gtkpod - en to he translation catalogue (148 entries)

en: Unexpected mhod string type: %d
he: סוג מחרוזת mhod לא צפוי: %d

en: Unexpected mhsd index: %d
he: אינדקס mhsd לא צפוי: %d

en: Could not find corresponding track (dbid: %s) for artwork entry.
he: אי אפשר היה למצוא רצועה מתאימה (dbid: %s) עבור רשומת תמונת גלרייה.

en: Unexpected image type in mhni: %d, offset: %d
he: סוג תמונה לא צפוי ב mhni: %d, היסט: %d

en: Could not access file '%s'.
he: אי אפשר לגשת לקובץ: '%s'.

en: Artwork support not compiled into libgpod.
he: תמיכה בגלריית תמונות לא הודרה לתוך libgpod.

en: Could not find on iPod: '%s'
he: אי אפשר למצוא iPod: '%s'.

en: Unable to retrieve thumbnail (appears to be on iPod, but no image info available): filename: '%s'
he: אי אפשר היה לאחזר את התמונות הממוזערות (כנראה הן על הiPod, אבל אין מידע תמונה זמין): קובץ '%s'

en: Invalid
he: לא תקין

en: Unknown
he: לא ידוע

en: Color
he: צבע

en: Color U2
he: צבע U2

en: Grayscale
he: גווני אפור

en: Grayscale U2
he: גווני אפור U2

en: Mini (Silver)
he: מיני (כסוף)

en: Mini (Blue)
he: מיני (כחול)

en: Mini (Pink)
he: מיני (ורוד)

en: Mini (Green)
he: מיני (ירוק)

en: Mini (Gold)
he: מיני (זהב)

en: Shuffle
he: שאפל

en: Nano (White)
he: נאנו (לבן)

en: Nano (Black)
he: נאנו (שחור)

en: Video (White)
he: וידאו (לבן)

en: Video (Black)
he: וידאו (שחור)

en: Mobile (1)
he: נייד (1)

en: Video U2
he: וידאו U2

en: Nano (Silver)
he: נאנו (כסוף)

en: Nano (Blue)
he: נאנו (כחול)

en: Nano (Green)
he: נאנו (ירוק)

en: Nano (Pink)
he: נאנו (ורוד)

en: Nano (Red)
he: נאנו (אדום)

en: Nano (Yellow)
he: נאנו (צהוב)

en: Nano (Purple)
he: נאנו (סגול)

en: Nano (Orange)
he: נאנו (כתום)

en: iPhone (1)
he: אייפון (1)

en: Shuffle (Silver)
he: שאפל (כסוף)

en: Shuffle (Pink)
he: שאפל (ורוד)

en: Shuffle (Blue)
he: שאפל (כחול)

en: Shuffle (Green)
he: שאפל (ירוק)

en: Shuffle (Orange)
he: שאפל (כתום)

en: Shuffle (Purple)
he: שאפל (סגול)

en: Shuffle (Red)
he: שאפל (אדום)

en: Classic (Silver)
he: קלאסי (כסוף)

en: Classic (Black)
he: קלאסי (שחור)

en: Regular (1st Gen.)
he: רגיל (דור ראשון)

en: Regular (2nd Gen.)
he: רגיל (דור שני)

en: Regular (3rd Gen.)
he: רגיל (דור שלישי)

en: Regular (4th Gen.)
he: רגיל (דור רביעי)

en: Photo
he: פוטו

en: Mobile Phones
he: טלפונים סלולריים

en: Mini (1st Gen.)
he: מיני (דור ראשון)

en: Mini (2nd Gen.)
he: מיני (דור שני)

en: Shuffle (1st Gen.)
he: שאפל (דור ראשון)

en: Shuffle (2nd Gen.)
he: שאפל (דור שני)

en: Shuffle (3rd Gen.)
he: שאפל (דור שלישי)

en: Nano (1st Gen.)
he: נאנו (דור ראשון)

en: Nano (2nd Gen.)
he: נאנו (דור שני)

en: Nano Video (3rd Gen.)
he: נאנו וידאו (דור שלישי)

en: Nano Video (4th Gen.)
he: נאנו וידאו (דור רביעי)

en: Video (1st Gen.)
he: וידאו (דור ראשון)

en: Video (2nd Gen.)
he: וידאו (דור שני)

en: Classic
he: קלאסי

en: Touch
he: טאץ

en: iPhone
he: אייפון

en: Could not open '%s' for writing.
he: אי אפשר לפתוח את '%s' לכתיבה.

en: Device directory does not exist.
he: תיקיית מכשיר לא קיימת.

en: Illegal seek to offset %ld (length %ld) in file '%s'.
he: חיפוש לא חוקי בהיסט %ld (אורך %ld) בקובץ '%s'.

en: Not a Play Counts file: '%s' (missing mhdp header).
he: זהו לא קובץ ספירת השמעה: '%s' (חסר תחילית mhdp)

en: Play Counts file ('%s'): header length smaller than expected (%d<96).
he: קובץ ספירת השמעה ('%s'): אורך תחילית קטן מהצפוי (%d<96).

en: Play Counts file ('%s'): entry length smaller than expected (%d<12).
he: קובץ ספירת השמעה ('%s'): אורך רשומה קטן מהצפוי (%d<12).

en: iTunesStats file ('%s'): entry length smaller than expected (%d<18).
he: קובץ iTunesStats ('%s'): אורך רשומה קטן מהצפוי (%d<18).

en: iTunesDB corrupt: no MHOD at offset %ld in file '%s'.
he: הiTunesDB שבור: אין MHOD בהיסט %ld בקובץ '%s'.

en: Unknown smart rule action at %ld: %x. Trying to continue.
he: פעולת חוק חכם לא ידועה ב-%ld: %x . מנסה להמשיך.

en: Length of smart playlist rule field (%d) not as expected. Trying to continue anyhow.
he: אורך שדה של חוק (%d) רשימת השמעה חכמה הוא לא כצפוי. מנסה להמשיך בכל זאת.

en: iTunesDB corrupt: no SLst at offset %ld in file '%s'.
he: הiTunesDB שבור: אין SLst בהיסט %ld בקובץ '%s'.

en: Encountered unknown MHOD type (%d) while parsing the iTunesDB. Ignoring.
he: נתקלנו בסוג לא ידוע של MHOD (%d) בזמן ניתוח ה-iTuneDB. מתעלם.

en: iTunesDB corrupt: hunk length 0 for hunk at %ld in file '%s'.
he: הiTunesDB שבור: אורך חתיכה 0 בחתיכה  %ld בקובץ '%s'.

en: iTunesDB corrupt: no section '%s' found in section '%s' starting at %ld.
he: הiTunesDB שבור: מקטע '%s' לא נמצא במקטע '%s' המתחיל ב- %ld.

en: header length of '%s' smaller than expected (%d < %d) at offset %ld in file '%s'.
he: גודל תחילית של המקטע '%s' קטן מהצפוי (%d < %d) בהיסט %ld בקובץ '%s'.

en: iTunesDB ('%s'): header length of mhsd hunk smaller than expected (%d<32). Aborting.
he: הiTunesDB ('%s'): גודל התחילית של המקטע mhsd קטנה מהצפוי (%d<32). מבטל.

en: iTunesDB '%s' corrupt: mhsd expected at %ld.
he: הiTunesDB '%s' שבור: mhsd צפוי ב-%ld.

en: Number of MHODs in mhip at %ld inconsistent in file '%s'.
he: מספר ה-MHODים ב-mhip ב-%ld הם לא עקביים בקובץ "%s".

en: Number of MHODs in mhyp at %ld inconsistent in file '%s'.
he: מספר ה-MHOD ב-mhyp ב-%ld לא עקביים בקובץ '%s'.

en: Master-PL
he: רשימת ראשית

en: Podcasts
he: פודקאסט

en: Playlist
he: רשימת השמעה

en: iTunesDB corrupt: number of mhip sections inconsistent in mhyp starting at %ld in file '%s'.
he: הiTunesDB שבור: מספר קטעי ה-mhip לא עקביים ב-mhyp המתחילים ב- %ld בקובץ '%s'.

en: Itdb_Track ID '%d' not found.
he: מזהה Itdb_Track '%d' לא נמצא.

en: OTG Playlist
he: רשימת השמעה OTG

en: Not a OTG playlist file: '%s' (missing mhpo header).
he: זהו לא קובץ רשימת השמעה OTG: '%s' (חסרה תחילת קובץ mhpo).

en: OTG playlist file ('%s'): header length smaller than expected (%d<20).
he: קובץ רשימת השמעה OTG ('%s'): גודל תחילית קטן מהצפוי (%d<20).

en: OTG playlist file ('%s'): entry length smaller than expected (%d<4).
he: קובץ רשימת השמעה OTG ('%s'): גודל רשומה קטן מהצפוי (%d<4).

en: OTG playlist file '%s': reference to non-existent track (%d).
he: רשימת השמעה OTG '%s': התייחסות לרצועה לא קיימת (%d).

en: OTG Playlist %d
he: רשימת השמעה OTG %d

note: this should not be -- issue warning
en: iTunesDB corrupt: number of tracks (mhit hunks) inconsistent. Trying to continue.
he: הiTuneDB שבור: מספר רצועות (mhit חתיכות) לא עקביות. מנסה להמשיך.

note: this should not be -- issue warning
en: iTunesDB possibly corrupt: number of playlists (mhyp hunks) inconsistent. Trying to continue.
he: יכול להיות ש-iTuneDB שבור: מספר רשימות השמעה (mhyp חתיכות) לא עקביות. מנסה להמשיך.

en: Not a iTunesDB: '%s' (missing mhdb header).
he: זהו לא iTunesDB: '%s' (חסרה תחילית mhdb).

en: iTunesDB '%s' corrupt: Could not find tracklist (no mhsd type 1 section found)
he: הiTunesDB '%s' שבור: אי אפשר למצוא רשימת רצועות (לא קיים מקטע mhsd סוג 1)

en: iTunesDB '%s' corrupt: Could not find playlists (no mhsd type 2 or type 3 sections found)
he: הiTunesDB '%s' שבור: אי אפשר למצוא רשימת השמעה (לא נמצאו mhsd מסוג 2 או 3)

en: iTunes directory not found: '%s' (or similar).
he: תיקיית iTunes לא נמצאה: '%s' (או דומה).

en: Music directory not found: '%s' (or similar).
he: תיקיית מוזיקה לא נמצאה: '%s' (או דומה).

en: Control directory not found: '%s' (or similar).
he: תיקיית בקרה לא נמצאה: '%s' (או דומה).

en: Path not found: '%s' (or similar).
he: נתיב לא נמצא: '%s' (או דומה).

en: Error renaming '%s' to '%s' (%s).
he: תקלה בשינוי שם '%s' ל '%s' (%s).

en: Error removing '%s' (%s).
he: תקלה בהסרת '%s' (%s)

en: Mountpoint not set.
he: לא נקבעה נקודת עגינה.

en: No 'F..' directories found in '%s'.
he: לא נמצאו תיקיות מסוג "F.." ב-"%s".

en: Path not found: '%s'.
he: נתיב לא נמצא: '%s'.

en: '%s' could not be accessed (%s).
he: אי אפשר לגשת אל '%s' (%s).

en: Destination file '%s' does not appear to be on the iPod mounted at '%s'.
he: קובץ יעד "%s" כנראה לא מופיע על ה-iPod המעוגן בנקודה "%s".

en: Error opening '%s' for reading (%s).
he: תקלה בפתיחת '%s' לקריאה (%s).

en: Error opening '%s' for writing (%s).
he: תקלה בפתיחת '%s' לכתיבה (%s).

en: Error while reading from '%s' (%s).
he: תקלה בזמן קריאה מ '%s' (%s).

en: Error while writing to '%s' (%s).
he: תקלה בזמן כתיבה ל '%s' (%s).

en: Error when closing '%s' (%s).
he: תקלה בזמן סגירה '%s' (%s).

en: Problem creating iPod directory or file: '%s'.
he: בעייה ביצירת תיקיית iPod או קובץ: "%s".

en: Photos directory not found: '%s' (or similar).
he: נתיב תמונות לא נמצא: '%s' (או דומה).

en: Photo Library
he: ספריית תמונות

en: You need to specify the iPod model used before photos can be added.
he: צריך לציין את סוג ה-iPod לפני שניתן יהיה להוסיף תמונות.

en: Your iPod does not seem to support photos. Maybe you need to specify the correct iPod model number? It is currently set to 'x%s' (%s/%s).
he: נראה שה-iPod שלך לא תומך בתמונות. אולי צריך לציין את הסוג המדוייק של ה-iPod? הוא כרגע מכוון ל  'x%s' (%s/%s).

en: Could not access file '%s'. Photo not added.
he: אי אפשר לגשת לקובץ '%s'. התמונה לא הוספה.

en: Unexpected error in itdb_photodb_add_photo_internal() while adding photo, please report.
he: תקלה לא צפוייה ב-itdb_photodb_add_photo_internal() בזמן הוספת תמונה, אנא דווח על התקלה.

en: Library compiled without gdk-pixbuf support. Picture support is disabled.
he: הספרייה הודרה ללא תמיכה ב-gdk-pixbuf. תמיכה בתמונות לא מאופשרת.

en: Illegal filename: '%s'.
he: שם קובץ לא חוקי: '%s'.

en: Mountpoint not set.
he: לא נקבעה נקודת עגינה.

en: Usage to add photos:
      %s add <mountpoint> <albumname> [<filename(s)>]
      <albumname> should be set to 'NULL' to add photos to the master photo album
      (Photo Library) only. If you don't specify any filenames an empty album will
      be created.
he: הוראות שימוש להוספת תמונות:
      %s add <mountpoint> <albumname> [<filename(s)>]
      <albumname> צריך להיות 'NULL' על מנת להוסיף תמונות אל האלבום הראשי
      (Photo Library) בלבד.אם לא יצויין שום קובץ יווצר אלבום ריק.

en: Usage to dump all photos to <output_dir>:
      %s dump <mountpoint> <output_dir>
he: הוראות שימוש על מנת לשלוף את כל התמונות אל <תיקיית הפלט>:
    %s dump <mountpoint> <output_dir>

en: Usage to list all photos IDs to stdout:
      %s list <mountpoint>
he: הוראות שימוש על מנת להדפיס את רשימת כל מזהי התמונות אל הפלט הסטנדרטי:
      %s list <mountpoint>

en: Usage to remove photo IDs from Photo Library:
      %s remove <mountpoint> <albumname> [<ID(s)>]
      <albumname> should be set to 'NULL' to remove photos from the iPod
      altogether. If you don't specify any IDs, the photoalbum will be removed
      instead.
      WARNING: IDs may change when writing the PhotoDB file.
he: הוראות שימוש על מנת להסיר את מזהי התמונות מספריית התמונות:
      %s remove <mountpoint> <albumname> [<ID(s)>]
      <albumname> צריך להיות 'NULL' על מנת להסיר תמונות לגמרי מה- iPod.
      אם לא יצויין כל מזהה, כל אלבום התמונות יוסר במקום.
    אזהרה: המזהים עלולים להשתנות בזמן כתיבת אל קובץ ה-PhotoDB.

en: Wrong number of command line arguments.
he: מספר לא נכון של פרמטרים בשורת הפקודה.

en: Error creating '%s' (mkdir)
he: תקלה ביצירת '%s' (mkdir)

en: Error: '%s' is not a directory
he: שגיאה: '%s' היא לא תיקייה

en: Error reading iPod photo database (%s).
he: תקלה בקריאת מסד נתונים של iPod photo במיקום (%s).

en: Error reading iPod photo database.
he: תקלה בקריאת מסד נתונים של iPod photo.

en: Insufficient number of command line arguments.
he: מספר לא מספק של פרמטרים לשורת הפקודה.

en: <Unnamed>
he: <ללא שם>

en: <No members>
he: <ללא חברים>

en: Error reading iPod photo database (%s).
    Will attempt to create a new database.
he: תקלה בזמן קריאת מסד נתונים של iPod photo (%s).
    יעשה ניסיון ליצור מסד נתוני חדש.

en: Error reading iPod photo database, will attempt to create a new database
he: תקלה בזמן קריאת מסד נתונים של iPod photo, יעשה ניסיון ליצור מסד נתונים חדש

en: Error adding photo (%s) to photo database: %s
he: תקלה בזמן הוספת תמונה (%s) אל מסד הנתונים של התמונות: %s

en: Specified album '%s' not found. Aborting.
he: האלבום המצויין '%s' לא נמצא. מבטל.

en: Cannot remove Photo Library playlist. Aborting.
he: אי אפשר היה להסיר רשימת תמונות ספריה. מבטל.

en: Warning: could not find photo with ID <%d>. Skipping...
he: אזהרה: אי אפשר למצוא תמונה עם מזהה <%d>. מדלג...

en: Unknown command '%s'
he: פקודה לא ידועה '%s'

en: Error initialising iPod: %s
he: תקלה באתחול ה-iPod: %s

en: Error initialising iPod, unknown error
he: תקלה באתחול ה-iPod, תקלה לא ידועה

en: Couldn't read xml sysinfo from %s
he: אי אפשר לקרוא xml sysinfo מ %s

en: Couldn't write SysInfoExtended to %s
he: אי אפשר לכתוב SysInfoExtended אל %s
