptic curve
pl: Błędna krzywa eliptyczna

en: Unknown elliptic curve
pl: Nieznana krzywa eliptyczna

en: Duplicated key
pl: Powtórzony klucz

en: Ambiguous result
pl: Niejednoznaczny wynik

en: No crypto context
pl: Brak kontekstu kryptograficznego

en: Wrong crypto context
pl: Niewłaściwy kontekst kryptograficzny

en: Bad crypto context
pl: Błędny kontekst kryptograficzny

en: Conflict in the crypto context
pl: Konflikt w kontekście kryptograficznym

en: Broken public key
pl: Uszkodzony klucz publiczny

en: Broken secret key
pl: Uszkodzony klucz tajny

en: Invalid MAC algorithm
pl: Niepoprawny algorytm MAC

en: Operation fully cancelled
pl: Operacja całkowicie anulowana

en: Operation not yet finished
pl: Operacja jeszcze nie zakończona

en: Buffer too short
pl: Bufor zbyt mały

en: Invalid length specifier in S-expression
pl: Niepoprawne określenie długości w S-wyrażeniu

en: String too long in S-expression
pl: Zbyt długi łańcuch w S-wyrażeniu

en: Unmatched parentheses in S-expression
pl: Niedopasowane nawiasy w S-wyrażeniu

en: S-expression not canonical
pl: S-wyrażenie nie kanoniczne

en: Bad character in S-expression
pl: Błędny znak w S-wyrażeniu

en: Bad quotation in S-expression
pl: Błędne cytowanie w S-wyrażeniu

en: Zero prefix in S-expression
pl: Zerowy prefiks w S-wyrażeniu

en: Nested display hints in S-expression
pl: Zagnieżdżone podpowiedzi wyświetlania w S-wyrażeniu

en: Unmatched display hints
pl: Niedopasowane podpowiedzi wyświetlania

en: Unexpected reserved punctuation in S-expression
pl: Nieoczekiwany zarezerwowany znak w S-wyrażeniu

en: Bad hexadecimal character in S-expression
pl: Błędny znak szesnastkowy w S-wyrażeniu

en: Odd hexadecimal numbers in S-expression
pl: Nieparzysta liczba cyfr szesnastkowych w S-wyrażeniu

en: Bad octal character in S-expression
pl: Błędny znak ósemkowy w S-wyrażeniu

en: All subkeys are expired or revoked
pl: Wszystkie podklucze wygasły lub zostały anulowane

en: Database is corrupted
pl: Baza danych jest uszkodzona

en: Server indicated a failure
pl: Serwer wskazał niepowodzenie

en: No name
pl: Brak nazwy

en: No key
pl: Brak klucza

en: Legacy key
pl: Stary typ klucza

en: Request too short
pl: Żądanie za krótkie

en: Request too long
pl: Żądanie za długie

en: Object is in termination state
pl: Obiekt jest w stanie końcowym

en: No certificate chain
pl: Brak łańcucha certyfikatów

en: Certificate is too large
pl: Certyfikat jest zbyt duży

en: Invalid record
pl: Niepoprawny rekord

en: The MAC does not verify
pl: Niepomyślna weryfikacja MAC

en: Unexpected message
pl: Nieoczekiwany komunikat

en: Compression or decompression failed
pl: Kompresja lub dekompresja nie powiodła się

en: A counter would wrap
pl: Licznik by się przekręcił

en: Fatal alert message received
pl: Otrzymano komunikat alarmu krytycznego

en: No cipher algorithm
pl: Brak algorytmu szyfru

en: Missing client certificate
pl: Brak certyfikatu klienta

en: Close notification received
pl: Otrzymano powiadomienie o zamknięciu

en: Ticket expired
pl: Bilet wygasł

en: Bad ticket
pl: Błędny bilet

en: Unknown identity
pl: Nieznana tożsamość

en: Bad certificate message in handshake
pl: Błędny komunikat certyfikatu przy powitaniu

en: Bad certificate request message in handshake
pl: Błędny komunikat żądania certyfikatu przy powitaniu

en: Bad certificate verify message in handshake
pl: Błędny komunikat weryfikacji certyfikatu przy powitaniu

en: Bad change cipher message in handshake
pl: Błędny komunikat zmiany szyfru przy powitaniu

en: Bad client hello message in handshake
pl: Błędny komunikat przywitania klienta w powitaniu

en: Bad server hello message in handshake
pl: Błędny komunikat przywitania serwera w powitaniu

en: Bad server hello done message in handshake
pl: Błędny komunikat zakończenia przywitania serwera w powitaniu

en: Bad finished message in handshake
pl: Błędny komunikat zakończenia w powitaniu

en: Bad server key exchange message in handshake
pl: Błędny komunikat wymiany klucza serwera w powitaniu

en: Bad client key exchange message in handshake
pl: Błędny komunikat wymiany klucza klienta w powitaniu

en: Bogus string
pl: Fałszywy łańcuch

en: Forbidden
pl: Zabronione

en: Key disabled
pl: Klucz dezaktywowany

en: Not possible with a card based key
pl: Niemożliwe przy użyciu klucza opartego na karcie

en: Invalid lock object
pl: Niepoprawny obiekt blokady

en: True
pl: Prawda

en: False
pl: Fałsz

en: General IPC error
pl: Błąd ogólny IPC

en: IPC accept call failed
pl: Wywołanie accept dla IPC nie powiodło się

en: IPC connect call failed
pl: Wywołanie connect dla IPC nie powiodło się

en: Invalid IPC response
pl: Niepoprawna odpowiedź IPC

en: Invalid value passed to IPC
pl: Niepoprawna wartość przekazana do IPC

en: Incomplete line passed to IPC
pl: Niekompletna linia przekazana do IPC

en: Line passed to IPC too long
pl: Linia przekazana do IPC zbyt długa

en: Nested IPC commands
pl: Zagnieżdżone polecenia IPC

en: No data callback in IPC
pl: Brak wywołania zwrotnego dla danych w IPC

en: No inquire callback in IPC
pl: Brak wywołania wstecznego dla zapytań w IPC

en: Not an IPC server
pl: To nie jest serwer IPC

en: Not an IPC client
pl: To nie jest klient IPC

en: Problem starting IPC server
pl: Problem z uruchomieniem serwera IPC

en: IPC read error
pl: Błąd odczytu IPC

en: IPC write error
pl: Błąd zapisu IPC

en: Too much data for IPC layer
pl: Zbyt dużo danych dla warstwy IPC

en: Unexpected IPC command
pl: Nieoczekiwane polecenie IPC

en: Unknown IPC command
pl: Nieznane polecenie IPC

en: IPC syntax error
pl: Błąd składni IPC

en: IPC call has been cancelled
pl: Wywołanie IPC zostało anulowane

en: No input source for IPC
pl: Brak źródła wejściowego dla IPC

en: No output source for IPC
pl: Brak źródła wyjściowego dla IPC

en: IPC parameter error
pl: Błąd parametru IPC

en: Unknown IPC inquire
pl: Nieznane zapytanie IPC

en: Crypto engine too old
pl: Silnik kryptograficzny zbyt stary

en: Screen or window too small
pl: Ekran lub okno zbyt małe

en: Screen or window too large
pl: Ekran lub okno zbyt duże

en: Required environment variable not set
pl: Wymagana zmienna środowiskowa nie jest ustawiona

en: User ID already exists
pl: Identyfikator użytkownika już istnieje

en: Name already exists
pl: Nazwa już istnieje

en: Duplicated name
pl: Powtórzona nazwa

en: Object is too young
pl: Obiekt zbyt młody

en: Object is too old
pl: Obiekt zbyt stary

en: Unknown flag
pl: Nieznana flaga

en: Invalid execution order
pl: Błędna kolejność wykonywania

en: Already fetched
pl: Już pobrano

en: Try again later
pl: Proszę spróbować później

en: Wrong name
pl: Zła nazwa

en: Not authenticated
pl: Brak uwierzytelnienia

en: Bad authentication
pl: Niewłaściwe uwierzytelnienie

en: No Keybox daemon running
pl: Demon Keybox nie uruchomiony

en: Keybox daemon error
pl: Błąd demona Keybox

en: Service is not running
pl: Usługa nie jest uruchomiona

en: Service error
pl: Błąd usługi

en: System bug detected
pl: Wykryto błąd systemu

en: Unknown DNS error
pl: Nieznany błąd DNS

en: Invalid DNS section
pl: Błędna sekcja DNS

en: Invalid textual address form
pl: Błędna postać tekstowa adresu

en: Missing DNS query packet
pl: Brak pakietu zapytania DNS

en: Missing DNS answer packet
pl: Brak pakietu odpowiedzi DNS

en: Connection closed in DNS
pl: Połączenie zamknięte przez DNS

en: Verification failed in DNS
pl: Weryfikacja przez DNS nie powiodła się

en: DNS Timeout
pl: Upłynął limit czasu DNS

en: General LDAP error
pl: Błąd ogólny LDAP

en: General LDAP attribute error
pl: Błąd ogólny atrybutu LDAP

en: General LDAP name error
pl: Błąd ogólny nazwy LDAP

en: General LDAP security error
pl: Błąd ogólny bezpieczeństwa LDAP

en: General LDAP service error
pl: Błąd ogólny usługi LDAP

en: General LDAP update error
pl: Błąd ogólny aktualizacji LDAP

en: Experimental LDAP error code
pl: Eksperymentalny kod błędu LDAP

en: Private LDAP error code
pl: Prywatny kod błędu LDAP

en: Other general LDAP error
pl: Inny błąd ogólny LDAP

en: LDAP connecting failed (X)
pl: Połączenie z LDAP nie powiodło się (X)

en: LDAP referral limit exceeded
pl: Przekroczony limit odniesień LDAP

en: LDAP client loop
pl: Pętla klienta LDAP

en: No LDAP results returned
pl: Nie zwrócono wyników LDAP

en: LDAP control not found
pl: Nie znaleziono sterowania LDAP

en: Not supported by LDAP
pl: Nie obsługiwane przez LDAP

en: LDAP connect error
pl: Błąd połączenia z LDAP

en: Out of memory in LDAP
pl: Brak pamięci w LDAP

en: Bad parameter to an LDAP routine
pl: Błędny parametr procedury LDAP

en: User cancelled LDAP operation
pl: Operacja LDAP anulowana przez użytkownika

en: Bad LDAP search filter
pl: Błędny filtr wyszukiwania LDAP

en: Unknown LDAP authentication method
pl: Nieznana metoda uwierzytelnienia LDAP

en: Timeout in LDAP
pl: Limit czasu w LDAP

en: LDAP decoding error
pl: Błąd dekodowania LDAP

en: LDAP encoding error
pl: Błąd kodowania LDAP

en: LDAP local error
pl: Błąd lokalny LDAP

en: Cannot contact LDAP server
pl: Nie można połączyć się z serwerem LDAP

en: LDAP success
pl: Sukces LDAP

en: LDAP operations error
pl: Błąd operacji LDAP

en: LDAP protocol error
pl: Błąd protokołu LDAP

en: Time limit exceeded in LDAP
pl: Przekroczony limit czasu w LDAP

en: Size limit exceeded in LDAP
pl: Przekroczony limit rozmiaru w LDAP

en: LDAP compare false
pl: Porównanie LDAP fałszywe

en: LDAP compare true
pl: Porównanie LDAP prawdziwe

en: LDAP authentication method not supported
pl: Nieobsługiwana metoda uwierzytelnienia LDAP

en: Strong(er) LDAP authentication required
pl: Wymagana silniejsze uwierzytelnienie LDAP

en: Partial LDAP results+referral received
pl: Otrzymano częściowe wyniki+odniesienie LDAP

en: LDAP referral
pl: Odniesienie LDAP

en: Administrative LDAP limit exceeded
pl: Przekroczony limit administracyjny LDAP

en: Critical LDAP extension is unavailable
pl: Krytyczne rozszerzenie LDAP jest niedostępne

en: Confidentiality required by LDAP
pl: Zaufanie wymagane przez LDAP

en: LDAP SASL bind in progress
pl: Wiązanie LDAP SASL w trakcie

en: No such LDAP attribute
pl: Nie ma takiego atrybutu LDAP

en: Undefined LDAP attribute type
pl: Niezdefiniowany typ atrybutu LDAP

en: Inappropriate matching in LDAP
pl: Niewłaściwe dopasowanie w LDAP

en: Constraint violation in LDAP
pl: Naruszenie ograniczenia w LDAP

en: LDAP type or value exists
pl: Typ lub wartość LDAP istnieje

en: Invalid syntax in LDAP
pl: Błędna składnia w LDAP

en: No such LDAP object
pl: Nie ma takiego obiektu LDAP

en: LDAP alias problem
pl: Problem z aliasem LDAP

en: Invalid DN syntax in LDAP
pl: Błędna składnia DN w LDAP

en: LDAP entry is a leaf
pl: Wpis LDAP jest liściem

en: LDAP alias dereferencing problem
pl: Problem z rozwinięciem aliasu LDAP

en: LDAP proxy authorization failure (X)
pl: Błąd autoryzacji do proxy LDAP (X)

en: Inappropriate LDAP authentication
pl: Niewłaściwe uwierzytelnienie LDAP

en: Invalid LDAP credentials
pl: Błędne dane uwierzytelniające LDAP

en: Insufficient access for LDAP
pl: Niewystarczający dostęp dla LDAP

en: LDAP server is busy
pl: Serwer LDAP jest zajęty

en: LDAP server is unavailable
pl: Serwer LDAP jest niedostępny

en: LDAP server is unwilling to perform
pl: Serwer LDAP nie zamierza wykonać żądania

en: Loop detected by LDAP
pl: Pętla wykryta przez LDAP

en: LDAP naming violation
pl: Naruszenie nazw LDAP

en: LDAP object class violation
pl: Naruszenie klasy obiektu LDAP

en: LDAP operation not allowed on non-leaf
pl: Operacja LDAP nie jest dozwolona na nie-liściu

en: LDAP operation not allowed on RDN
pl: Operacja LDAP nie jest dozwolona na RDN

en: Already exists (LDAP)
pl: Już istnieje (LDAP)

en: Cannot modify LDAP object class
pl: Nie można zmodyfikować klasy obiektu LDAP

en: LDAP results too large
pl: Wyniki LDAP zbyt duże

en: LDAP operation affects multiple DSAs
pl: Operacja LDAP obejmuje wiele DSA

en: Virtual LDAP list view error
pl: Błąd widoku wirtualnej listy LDAP

en: Other LDAP error
pl: Inny błąd LDAP

en: Resources exhausted in LCUP
pl: Zasoby wyczerpane w LCUP

en: Security violation in LCUP
pl: Naruszenie bezpieczeństwa w LCUP

en: Invalid data in LCUP
pl: Błędne dane w LCUP

en: Unsupported scheme in LCUP
pl: Nieobsługiwany schemat w LCUP

en: Reload required in LCUP
pl: Wymagane przeładowanie w LCUP

en: LDAP cancelled
pl: LDAP anulowane

en: No LDAP operation to cancel
pl: Brak operacji LDAP do anulowania

en: Too late to cancel LDAP
pl: Za późno na anulowanie LDAP

en: Cannot cancel LDAP
pl: Nie można anulować LDAP

en: LDAP assertion failed
pl: Zapewnienie LDAP nie powiodło się

en: Proxied authorization denied by LDAP
pl: Autoryzacja przez proxy odrzucona przez LDAP

en: User defined error code 1
pl: Zdefiniowany przez użytkownika kod błędu 1

en: User defined error code 2
pl: Zdefiniowany przez użytkownika kod błędu 2

en: User defined error code 3
pl: Zdefiniowany przez użytkownika kod błędu 3

en: User defined error code 4
pl: Zdefiniowany przez użytkownika kod błędu 4

en: User defined error code 5
pl: Zdefiniowany przez użytkownika kod błędu 5

en: User defined error code 6
pl: Zdefiniowany przez użytkownika kod błędu 6

en: User defined error code 7
pl: Zdefiniowany przez użytkownika kod błędu 7

en: User defined error code 8
pl: Zdefiniowany przez użytkownika kod błędu 8

en: User defined error code 9
pl: Zdefiniowany przez użytkownika kod błędu 9

en: User defined error code 10
pl: Zdefiniowany przez użytkownika kod błędu 10

en: User defined error code 11
pl: Zdefiniowany przez użytkownika kod błędu 11

en: User defined error code 12
pl: Zdefiniowany przez użytkownika kod błędu 12

en: User defined error code 13
pl: Zdefiniowany przez użytkownika kod błędu 13

en: User defined error code 14
pl: Zdefiniowany przez użytkownika kod błędu 14

en: User defined error code 15
pl: Zdefiniowany przez użytkownika kod błędu 15

en: User defined error code 16
pl: Zdefiniowany przez użytkownika kod błędu 16

en: SQL success
pl: Sukces SQL

en: SQL error
pl: Błąd SQL

en: Internal logic error in SQL library
pl: Wewnętrzny błąd logiczny w bibliotece SQL

en: Access permission denied (SQL)
pl: Brak uprawnień (SQL)

en: SQL abort was requested
pl: Zapytanie SQL przerwane na żądanie

en: SQL database file is locked
pl: Plik bazy danych SQL jest zablokowany

en: An SQL table in the database is locked
pl: Tabela SQL w bazie danych jest zablokowana

en: SQL library ran out of core
pl: Pamięć wyczerpana w bibliotece SQL

en: Attempt to write a readonly SQL database
pl: Próba zapisu do bazy danych SQL tylko do odczytu

en: SQL operation terminated by interrupt
pl: Operacja SQL zakończona przez przerwanie

en: I/O error during SQL operation
pl: Błąd we/wy podczas operacji SQL

en: SQL database disk image is malformed
pl: Obraz dysku bazy danych SQL jest uszkodzony

en: Unknown opcode in SQL file control
pl: Nieznany kod operacji w pliku sterującym SQL

en: Insertion failed because SQL database is full
pl: Wstawianie nie powiodło się, ponieważ baza danych SQL jest pełna

en: Unable to open the SQL database file
pl: Nie udało się otworzyć pliku bazy danych SQL

en: SQL database lock protocol error
pl: Błąd protokołu blokowania bazy danych SQL

en: (internal SQL code: empty)
pl: (wewnętrzny kod SQL: pusty)

en: SQL database schema changed
pl: Schemat bazy danych SQL uległ zmianie

en: String or blob exceeds size limit (SQL)
pl: Łańcuch lub blok danych przekracza limit rozmiaru (SQL)

en: SQL abort due to constraint violation
pl: Operacja SQL przerwana z powodu naruszenia ograniczeń

en: Data type mismatch (SQL)
pl: Niezgodność typów danych (SQL)

en: SQL library used incorrectly
pl: Biblioteka SQL użyta niepoprawnie

en: SQL library uses unsupported OS features
pl: Biblioteka SQL wykorzystuje nie obsługiwane funkcje systemu operacyjnego

en: Authorization denied (SQL)
pl: Autoryzacja odrzucona (SQL)

en: (unused SQL code: format)
pl: (nie używany kod SQL: format)

en: SQL bind parameter out of range
pl: Parametr dowiązania SQL spoza zakresu

en: File opened that is not an SQL database file
pl: Otwarty plik nie jest bazą danych SQL

en: Notifications from SQL logger
pl: Powiadomienia z loggera SQL

en: Warnings from SQL logger
pl: Ostrzeżenia z loggera SQL

en: SQL has another row ready
pl: Baza SQL ma gotowy kolejny wiersz

en: SQL has finished executing
pl: Baza SQL zakończyła wykonywanie

en: System error w/o errno
pl: Błąd systemowy bez errno

en: Unknown system error
pl: Nieznany błąd systemu

en: End of file
pl: Koniec pliku

en: Unknown error code
pl: Nieznany kod błędu

en: argument not expected
pl: nieoczekiwany argument

en: read error
pl: błąd odczytu

en: keyword too long
pl: słowo kluczowe zbyt długie

en: missing argument
pl: brak argumentu

en: invalid argument
pl: nłędny argument

en: invalid command
pl: błędne polecenie

en: invalid alias definition
pl: błędna definicja aliasu

en: permission error
pl: błąd uprawnień

en: out of core
pl: brak pamięci

en: invalid meta command
pl: błędne polecenie meta

en: unknown meta command
pl: nieznane polecenie meta

en: unexpected meta command
pl: nieoczekiwane polecenie meta

en: invalid option
pl: błędna opcja

en: missing argument for option "%.50s"
pl: brak argumentu dla opcji ,,%.50s''

en: invalid argument for option "%.50s"
pl: błędny argumentu dla opcji ,,%.50s''

en: option "%.50s" does not expect an argument
pl: opcja ,,%.50s'' nie może mieć argumentów

en: invalid command "%.50s"
pl: błędne polecenie ,,%.50s''

en: option "%.50s" is ambiguous
pl: opcja ,,%.50s'' jest niejednoznaczna

en: command "%.50s" is ambiguous
pl: polecenie ,,%.50s'' jest niejednoznaczne

en: invalid option "%.50s"
pl: błędna opcja ,,%.50s''

en: Note: no default option file '%s'
pl: Uwaga: brak domyślnego pliku opcji ,,%s''

en: reading options from '%s'
pl: odczyt opcji z ,,%s''

en: option file '%s': %s
pl: plik opcji ,,%s'': %s

en: Note: ignoring option "--%s" due to global config
pl: Uwaga: ignorowanie opcji ,,--%s'' ze względu na konfigurację globalną

en: Please report bugs to <https://bugs.gnupg.org>.
pl: Błędy prosimy zgłaszać pod <https://bugs.gnupg.org>.

en: warning: could not recognize %s
pl: uwaga: nie rozpoznano %s
