libgravatar - en to eo translation catalogue (10 entries)

[ctx: @title:window]
en: Configure Gravatar
eo: Agordi Gravatar

[ctx: @option:check]
en: Use Default Image
eo: Uzi Defaŭltan Bildon

[ctx: @option:check]
en: Use Libravatar
eo: Uzi Libravatar

[ctx: @option:check]
en: Fallback to Gravatar
eo: Refalo al Gravatar

[ctx: @label:textbox]
en: Gravatar Cache Size:
eo: Gravatar Cache Grandeco:

[ctx: add space before image]
en: %v image | %v images
eo[0]: %v bildo
eo[1]: %v bildoj

[ctx: @action:button]
en: Clear Gravatar Cache
eo: Forigi Gravatar Cache

[ctx: @label:textbox]
en: Email:
eo: Retpoŝto:

[ctx: @action:button]
en: &Search
eo: &Serĉi

en: No Gravatar found.
eo: Neniu Gravatar trovita.
