libgravatar - en to he translation catalogue (10 entries)

[ctx: @title:window]
en: Configure Gravatar
he: הגדרת Gravatar

[ctx: @option:check]
en: Use Default Image
he: להשתמש בתמונת ברירת המחדל

[ctx: @option:check]
en: Use Libravatar
he: להשתמש ב־Libravatar

[ctx: @option:check]
en: Fallback to Gravatar
he: נסיגה ל־Gravatar

[ctx: @label:textbox]
en: Gravatar Cache Size:
he: גודל מטמון Gravatar:

[ctx: add space before image]
en: %v image | %v images
he[0]: תמונה
he[1]: שתי תמונות
he[2]: %v תמונות
he[3]: %v תמונות

[ctx: @action:button]
en: Clear Gravatar Cache
he: פינוי מטמון Gravatar

[ctx: @label:textbox]
en: Email:
he: דוא״ל:

[ctx: @action:button]
en: &Search
he: &חיפוש

en: No Gravatar found.
he: לא נמצא Gravatar.
