libgravatar6 - en to de translation catalogue (10 entries)

[ctx: @title:window]
en: Configure Gravatar
de: Gravatar einrichten

[ctx: @option:check]
en: Use Default Image
de: Standardbild verwenden

[ctx: @option:check]
en: Use Libravatar
de: Libravatar verwenden

[ctx: @option:check]
en: Fallback to Gravatar
de: Ausweichen auf Gravatar

[ctx: @label:textbox]
en: Gravatar Cache Size:
de: Gravatar-Zwischenspeicher-Größe:

[ctx: add space before image]
en: %v image | %v images
de[0]: %v Bild
de[1]: %v Bilder

[ctx: @action:button]
en: Clear Gravatar Cache
de: Gravatar-Zwischenspeicher leeren

[ctx: @label:textbox]
en: Email:
de: E-Mail:

[ctx: @action:button]
en: &Search
de: &Suchen

en: No Gravatar found.
de: Es wurde kein Gravatar gefunden.
