libgravatar - en to sa translation catalogue (10 entries)

[ctx: @title:window]
en: Configure Gravatar
sa: ग्रावतारं विन्यस्यताम्

[ctx: @option:check]
en: Use Default Image
sa: पूर्वनिर्धारितप्रतिमायाः उपयोगं कुर्वन्तु

[ctx: @option:check]
en: Use Libravatar
sa: Libravatar प्रयोगः

[ctx: @option:check]
en: Fallback to Gravatar
sa: ग्रावतारं प्रति पतनम्

[ctx: @label:textbox]
en: Gravatar Cache Size:
sa: Gravatar Cache आकारः :

[ctx: add space before image]
en: %v image | %v images
sa[0]: %v छवि
sa[1]: %v बिम्बाः

[ctx: @action:button]
en: Clear Gravatar Cache
sa: Gravatar Cache स्वच्छं कुर्वन्तु

[ctx: @label:textbox]
en: Email:
sa: ईमेलः :

[ctx: @action:button]
en: &Search
sa: &अन्वेषण

en: No Gravatar found.
sa: न ग्रावतारः लब्धः।.
