libgravatar - en to ro translation catalogue (10 entries)

[ctx: @title:window]
en: Configure Gravatar
ro: Configurează Gravatar

[ctx: @option:check]
en: Use Default Image
ro: Folosește imaginea implicită

[ctx: @option:check]
en: Use Libravatar
ro: Folosește Libravatar

[ctx: @option:check]
en: Fallback to Gravatar
ro: Folosește Gravatar ca rezervă

[ctx: @label:textbox]
en: Gravatar Cache Size:
ro: Dimensiune prestocare Gravatar:

[ctx: add space before image]
en: %v image | %v images
ro[0]: %v imagine
ro[1]: %v imagini
ro[2]: %v de imagini

[ctx: @action:button]
en: Clear Gravatar Cache
ro: Curăță prestocarea Gravatar

[ctx: @label:textbox]
en: Email:
ro: E-mail:

[ctx: @action:button]
en: &Search
ro: &Caută

en: No Gravatar found.
ro: Niciun Gravatar găsit.
