libgsf master - en to nl translation catalogue (146 entries)

en: Not enough memory to copy %s bytes of data
nl: Onvoldoende geheugen om %s bytes aan gegevens te kopiëren

en: The clip_data is in %s, but it is smaller than at least %s bytes
nl: De klembord_gegevens zijn in %s, maar ze zijn kleiner dan tenminste %s bytes

en: The clip_data is in Windows clipboard format, but it is smaller than the required 4 bytes.
nl: De klembord_gegevens zijn in Windows-klembordformaat, maar ze zijn kleiner dan de vereiste 4 bytes.

en: Windows Metafile format
nl: Windows-metafile-formaat

note: CF_BITMAP
en: Windows DIB or BITMAP format
nl: Windows-DIB- of -BITMAP-formaat

en: Windows Enhanced Metafile format
nl: Windows-enhanced-metafile-formaat

en: Failed to duplicate input stream
nl: Dupliceren van invoerstroom is mislukt

en: No OLE2 signature
nl: Geen OLE2-ondertekening

en: Unreasonable block sizes
nl: Onredelijke blokgroottes

en: Insufficient memory
nl: Onvoldoende geheugen

en: Inconsistent block allocation table
nl: Inconsistente bloktoewijzingstabel

en: Problems making block allocation table
nl: Problemen bij maken van bloktoewijzingstabel

en: Problems reading directory
nl: Problemen bij lezen van map

en: Failed to access child
nl: Toegang verkrijgen tot dochter is mislukt

en: failure reading block
nl: lezen van blok is mislukt

en: Can't find the VBA directory stream
nl: Kan de VBA-mapstroom niet vinden

en: vba project header problem
nl: vba-projecthoofdingsprobleem

en: No VBA signature
nl: Geen VBA-ondertekening

en: Unknown VBA version signature 0x%x%x%x%x
nl: Onbekende VBA-versieondertekening 0x%x%x%x%x

en: Unable to parse VBA header
nl: Kan VBA-hoofding niet verwerken

en: Invalid tar header
nl: Ongeldige tar-hoofding

en: Invalid longname header
nl: Ongeldige langenaam-hoofding

en: Failed to read longname
nl: Lezen van langenaam is mislukt

en: Seek failed
nl: Zoeken is mislukt

en: Truncated archive
nl: Beschadigd archief

en: Source
nl: Bron

en: The archive being interpreted
nl: Het archief dat geïnterpreteerd wordt

en: Error reading zip dirent
nl: Fout bij lezen van zip-dirent

en: Broken zip file structure
nl: Beschadigde zipbestandsstructuur

en: Error seeking to zip header
nl: Fout bij zoeken in zip-hoofding

en: Error reading zip header
nl: Fout bij lezen van zip-hoofding

en: Error incorrect zip header
nl: Fout bij onjuiste zip-hoofding

en: problem uncompressing stream
nl: probleem bij uitpakken van stroom

en: Compression Level
nl: Compressieniveau

en: The level of compression used, zero meaning none
nl: Het gebruikte compressieniveau, waarbij nul staat voor geen compressie

en: Whether zip64 is being used
nl: Of zip64 gebruikt wordt

en: BZ2 support not enabled
nl: BZ2-ondersteuning niet ingeschakeld

en: BZ2 decompress init failed
nl: Starten van BZ2-uitpakken is mislukt

en: BZ2 decompress failed
nl: BZ2-uitpakken is mislukt

en: BZ2 decompress end failed
nl: Beëindigen van BZ2-uitpakken is mislukt

en: Name
nl: Naam

en: The input's name
nl: De invoernaam

en: Size
nl: Grootte

en: The input's size
nl: De invoergrootte

en: End of file
nl: Einde van bestand

en: Remaining
nl: Resterend

en: Amount of data remaining
nl: Hoeveelheid resterende gegevens

en: Position
nl: Positie

en: The input's current position
nl: De huidige positie van de invoer

en: Modification time
nl: Wijzigingsdatum

en: An optional GDateTime representing the time the input was last changed
nl: Een optionele GDateTime die het tijdstip voorstelt waarop de invoer voor het laatst werd gewijzigd

en: The parent GsfInfile
nl: De moeder-GsfInfile

en: Duplicate size mismatch
nl: Grootte van duplicaat komt niet overeen

en: Unable to initialize zlib
nl: Kan zlib niet initialiseren

en: Failed to rewind source
nl: Terugspoelen van bron is mislukt

en: Invalid gzip header
nl: Ongeldige gzip-hoofding

en: truncated source
nl: beschadigde bron

en: Failed to read from source
nl: Lezen van bron is mislukt

en: NULL source
nl: NULL-bron

en: Uncompressed size not set
nl: Niet-gecomprimeerde grootte niet ingesteld

en: Raw
nl: RAW

en: Whether to read compressed data with no header and no trailer
nl: Of gecomprimeerde gegevens zonder hoofding of aanhanger gelezen dient te worden

en: Where the compressed data comes from
nl: Waar de gecomprimeerde gegevens vandaan komen

en: Size after decompression
nl: Grootte na uitpakken

en: The source's uncompressed size
nl: De niet-gecomprimeerde grootte van de bron

en: %s: Is not a regular file
nl: %s: is geen normaal bestand

en: %s: File too large to be memory mapped
nl: %s: bestand te groot om aan geheugen toe te wijzen

en: mmap not supported
nl: mmap wordt niet ondersteund

en: Pretty print
nl: Mooi weergeven

en: Should the output auto-indent elements to make reading easier?
nl: Moet de uitvoer elementen automatisch inspringen voor een betere leeservaring?

en: The destination for writes
nl: De bestemming voor schrijfopdrachten

en: Missing data when reading the %s property; got %s bytes, but %s bytes at least are needed.
nl: Ontbrekende gegevens bij lezen van %s-eigenschap; %s bytes ontvangen, maar er zijn minstens %s bytes vereist.

en: Corrupt data in the VT_CF property; clipboard data length must be at least 4 bytes, but the data says it only has %s bytes available.
nl: Beschadigde gegevens in de VT_CF-eigenschap; de lengte van de klembordgegevens moet minstens 4 bytes zijn, maar volgens de gegevens zijn er slechts %s bytes beschikbaar.

en: Unable to read MS property stream header
nl: Kan MS-eigenschapsstroomhoofding niet lezen

en: Invalid MS property stream header
nl: Ongeldige MS-eigenschapsstroomhoofding

en: Invalid MS property section
nl: Ongeldige MS-eigenschapssectie

en: Invalid MS property stream header or file truncated
nl: Ongeldige MS-eigenschapsstroomhoofding of beschadigd bestand

en: Property "%s" used for multiple types!
nl: Eigenschap ‘%s’ wordt gebruikt voor meerdere types!

en: ODF version
nl: ODF-versie

en: The ODF version this object is targeting as an integer like 100
nl: De ODF-versie die door dit object wordt beoogd is een geheel getal zoals 100

en: Unable to find part id='%s' for '%s'
nl: Kan deel-id=‘%s’ voor ‘%s’ niet vinden

en: Unable to find part with type='%s' for '%s'
nl: Kan deel met type=‘%s’ voor ‘%s’ niet vinden

en: Missing id for part in '%s'
nl: Ontbrekende ID voor deel in ‘%s’

en: Part '%s' in '%s' from '%s' is corrupt!
nl: Deel ‘%s’ in ‘%s’ van ‘%s’ is beschadigd!

en: The GsfOutput that stores the Open Package content
nl: De GsfOutput die de Open Package-inhoud bewaart

en: Content type
nl: Inhoudstype

en: The content type stored in the root [Content_Types].xml file
nl: Het inhoudstype opgeslagen in het hoofd-[Content_Types].xml-bestand

en: Is Directory
nl: Is map

en: Can the outfile have children
nl: Kan het uitvoerbestand dochters hebben

en: Small block size
nl: Kleine blokgrootte

en: The size of the OLE's small blocks
nl: De grootte van de kleine blokken van de OLE

en: Big block size
nl: Grote blokgrootte

en: The size of the OLE's big blocks
nl: De grootte van de grote blokken van de OLE

en: Where the archive is written
nl: Waar het archief naar geschreven wordt

en: Entry Name
nl: Invoernaam

en: The filename of this member in the archive without path
nl: De bestandsnaam zonder pad van dit lid in het archief

en: Deflate Level
nl: Deflate-niveau

en: The level of deflate compression used, zero meaning none and -1 meaning the zlib default
nl: Het niveau van de gebruikte deflate-compressie, waarbij nul staat voor geen deflate-compressie en -1 staat voor de zlib-standaardinstelling

en: Whether to use zip64 format, -1 meaning automatic
nl: Of het zip64-formaat gebruikt wordt, -1 staat voor automatisch

en: Unable to initialize BZ2 library
nl: Kan BZ2-bibliotheek niet initialiseren

en: The output's name
nl: De uitvoernaam

en: The output's size
nl: De uitvoergrootte

en: Is Closed
nl: Is gesloten

en: Whether the output is closed
nl: Of de uitvoer gesloten is

en: The output's current position
nl: De huidige positie van de uitvoer

en: An optional GDateTime representing the time the output was last changed
nl: Een optionele GDateTime die het tijdstip voorstelt waarop de uitvoer voor het laatst werd gewijzigd

en: The parent GsfOutfile
nl: De moeder-GsfOutfile

en: Where the formatted output is written
nl: Waar de geformatteerde uitvoer naar geschreven wordt

en: Quote
nl: Citeren

en: The string used for quoting fields
nl: De tekenreeks die gebruikt wordt om velden te citeren

en: Quoting Mode
nl: Citeermodus

en: When to quote fields
nl: Wanneer velden geciteerd dienen te worden

en: Quoting Triggers
nl: Citeertriggers

en: Characters that cause field quoting
nl: Tekens die veldcitaten triggeren

en: Quoting On Whitespace
nl: Citeren bij witruimte

en: Does initial or terminal whitespace force quoting?
nl: Zorgt witruimte in het begin of aan het einde voor citeren?

en: Separator
nl: Scheidingsteken

en: The field separator
nl: Het veldscheidingsteken

en: end-of-line
nl: regeleinde

en: The end-of-line marker
nl: De regeleindeaanduiding

en: Where the converted data is written
nl: Waar de geconverteerde gegevens naar geschreven worden

en: Input Charset
nl: Invoertekenset

en: The character set to convert from
nl: De tekenset om van te converteren

en: Output Charset
nl: Uitvoertekenset

en: The character set to convert to
nl: De tekenset om naar te converteren

en: The string to use for invalid characters
nl: De te gebruiken tekenreeks voor ongeldige tekens

en: Options
nl: Opties

en: Display program version
nl: Programmaversie weergeven

en: %s: Failed to open %s: %s
nl: %s: openen van %s is mislukt: %s

en: %s: Failed to recognize %s as an archive
nl: %s: herkennen van %s als archief is mislukt

en: Available subcommands are...
nl: Beschikbare supopdrachten zijn…

en: * cat        output one or more files in archive
nl: * cat        één of meer bestanden in archief naar uitvoer schrijven

en: * dump       dump one or more files in archive as hex
nl: * dump       één of meer bestanden in archief dumpen als hex

en: * help       list subcommands
nl: * help       subopdrachten oplijsten

en: * list       list files in archive
nl: * list       bestanden in archief oplijsten

en: * listprops  list document properties in archive
nl: * listprops  documenteigenschappen in archief oplijsten

en: * props      print specified document properties
nl: * props      gespecificeerde documenteigenschappen tonen

en: * createole  create OLE archive
nl: * createole  OLE-archief aanmaken

en: * createzip  create ZIP archive
nl: * createzip  ZIP-archief aanmaken

en: No property named %s
nl: Geen eigenschap genaamd %s

en: %s: Error processing file %s: %s
nl: %s: fout bij verwerken van bestand %s: %s

en: SUBCOMMAND ARCHIVE...
nl: SUBOPDRACHTARCHIEF…

en: %s
    Run '%s --help' to see a full list of available command line options.
nl: %s
    Voer '%s --help' uit voor een volledige lijst van beschikbare opdrachtregelparameters.

en: gsf version %d.%d.%d
nl: gsf versie %d.%d.%d

en: Usage: %s %s
nl: Gebruik: %s %s

en: Run '%s help' to see a list of subcommands.
nl: Voer ‘%s help’ uit voor een lijst met subopdrachten.
