libgravatar - en to lv translation catalogue (10 entries)

[ctx: @title:window]
en: Configure Gravatar
lv: Konfigurēt „Gravatar“

[ctx: @option:check]
en: Use Default Image
lv: Izmantot noklusējuma attēlu

[ctx: @option:check]
en: Use Libravatar
lv: Izmantot „Libravatar“

[ctx: @option:check]
en: Fallback to Gravatar
lv: Atkāpties uz „Gravatar“

[ctx: @label:textbox]
en: Gravatar Cache Size:
lv: „Gravatar“ kešatmiņas izmērs:

[ctx: add space before image]
en: %v image | %v images
lv[0]: %v attēls
lv[1]: %v attēli
lv[2]: %v attēlu

[ctx: @action:button]
en: Clear Gravatar Cache
lv: Notīrīt „Gravatar“ kešatmiņu

[ctx: @label:textbox]
en: Email:
lv: E-pasts:

[ctx: @action:button]
en: &Search
lv: &Meklēt

en: No Gravatar found.
lv: Nav atrasts neviens „Gravatar“.
