libgravatar - en to tr translation catalogue (10 entries)

[ctx: @title:window]
en: Configure Gravatar
tr: Gravatar’ı Yapılandır

[ctx: @option:check]
en: Use Default Image
tr: Öntanımlı görseli kullan

[ctx: @option:check]
en: Use Libravatar
tr: Libravatar kullan

[ctx: @option:check]
en: Fallback to Gravatar
tr: Gravatar’a geri dön

[ctx: @label:textbox]
en: Gravatar Cache Size:
tr: Gravatar önbelleği boyutu:

[ctx: add space before image]
en: %v image | %v images
tr[0]: %v görsel
tr[1]: %v görsel

[ctx: @action:button]
en: Clear Gravatar Cache
tr: Gravatar Önbelleğini Temizle

[ctx: @label:textbox]
en: Email:
tr: E-posta:

[ctx: @action:button]
en: &Search
tr: &Ara

en: No Gravatar found.
tr: Gravatar bulunamadı.
