libgravatar - en to bg translation catalogue (10 entries)

[ctx: @title:window]
en: Configure Gravatar
bg: Конфигуриране на Gravatar

[ctx: @option:check]
en: Use Default Image
bg: Използване на изображение по подразбиране

[ctx: @option:check]
en: Use Libravatar
bg: Използване на Libravatar

[ctx: @option:check]
en: Fallback to Gravatar
bg: Връщане към Gravatar

[ctx: @label:textbox]
en: Gravatar Cache Size:
bg: Размер на кеша на Gravatar:

[ctx: add space before image]
en: %v image | %v images
bg[0]: %v изображение
bg[1]: %v изображения

[ctx: @action:button]
en: Clear Gravatar Cache
bg: Изчистване на кеша на Gravatar

[ctx: @label:textbox]
en: Email:
bg: Е-поща:

[ctx: @action:button]
en: &Search
bg: Т&ърсене

en: No Gravatar found.
bg: Не е намерен Gravatar.
