libgravatar - en to lt translation catalogue (10 entries)

[ctx: @title:window]
en: Configure Gravatar
lt: Konfigūruoti „Gravatar“

[ctx: @option:check]
en: Use Default Image
lt: Naudoti numatytąją nuotrauką

[ctx: @option:check]
en: Use Libravatar
lt: Naudoti „Libravatar“

[ctx: @option:check]
en: Fallback to Gravatar
lt: Atsarginiu atveju naudoti „Gravatar“

[ctx: @label:textbox]
en: Gravatar Cache Size:
lt: „Gravatar“ podėlio dydis:

[ctx: add space before image]
en: %v image | %v images
lt[0]: %v nuotrauka
lt[1]: %v nuotraukos
lt[2]: %v nuotraukų
lt[3]: %v nuotrauka

[ctx: @action:button]
en: Clear Gravatar Cache
lt: Išvalyti „Gravatar“ podėlį

[ctx: @label:textbox]
en: Email:
lt: El. paštas:

[ctx: @action:button]
en: &Search
lt: &Ieškoti

en: No Gravatar found.
lt: Nerasta jokio „Gravatar“.
