libgpg-error 1.42 - en to cs translation catalogue (473 entries)

en: Unspecified source
cs: Zdroj nezadán

en: GPG Agent
cs: GPG agent

en: Keybox
cs: Schránka

en: Any source
cs: Nespecifikovaný zdroj

en: User defined source 1
cs: Uživatelem definovaný zdroj 1

en: User defined source 2
cs: Uživatelem definovaný zdroj 2

en: User defined source 3
cs: Uživatelem definovaný zdroj 3

en: User defined source 4
cs: Uživatelem definovaný zdroj 4

en: Unknown source
cs: Neznámý zdroj

en: Success
cs: Úspěch

en: General error
cs: Obecná chyba

en: Unknown packet
cs: Neznámý packet

en: Unknown version in packet
cs: Neznámá verze v packetu

en: Invalid public key algorithm
cs: Neplatný algoritmus veřejného klíče

en: Invalid digest algorithm
cs: Neplatný hashovací algoritmus

en: Bad public key
cs: Chybný veřejný klíč

en: Bad secret key
cs: Chybný tajný klíč

en: Bad signature
cs: Chybný podpis

en: No public key
cs: Žádný veřejný klíč

en: Checksum error
cs: Chyba kontrolního součtu

en: Bad passphrase
cs: Chybné heslo

en: Invalid cipher algorithm
cs: Neplatný šifrovací algoritmus

en: Cannot open keyring
cs: Klíčenku nelze otevřít

en: Invalid packet
cs: Neplatný packet

en: Invalid armor
cs: Neplatný ASCII zápis

en: No user ID
cs: Žádný identifikátor uživatele

en: No secret key
cs: Žádný tajný klíč

en: Wrong secret key used
cs: Použit špatný tajný klíč

en: Bad session key
cs: Chybný klíč relace

en: Unknown compression algorithm
cs: Neznámý kompresní algoritmus

en: Number is not prime
cs: Číslo není prvočíslo

en: Invalid encoding method
cs: Neplatná kódovací metoda

en: Invalid encryption scheme
cs: Neplatné šifrovací schéma

en: Invalid signature scheme
cs: Neplatné podpisové schéma

en: Invalid attribute
cs: Neplatný atribut

en: No value
cs: Žádná hodnota

en: Not found
cs: Nenalezeno

en: Value not found
cs: Hodnota nenalezena

en: Syntax error
cs: Chyba syntaxe

en: Bad MPI value
cs: Chybná hodnota MPI

en: Invalid passphrase
cs: Neplatné heslo

en: Invalid signature class
cs: Neplatní podpisová třída

en: Resources exhausted
cs: Zdroje vyčerpány

en: Invalid keyring
cs: Neplatná klíčenka

en: Trust DB error
cs: Chyba databáze důvěry

en: Bad certificate
cs: Chybný certifikát

en: Invalid user ID
cs: Neplatné ID uživatele

en: Unexpected error
cs: Neočekávaná chyba

en: Time conflict
cs: Rozpor v času

en: Keyserver error
cs: Chyba serveru s klíči

en: Wrong public key algorithm
cs: Špatný algoritmus veřejného klíče

en: Tribute to D. A.
cs: Pocta D. A.

en: Weak encryption key
cs: Slabý šifrovací klíč

en: Invalid key length
cs: Neplatná délka klíče

en: Invalid argument
cs: Neplatný argument

en: Syntax error in URI
cs: Chyba syntaxe v URI

en: Invalid URI
cs: Neplatné URI

en: Network error
cs: Chyba sítě

en: Unknown host
cs: Neznámý stroj

en: Selftest failed
cs: Sebetestování selhalo

en: Data not encrypted
cs: Data nešifrována

en: Data not processed
cs: Data nezpracována

en: Unusable public key
cs: Nepoužitelný veřejný klíč

en: Unusable secret key
cs: Nepoužitelný tajný klíč

en: Invalid value
cs: Neplatná hodnota

en: Bad certificate chain
cs: Chybný řetězec certifikátů

en: Missing certificate
cs: Chybí certifikát

en: No data
cs: Žádná data

en: Bug
cs: Chyba

en: Not supported
cs: Nepodporováno

en: Invalid operation code
cs: Neplatný kód operace

en: Timeout
cs: Čas vypršel

en: Internal error
cs: Vnitřní chyba

en: Invalid object
cs: Neplatný objekt

en: Provided object is too short
cs: Dodaný objekt je příliš krátký

en: Provided object is too large
cs: Dodaný objekt je příliš dlouhý

en: Missing item in object
cs: V objektu chybí položka

en: Not implemented
cs: Neimplementováno

en: Conflicting use
cs: Neslučitelné použití

en: Invalid cipher mode
cs: Neplatný režim šifry

en: Invalid flag
cs: Neplatný příznak

en: Invalid handle
cs: Neplatný deskriptor

en: Result truncated
cs: Výsledek zkrácen

en: Incomplete line
cs: Neúplný řádek

en: Invalid response
cs: Neplatná odpověď

en: No agent running
cs: Agent neběží

en: Agent error
cs: Chyba agenta

en: Invalid data
cs: Neplatná data

en: Unspecific Assuan server fault
cs: Neurčená porucha serveru Assuan

en: General Assuan error
cs: Obecná chyba Assuanu

en: Invalid session key
cs: Neplatný klíč relace

en: Invalid S-expression
cs: Neplatný S-výraz

en: Unsupported algorithm
cs: Nepodporovaný algoritmus

en: No pinentry
cs: Žádný pinentry

en: pinentry error
cs: chyba pinentry

en: Bad PIN
cs: Špatný PIN

en: Invalid name
cs: Neplatné jméno

en: Bad data
cs: Chybná data

en: Invalid parameter
cs: Neplatný parametr

en: Wrong card
cs: Špatná karta

en: No dirmngr
cs: Žádný dirmngr

en: dirmngr error
cs: chyba dirmngr

en: Certificate revoked
cs: Certifikát odvolán

en: No CRL known
cs: Není znám žádný CRL

en: CRL too old
cs: Příliš starý CRL

en: Line too long
cs: Příliš dlouhý řádek

en: Not trusted
cs: Nedůvěřuje se

en: Operation cancelled
cs: Operace zrušena

en: Bad CA certificate
cs: Chybný certifikát autority

en: Certificate expired
cs: Certifikátu vypršela platnost

en: Certificate too young
cs: Certifikát je příliš mladý

en: Unsupported certificate
cs: Nepodporovaný certifikát

en: Unknown S-expression
cs: Neznámý S-výraz

en: Unsupported protection
cs: Nepodporovaná ochrana

en: Corrupted protection
cs: Poškozená ochrana

en: Ambiguous name
cs: Nejednoznačné jméno

en: Card error
cs: Chyba karty

en: Card reset required
cs: Vyžadován reset karty

en: Card removed
cs: Karta odstraněna

en: Invalid card
cs: Neplatná karta

en: Card not present
cs: Karta není přítomna

en: No PKCS15 application
cs: Žádná aplikace PKCS15

en: Not confirmed
cs: Nepotvrzeno

en: Configuration error
cs: Chyba konfigurace

en: No policy match
cs: Politika se neshoduje

en: Invalid index
cs: Neplatný index

en: Invalid ID
cs: Neplatné ID

en: No SmartCard daemon
cs: Žádný démon pro čipové karty

en: SmartCard daemon error
cs: Chyba démona pro čipové karty

en: Unsupported protocol
cs: Nepodporovaný protokol

en: Bad PIN method
cs: Chybná metoda PINu

en: Card not initialized
cs: Karta neinicializovaná

en: Unsupported operation
cs: Nepodporovaná operace

en: Wrong key usage
cs: Špatné použití karty

en: Nothing found
cs: Nic nenalezeno

en: Wrong blob type
cs: Špatný typ blobu

en: Missing value
cs: Chybí hodnota

en: Hardware problem
cs: Hardwarový problém

en: PIN blocked
cs: PIN blokován

en: Conditions of use not satisfied
cs: Podmínky použití nesplněny

en: PINs are not synced
cs: PINy nejsou synchronizovány

en: Invalid CRL
cs: Neplatný CRL

en: BER error
cs: Chyba BER

en: Invalid BER
cs: Neplatné BER

en: Element not found
cs: Prvek nenalezen

en: Identifier not found
cs: Identifikátor nenalezen

en: Invalid tag
cs: Neplatná značka

en: Invalid length
cs: Neplatná délka

en: Invalid key info
cs: Neplatné informace o klíči

en: Unexpected tag
cs: Neočekávaná značka

en: Not DER encoded
cs: Nekódováno v DER

en: No CMS object
cs: Žádný objekt CMS

en: Invalid CMS object
cs: Neplatný objekt CMS

en: Unknown CMS object
cs: Neznámý objekt CMS

en: Unsupported CMS object
cs: Nepodporovaný objekty CMS

en: Unsupported encoding
cs: Nepodporované kódování

en: Unsupported CMS version
cs: Nepodporovaná verze CMS

en: Unknown algorithm
cs: Neznámý algoritmus

en: Invalid crypto engine
cs: Neplatná kryptografická jednotka

en: Public key not trusted
cs: Veřejnému klíči se nedůvěřuje

en: Decryption failed
cs: Dešifrování selhalo

en: Key expired
cs: Klíči vypršela platnost

en: Signature expired
cs: Podpisu vypršela platnost

en: Encoding problem
cs: Chyba kódování

en: Invalid state
cs: Neplatná stav

en: Duplicated value
cs: Zdvojená hodnota

en: Missing action
cs: Chybí akce

en: ASN.1 module not found
cs: Modul ASN.1 nenalezen

en: Invalid OID string
cs: Neplatný řetězec OID

en: Invalid time
cs: Neplatný čas

en: Invalid CRL object
cs: Neplatný objekt CRL

en: Unsupported CRL version
cs: Nepodporovaná verze CRL

en: Invalid certificate object
cs: Neplatný objekt certifikátu

en: Unknown name
cs: Neznámé jméno

en: A locale function failed
cs: Funkce locale selhala

en: Not locked
cs: Neuzamčeno

en: Protocol violation
cs: Narušení protokolu

en: Invalid MAC
cs: Neplatný MAC

en: Invalid request
cs: Neplatný požadavek

en: Unknown extension
cs: Neznámé rozšíření

en: Unknown critical extension
cs: Neznámé kritické rozšíření

en: Locked
cs: Zamčeno

en: Unknown option
cs: Neznámý parametr

en: Unknown command
cs: Neznámý příkaz

en: Not operational
cs: Nefunkční

en: No passphrase given
cs: Heslo nezadáno

en: No PIN given
cs: PIN nezadán

en: Not enabled
cs: Nezapnuto

en: No crypto engine
cs: Chybí kryptografická jednotka

en: Missing key
cs: Chybí klíč

en: Too many objects
cs: Příliš mnoho objektů

en: Limit reached
cs: Dosažen limit

en: Not initialized
cs: Neinicializováno

en: Missing issuer certificate
cs: Chybí certifikát vydavatele

en: No keyserver available
cs: Není dostupný žádný server klíčů

en: Invalid elliptic curve
cs: Neplatná eliptická křivka

en: Unknown elliptic curve
cs: Neznámá eliptická křivka

en: Duplicated key
cs: Zdvojený klíč

en: Ambiguous result
cs: Nejednoznačný výsledek

en: No crypto context
cs: Chybí kryptografický kontext

en: Wrong crypto context
cs: Chybný kryptografický kontext

en: Bad crypto context
cs: Špatný kryptografický kontext

en: Conflict in the crypto context
cs: Rozpor v kryptografickém kontextu

en: Broken public key
cs: Rozbitý veřejný klíč

en: Broken secret key
cs: Rozbitý tajný klíč

en: Invalid MAC algorithm
cs: Neplatný algoritmus MAC

en: Operation fully cancelled
cs: Operace zcela zrušena

en: Operation not yet finished
cs: Operace ještě neskončila

en: Buffer too short
cs: Vyrovnávací paměť je příliš malá

en: Invalid length specifier in S-expression
cs: Neplatné určení délky v S-výrazu

en: String too long in S-expression
cs: Řetězec v S-výrazu je příliš dlouhý

en: Unmatched parentheses in S-expression
cs: Nepárové závorky v S-výrazu

en: S-expression not canonical
cs: S-výraz není kanonický

en: Bad character in S-expression
cs: Chybný znak v S-výrazu

en: Bad quotation in S-expression
cs: Chybné uzavření do uvozovek v S-výrazu

en: Zero prefix in S-expression
cs: Nulová předpona v S-výrazu

en: Nested display hints in S-expression
cs: Vnořené pokyny pro zobrazení v S-výrazu

en: Unmatched display hints
cs: Neodpovídající pokyny pro zobrazení

en: Unexpected reserved punctuation in S-expression
cs: Neočekávaná vyhrazená interpunkce v S-výrazu

en: Bad hexadecimal character in S-expression
cs: Chybný šestnáctkový znak v S-výrazu

en: Odd hexadecimal numbers in S-expression
cs: Lichá šestnáctková čísla v S-výrazu

en: Bad octal character in S-expression
cs: Chybný osmičkový znak v S-výrazu

en: All subkeys are expired or revoked
cs: Všem podklíčům skončila platnost nebo byly odvolány

en: Database is corrupted
cs: Databáze je poškozená

en: Server indicated a failure
cs: Server ohlásil selhání

en: No name
cs: Žádné jméno

en: No key
cs: Žádný klíč

en: Legacy key
cs: Zastaralý klíč

en: Request too short
cs: Požadavek je příliš krátký

en: Request too long
cs: Požadavek je příliš dlouhý

en: Object is in termination state
cs: Objekt je v konečném stavu

en: No certificate chain
cs: Chybí řetězec certifikátů

en: Certificate is too large
cs: Certifikát je příliš velký

en: Invalid record
cs: Neplatný záznam

en: The MAC does not verify
cs: Ověření MAC selhalo

en: Unexpected message
cs: Neočekávaná zpráva

en: Compression or decompression failed
cs: Komprese nebo dekomprese selhala

en: A counter would wrap
cs: Počítadlo by přeteklo

en: Fatal alert message received
cs: Přijata nepřekonatelná chybová zpráva

en: No cipher algorithm
cs: Žádný šifrovací algoritmus

en: Missing client certificate
cs: Chybí certifikát klienta

en: Close notification received
cs: Přijato oznámení o uzavření

en: Ticket expired
cs: Lístku vypršela platnost

en: Bad ticket
cs: Chybný lístek

en: Unknown identity
cs: Neznámá totožnost

en: Bad certificate message in handshake
cs: Chybná zpráva s certifikátem v zahájení

en: Bad certificate request message in handshake
cs: Chybná zpráva s požadavkem na certifikát v zahájení

en: Bad certificate verify message in handshake
cs: Chybná zpráva o ověření certifikátu v zahájení

en: Bad change cipher message in handshake
cs: Chybná zpráva se změnou šifry v zahájení

en: Bad client hello message in handshake
cs: Chybná zpráva s pozdravem klienta v zahájení

en: Bad server hello message in handshake
cs: Chybná zpráva s pozdravem serveru v zahájení

en: Bad server hello done message in handshake
cs: Chybná zpráva o dokončení pozdravu serveru v zahájení

en: Bad finished message in handshake
cs: Chybná zpráva o dokončení v zahájení

en: Bad server key exchange message in handshake
cs: Chybná zpráva o výměně klíče serveru v zahájení

en: Bad client key exchange message in handshake
cs: Chybná zpráva o výměně klíče klienta v zahájení

en: Bogus string
cs: Chybný řetězec

en: Forbidden
cs: Zakázán

en: Key disabled
cs: Klíč zakázán

en: Not possible with a card based key
cs: Nelze provést s klíčem na kartě

en: Invalid lock object
cs: Neplatný objekt zámku

en: True
cs: Pravda

en: False
cs: Nepravda

en: General IPC error
cs: Obecná chyba IPC

en: IPC accept call failed
cs: IPC volání accept (přijmout) selhalo

en: IPC connect call failed
cs: IPC volání connect (připojit) selhalo

en: Invalid IPC response
cs: Neplatná odpověď IPC

en: Invalid value passed to IPC
cs: Neplatná hodnota předaná do IPC

en: Incomplete line passed to IPC
cs: Neúplný řádek předán do IPC

en: Line passed to IPC too long
cs: Řádek předaný do IPC je příliš dlouhý

en: Nested IPC commands
cs: Vnořené příkazy IPC

en: No data callback in IPC
cs: Žádná data zpětného volání v IPC

en: No inquire callback in IPC
cs: Žádné dotazovací zpětné volání v IPC

en: Not an IPC server
cs: Není serverem IPC

en: Not an IPC client
cs: Není klientem IPC

en: Problem starting IPC server
cs: Problém se spuštěním serveru IPC

en: IPC read error
cs: Chyba čtení IPC

en: IPC write error
cs: Chyba zápisu IPC

en: Too much data for IPC layer
cs: Příliš mnoho data pro vrstvu IPC

en: Unexpected IPC command
cs: Neočekávaný příkaz IPC

en: Unknown IPC command
cs: Neznámý příkaz IPC

en: IPC syntax error
cs: Chyba syntaxe IPC

en: IPC call has been cancelled
cs: Volání IPC bylo zrušeno

en: No input source for IPC
cs: Žádný zdroj vstupu pro IPC

en: No output source for IPC
cs: Žádný zdroj výstupu pro IPC

en: IPC parameter error
cs: Chyba parametru IPC

en: Unknown IPC inquire
cs: Neznámý dotaz IPC

en: Crypto engine too old
cs: Kryptografická jednotka je příliš stará

en: Screen or window too small
cs: Obrazovka nebo okno je příliš malé

en: Screen or window too large
cs: Obrazovka nebo okno je příliš velké

en: Required environment variable not set
cs: Požadovaná proměnná prostředí není nastavena

en: User ID already exists
cs: ID uživatele již existuje

en: Name already exists
cs: Název již existuje

en: Duplicated name
cs: Zdvojený název

en: Object is too young
cs: Objekt je příliš mladý

en: Object is too old
cs: Objekt je příliš starý

en: Unknown flag
cs: Neznámý příznak

en: Invalid execution order
cs: Neplatné pořadí vykonávání

en: Already fetched
cs: Již staženo

en: Try again later
cs: Opakujte později

en: Wrong name
cs: Špatný název

en: Not authenticated
cs: Neautentizováno

en: Bad authentication
cs: Chybná autentizace

en: No Keybox daemon running
cs: Démon pro schránku na klíče neběží

en: Keybox daemon error
cs: Chyba démona pro schránku na klíče

en: Service is not running
cs: Služba neběží

en: Service error
cs: Chyba služby

en: System bug detected
cs: Objevena chyba systému

en: Unknown DNS error
cs: Neznámá chyba DNS

en: Invalid DNS section
cs: Neplatný oddíl DNS

en: Invalid textual address form
cs: Neplatná textová podoba adresy

en: Missing DNS query packet
cs: Chybí packet s dotazem DNS

en: Missing DNS answer packet
cs: Chybí packet s odpovědí DNS

en: Connection closed in DNS
cs: Spojení v DNS uzavřeno

en: Verification failed in DNS
cs: Ověřování v DNS selhalo

en: DNS Timeout
cs: Časový limit pro DNS vypršel

en: General LDAP error
cs: Obecná chyba LDAP

en: General LDAP attribute error
cs: Obecná chyba atributu LDAP

en: General LDAP name error
cs: Obecná chyba názvu LDAP

en: General LDAP security error
cs: Obecná chyba zabezpečení LDAP

en: General LDAP service error
cs: Obecná chyba služby LDAP

en: General LDAP update error
cs: Obecná chyba aktualizace LDAP

en: Experimental LDAP error code
cs: Experimentální chybový kód LDAP

en: Private LDAP error code
cs: Soukromý chybový kód LDAP

en: Other general LDAP error
cs: Jiná obecná chyba LDAP

en: LDAP connecting failed (X)
cs: Spojení LDAP selhalo (X)

en: LDAP referral limit exceeded
cs: Překročeno omezení na počet odkazů LDAP

en: LDAP client loop
cs: Smyčka klienta LDAP

en: No LDAP results returned
cs: Nevráceny žádné výsledky LDAP

en: LDAP control not found
cs: Ovládání LDAP nenalezeno

en: Not supported by LDAP
cs: Nepodporováno v LDAP

en: LDAP connect error
cs: Chyba připojování LDAP

en: Out of memory in LDAP
cs: Nedostatek paměti v LDAP

en: Bad parameter to an LDAP routine
cs: Chybná parametr ve volání LDAP

en: User cancelled LDAP operation
cs: Uživatel zrušil operaci LDAP

en: Bad LDAP search filter
cs: Chybný vyhledávací filtr LDAP

en: Unknown LDAP authentication method
cs: Neznámá metoda autentizace LDAP

en: Timeout in LDAP
cs: Čas vypršel v LDAP

en: LDAP decoding error
cs: Chyba dekódování LDAP

en: LDAP encoding error
cs: Chyba kódování do LDAP

en: LDAP local error
cs: Místní chyba LDAP

en: Cannot contact LDAP server
cs: LDAP server nelze kontaktovat

en: LDAP success
cs: Úspěch LDAP

en: LDAP operations error
cs: Chyba operací v LDAP

en: LDAP protocol error
cs: Chyba protokolu LDAP

en: Time limit exceeded in LDAP
cs: Časový limit v LDAP vypršel

en: Size limit exceeded in LDAP
cs: Omezení na velikost v LDAP překročeno

en: LDAP compare false
cs: Nepravdivé porovnání LDAP

en: LDAP compare true
cs: Pravdivé porovnání LDAP

en: LDAP authentication method not supported
cs: Autentizační metoda LDAP není podporována

en: Strong(er) LDAP authentication required
cs: Požadována silnější autentizace LDAP

en: Partial LDAP results+referral received
cs: Částečný výsledek LDAP a přijatý odkaz

en: LDAP referral
cs: Odkaz LDAP

en: Administrative LDAP limit exceeded
cs: Administrativní omezení LDAP překročeno

en: Critical LDAP extension is unavailable
cs: Kritické rozšíření LDAP není dostupné

en: Confidentiality required by LDAP
cs: LDAP vyžaduje důvěrnost

en: LDAP SASL bind in progress
cs: Navazuje se LDAP SASL

en: No such LDAP attribute
cs: Taková LDAP atribut neexistuje

en: Undefined LDAP attribute type
cs: Nedefinovaný druh LDAP atributu

en: Inappropriate matching in LDAP
cs: Nevhodné shody v LDAP

en: Constraint violation in LDAP
cs: Porušení omezení v LDAP

en: LDAP type or value exists
cs: Typ LDAP nebo hodnota existuje

en: Invalid syntax in LDAP
cs: Neplatná skladba v LDAP

en: No such LDAP object
cs: Žádný takový objekt LDAP

en: LDAP alias problem
cs: Problém s aliasem LDAP

en: Invalid DN syntax in LDAP
cs: Neplatná skladba DN v LDAP

en: LDAP entry is a leaf
cs: LDAP záznam je list

en: LDAP alias dereferencing problem
cs: Problém s vyhodnocováním odkazu LDAP

en: LDAP proxy authorization failure (X)
cs: Selhání autorizace LDAP proxy (X)

en: Inappropriate LDAP authentication
cs: Nevhodné autentizace LDAP

en: Invalid LDAP credentials
cs: Neplatné autentizační údaje LDAP

en: Insufficient access for LDAP
cs: Nedostatečná přístupová práva k LDAP

en: LDAP server is busy
cs: Server LDAP je zaneprázdněný

en: LDAP server is unavailable
cs: Server LDAP není dostupný

en: LDAP server is unwilling to perform
cs: Server LDAP není ochoten vyhodnotit požadavek

en: Loop detected by LDAP
cs: Objevena smyčka v LDAP

en: LDAP naming violation
cs: Narušení pojmenování v LDAP

en: LDAP object class violation
cs: Narušení třídy objektu LDAP

en: LDAP operation not allowed on non-leaf
cs: Operace LDAP není na vnitřních uzlech dovolena

en: LDAP operation not allowed on RDN
cs: Operace LDAP není dovolena na RDN

en: Already exists (LDAP)
cs: Již existuje (LDAP)

en: Cannot modify LDAP object class
cs: Třídu objektu LDAP nelze upravit

en: LDAP results too large
cs: Výsledek LDAP je příliš velký

en: LDAP operation affects multiple DSAs
cs: LDAP operace ovlivňuje více DSA

en: Virtual LDAP list view error
cs: Chyba v pohledu na virtuální seznam LDAP

en: Other LDAP error
cs: Jiný chyba LDAP

en: Resources exhausted in LCUP
cs: Zdroje vyčerpány v LCUP

en: Security violation in LCUP
cs: Narušení bezpečnosti v LCUP

en: Invalid data in LCUP
cs: Neplatná data v LCUP

en: Unsupported scheme in LCUP
cs: Nepodporované schéma v LCUP

en: Reload required in LCUP
cs: LCUP vyžaduje nové načtení

en: LDAP cancelled
cs: Operace LDAP zrušena

en: No LDAP operation to cancel
cs: Žádná operace LDAP ke zrušení

en: Too late to cancel LDAP
cs: Příliš pozdě na zrušení operace LDAP

en: Cannot cancel LDAP
cs: Operaci LDAP nelze zrušit

en: LDAP assertion failed
cs: Tvrzení LDAP selhalo

en: Proxied authorization denied by LDAP
cs: Delegovaná autorizace odmítnuta protokolem LDAP

en: User defined error code 1
cs: Uživatelem definovaný chybový kód 1

en: User defined error code 2
cs: Uživatelem definovaný chybový kód 2

en: User defined error code 3
cs: Uživatelem definovaný chybový kód 3

en: User defined error code 4
cs: Uživatelem definovaný chybový kód 4

en: User defined error code 5
cs: Uživatelem definovaný chybový kód 5

en: User defined error code 6
cs: Uživatelem definovaný chybový kód 6

en: User defined error code 7
cs: Uživatelem definovaný chybový kód 7

en: User defined error code 8
cs: Uživatelem definovaný chybový kód 8

en: User defined error code 9
cs: Uživatelem definovaný chybový kód 9

en: User defined error code 10
cs: Uživatelem definovaný chybový kód 10

en: User defined error code 11
cs: Uživatelem definovaný chybový kód 11

en: User defined error code 12
cs: Uživatelem definovaný chybový kód 12

en: User defined error code 13
cs: Uživatelem definovaný chybový kód 13

en: User defined error code 14
cs: Uživatelem definovaný chybový kód 14

en: User defined error code 15
cs: Uživatelem definovaný chybový kód 15

en: User defined error code 16
cs: Uživatelem definovaný chybový kód 16

en: SQL success
cs: Úspěch SQL

en: SQL error
cs: Chyba SQL

en: Internal logic error in SQL library
cs: Vnitřní chyba v knihovně SQL

en: Access permission denied (SQL)
cs: Přístupová práva zamítnuta (SQL)

en: SQL abort was requested
cs: Bylo vyžádání ukončení SQL

en: SQL database file is locked
cs: Soubor s databází SQL je zamknutý

en: An SQL table in the database is locked
cs: Tabulka SQL v databázi je zamknuta

en: SQL library ran out of core
cs: SQL knihovně došla paměť

en: Attempt to write a readonly SQL database
cs: Pokus zapsat do SQL databáze jen pro čtení

en: SQL operation terminated by interrupt
cs: Operace SQL ukončena přerušením

en: I/O error during SQL operation
cs: Vstupně-výstupní chyba během operace SQL

en: SQL database disk image is malformed
cs: Obraz disku databáze SQL je poškozený

en: Unknown opcode in SQL file control
cs: Neznámý kód operace v řízení SQL souboru

en: Insertion failed because SQL database is full
cs: Vložení do SQL databáze selhalo, protože je plná

en: Unable to open the SQL database file
cs: Soubor SQL databáze nelze otevřít

en: SQL database lock protocol error
cs: Chyba v zamykacím protokolu SQL databáze

en: (internal SQL code: empty)
cs: (vnitřní kód SQL: prázdný)

en: SQL database schema changed
cs: Schéma SQL databáze se změnilo

en: String or blob exceeds size limit (SQL)
cs: Řetězec nebo binární objekt překračuje hraniční velikost (SQL)

en: SQL abort due to constraint violation
cs: SQL ukončeně kvůli narušení omezení

en: Data type mismatch (SQL)
cs: Datový typ se neshoduje (SQL)

en: SQL library used incorrectly
cs: SQL knihovna byla použita nesprávně

en: SQL library uses unsupported OS features
cs: SQL knihovna používá nepodporované vlastnosti OS

en: Authorization denied (SQL)
cs: Autorizace zamítnuta (SQL)

en: (unused SQL code: format)
cs: (nepoužitý kód SQL: formát)

en: SQL bind parameter out of range
cs: Vázaný parametr SQL je mimo rozsah

en: File opened that is not an SQL database file
cs: Otevřený soubor není SQL databází

en: Notifications from SQL logger
cs: Upozornění od protokolování SQL

en: Warnings from SQL logger
cs: Varování od protokolování SQL

en: SQL has another row ready
cs: SQL již obsahuje jiný řádek

en: SQL has finished executing
cs: SQL dokončilo vykonávání

en: System error w/o errno
cs: Chyba systému bez čísla chyby (errno)

en: Unknown system error
cs: Neznámá chyba systému

en: End of file
cs: Konec souboru

en: Unknown error code
cs: Neznámý kód chyby

en: argument not expected
cs: argument neočekáván

en: read error
cs: chyba čtení

en: keyword too long
cs: klíčové slovo je příliš dlouhé

en: missing argument
cs: chybí argument

en: invalid argument
cs: neplatný argument

en: invalid command
cs: neplatný příkaz

en: invalid alias definition
cs: neplatná definice aliasu

en: permission error
cs: chyba oprávnění

en: out of core
cs: nedostatek paměti

en: invalid meta command
cs: neplatný metapříkaz

en: unknown meta command
cs: neznámý metapříkaz

en: unexpected meta command
cs: neočekávaný metapříkaz

en: invalid option
cs: neplatný volba

en: missing argument for option "%.50s"
cs: u volby „%.50s“ chybí argument

en: invalid argument for option "%.50s"
cs: neplatný argument u volby „%.50s“

en: option "%.50s" does not expect an argument
cs: volba „%.50s“ nepřijímá argument

en: invalid command "%.50s"
cs: neplatný příkaz „%.50s“

en: option "%.50s" is ambiguous
cs: volba „%.50s“ není jednoznačná

en: command "%.50s" is ambiguous
cs: příkaz „%.50s“ není jednoznačný

en: invalid option "%.50s"
cs: neplatná volba „%.50s“

en: Note: no default option file '%s'
cs: Poznámka: žádný výchozí soubor s volbami „%s“

en: reading options from '%s'
cs: volby se čtou z „%s“

en: option file '%s': %s
cs: soubor s volbami „%s“: %s

en: Note: ignoring option "--%s" due to global config
cs: Poznámka: přepínač „--%s“ se ignoruje kvůli globální konfiguraci

en: Please report bugs to <https://bugs.gnupg.org>.
cs: Chyby hlaste (anglicky) na <https://bugs.gnupg.org>.

en: warning: could not recognize %s
cs: pozor: %s nebylo možné rozpoznat
