libgsf master - en to sl_SI translation catalogue (149 entries)

en: Not enough memory to copy %s bytes of data
sl_SI: Ni dovolj pomnilnika za kopiranje %s bajtov podatkov

en: The clip_data is in %s, but it is smaller than at least %s bytes
sl_SI: Clip_data je del %s, vendar je manjši kot %s bajtov

en: The clip_data is in Windows clipboard format, but it is smaller than the required 4 bytes.
sl_SI: Clip_data je običajni Windows zapis odložišča, vendar je manjši od zahtevanih 4 bajtov.

en: Windows Metafile format
sl_SI: Zapis Windows Metafile

note: CF_BITMAP
en: Windows DIB or BITMAP format
sl_SI: Zapis Windows DIB ali BITMAP

en: Windows Enhanced Metafile format
sl_SI: Zapis Windows Enhanced Metafile

en: Failed to duplicate input stream
sl_SI: Podvajanje vhodnega pretoka je spodletelo

en: No OLE2 signature
sl_SI: Ni podpisa OLE2

en: Unreasonable block sizes
sl_SI: Nelogična velikost bloka

en: Insufficient memory
sl_SI: Nezadostna količina pomnilnika

en: Inconsistent block allocation table
sl_SI: Neskladna razpredelnica dodeljevanja blokov

en: Problems making block allocation table
sl_SI: Težave pri izdelavi razpredelnice dodeljevanja blokov

en: Problems reading directory
sl_SI: Napaka branja mape

en: Failed to access child
sl_SI: Dostop do podrejenega predmeta je spodletel

en: failure reading block
sl_SI: napaka branja bloka

en: Can't find the VBA directory stream
sl_SI: Ni mogoče najti pretoka mape VBA

en: vba project header problem
sl_SI: napaka glave projekta VBA

en: No VBA signature
sl_SI: Ni ustreznega podpisa VBA

en: Unknown VBA version signature 0x%x%x%x%x
sl_SI: Neznan podpis različice VBA 0x%x%x%x%x

en: Unable to parse VBA header
sl_SI: Glave VBA ni mogoče razčleniti

en: Invalid tar header
sl_SI: Neveljavna glava zapisa TAR

en: Invalid longname header
sl_SI: Neveljavna glava dolgega imena

en: Failed to read longname
sl_SI: Branje dolgega imena je spodletelo

en: Seek failed
sl_SI: Iskanje je spodletelo

en: Truncated archive
sl_SI: Prirezan arhiv

en: Source
sl_SI: Vir

en: The archive being interpreted
sl_SI: Obravnavan arhiv

en: Error reading zip dirent
sl_SI: Napaka branja zapisa zip

en: Broken zip file structure
sl_SI: Okvarjena vsebina datoteke zip

en: Error seeking to zip header
sl_SI: Napaka pri iskanju glave zip

en: Error reading zip header
sl_SI: Napaka med branjem podpisa arhiva zip

en: Error incorrect zip header
sl_SI: Napaka - nepravilna glava zip

en: problem uncompressing stream
sl_SI: Težava pri razpakiranju pretoka

en: Compression Level
sl_SI: Raven stiskanja

en: The level of compression used, zero meaning none
sl_SI: Raven stiskanja, ki je v uporabi. Vrednost nič pomeni brez stiskanja.

en: Whether zip64 is being used
sl_SI: Ali se uporablja zip64

en: BZ2 support not enabled
sl_SI: Podpora za BZ2 ni omogočena

en: BZ2 decompress init failed
sl_SI: Začenjanje razpakiranja BZ2 je spodletelo

en: BZ2 decompress failed
sl_SI: Razpakiranje BZ2 je spodletelo

en: BZ2 decompress end failed
sl_SI: Zaključevanje razpakiranja BZ2 je spodletelo

en: Name
sl_SI: Ime

en: The input's name
sl_SI: Ime vnosa

en: Size
sl_SI: Velikost

en: The input's size
sl_SI: Velikost vnosa

en: End of file
sl_SI: Življenjska doba

en: Remaining
sl_SI: Preostanek

en: Amount of data remaining
sl_SI: Količina preostalih podatkov

en: Position
sl_SI: Položaj

en: The input's current position
sl_SI: Trenutni položaj vnosa

en: Modification time
sl_SI: Čas spreminjanja

en: An optional GDateTime representing the time the input was last changed
sl_SI: Izbirna možnost, ki določa, kdaj je bil vnos nazadnje spremenjen.

en: Container
sl_SI: Vsebnik

en: The parent GsfInfile
sl_SI: Nadrejeni GsfInfile

en: Duplicate size mismatch
sl_SI: Neujemanje podvojene velikosti

en: Unable to initialize zlib
sl_SI: Knjižnice zlib ni mogoče začeti

en: Failed to rewind source
sl_SI: Vira ni mogoče prevrteti nazaj

en: Invalid gzip header
sl_SI: Neveljavna glava gzip

en: truncated source
sl_SI: prirezan vir

en: Failed to read from source
sl_SI: Branje iz vira ni uspelo

en: NULL source
sl_SI: Prazen vir

en: Uncompressed size not set
sl_SI: Nestisnjena velikost ni določena

en: Raw
sl_SI: Surovo

en: Whether to read compressed data with no header and no trailer
sl_SI: Ali naj bodo prebrani stisnjeni podatki brez glave in brez sledilnika.

en: Where the compressed data comes from
sl_SI: Od kje izvirajo stisnjeni podatki

en: Size after decompression
sl_SI: Velikost po odpakiranju

en: The source's uncompressed size
sl_SI: Odpakirana velikost vira

en: %s: Is not a regular file
sl_SI: %s: ni pravilna datoteka

en: %s: File too large to be memory mapped
sl_SI: %s: datoteka je prevelika za preslikavo v pomnilnik

en: mmap not supported
sl_SI: mmap ni podprt

en: Pretty print
sl_SI: Oblikovno izrisovanje

en: Should the output auto-indent elements to make reading easier?
sl_SI: Ali naj se v odvodu predmeti samodejno zamaknejo za lažje branje?

en: Sink
sl_SI: Ponor

en: The destination for writes
sl_SI: Cilj za izvozne datoteke

en: Missing data when reading the %s property; got %s bytes, but %s bytes at least are needed.
sl_SI: Manjkajoči podatki med branjem lastnosti %s; dobljenih %s bajtov, vendar je zahtevanih vsaj %s bajtov.

en: Corrupt data in the VT_CF property; clipboard data length must be at least 4 bytes, but the data says it only has %s bytes available.
sl_SI: Pokvarjeni podatki lastnosti VT_CF; velikost podatkov odložišča mora biti vsaj 4 bajte, podatki pa kažejo na le %s razpoložljive bajte.

en: Unable to read MS property stream header
sl_SI: Glave pretoka lastnosti MS ni mogoče brati

en: Invalid MS property stream header
sl_SI: Neveljavna glava pretoka lastnosti MS

en: Invalid MS property section
sl_SI: Neveljaven odsek lastnosti MS

en: Invalid MS property stream header or file truncated
sl_SI: Neveljavna glava pretoka lastnosti MS ali prirezana datoteka

en: Property "%s" used for multiple types!
sl_SI: Lastnost "%s" je uporabljena za več vrst!

en: ODF version
sl_SI: Različica ODF

en: The ODF version this object is targeting as an integer like 100
sl_SI: Različica ODF, na katerega cilja predmet, določena kot celo število; na primer 100

en: Unable to find part id='%s' for '%s'
sl_SI: Ni mogoče najti dela id='%s' za '%s'

en: Unable to find part with type='%s' for '%s'
sl_SI: Ni mogoče najti dela vrsta='%s' za '%s'

en: Missing id for part in '%s'
sl_SI: Manjkajoči id za del v '%s'

en: Part '%s' in '%s' from '%s' is corrupt!
sl_SI: Del '%s' v '%s' iz '%s' je pokvarjen!

en: The GsfOutput that stores the Open Package content
sl_SI: Predmet, ki hrani vsebino odprtega arhiva

en: Content type
sl_SI: Vrsta vsebine

en: The content type stored in the root [Content_Types].xml file
sl_SI: Podatek o vrsti vsebine, kot je shranjen v korenu datoteke [Content_Types].xml

en: Is Directory
sl_SI: Je mapa

en: Can the outfile have children
sl_SI: Ali ima lahko zunanja datoteka podrejene predmete

en: Small block size
sl_SI: Velikost malih blokov

en: The size of the OLE's small blocks
sl_SI: Velikost malih blokov OLE

en: Big block size
sl_SI: Velikost velikih blokov

en: The size of the OLE's big blocks
sl_SI: Velikost velikih blokov OLE

en: Where the archive is written
sl_SI: Kje je arhiv zapisan

en: Entry Name
sl_SI: Ime vnosa

en: The filename of this member in the archive without path
sl_SI: Ime datoteke tega predmeta arhiva je brez poti

en: Deflate Level
sl_SI: Raven stiskanja

en: The level of deflate compression used, zero meaning none and -1 meaning the zlib default
sl_SI: Raven stiskanja, ki je v uporabi. Vrednost nič pomeni brez stiskanja.

en: Whether to use zip64 format, -1 meaning automatic
sl_SI: Ali naj bo uporabljen zapis zip64, vrednost -1 določa samodejno izbiro

en: Unable to initialize BZ2 library
sl_SI: Knjižnice BZ2 ni mogoče začeti

en: The output's name
sl_SI: Ime odvoda

en: The output's size
sl_SI: Velikost odvoda

en: Is Closed
sl_SI: Je zaprt

en: Whether the output is closed
sl_SI: Ali je odvod zaprt

en: The output's current position
sl_SI: Trenutni položaj odvoda

en: An optional GDateTime representing the time the output was last changed
sl_SI: Izbirna vrednost GDateTime, ki določa čas zadnje spremembe odvoda

en: The parent GsfOutfile
sl_SI: Nadrejeni GsfOutfile

en: Where the formatted output is written
sl_SI: Kam se zapiše oblikovani odvod

en: Quote
sl_SI: Navedek

en: The string used for quoting fields
sl_SI: Niz za navajanje vsebine polj

en: Quoting Mode
sl_SI: Način navajanja

en: When to quote fields
sl_SI: Kdaj se polja navajajo

en: Quoting Triggers
sl_SI: Prožilci navajanja

en: Characters that cause field quoting
sl_SI: Znaki, ki povzročijo navajanje polj

en: Quoting On Whitespace
sl_SI: Navajanje preslednih znakov

en: Does initial or terminal whitespace force quoting?
sl_SI: Ali začetni oziroma končni presledni znak vsili navajanje?

en: Separator
sl_SI: Ločilnik

en: The field separator
sl_SI: Ločilnik polj

en: end-of-line
sl_SI: konec vrstice

en: The end-of-line marker
sl_SI: Oznaka konca-vrstice

en: Where the converted data is written
sl_SI: Kam se zapisujejo pretvorjeni podatki

en: Input Charset
sl_SI: Dovodni nabor znakov

en: The character set to convert from
sl_SI: Nabor znakov, iz katerega se pretvarja

en: Output Charset
sl_SI: Odvodni nabor znakov

en: The character set to convert to
sl_SI: Nabor znakov, v katerega se pretvarja

en: Fallback
sl_SI: Povrnitev

en: The string to use for invalid characters
sl_SI: Niz za neveljavne znake

en: Options
sl_SI: Možnosti

en: Display program version
sl_SI: Pokaži različico programa

en: %s: Failed to open %s: %s
sl_SI: %s: napaka med odpiranjem %s: %s

en: %s: Failed to recognize %s as an archive
sl_SI: %s: napaka med prepoznavanjem datoteke %s kot vrste arhiva

en: Available subcommands are...
sl_SI: Razpoložljivi podrejeni ukazi so ...

en: * cat        output one or more files in archive
sl_SI: * cat        izpis enega ali več datotek v arhivu

en: * dump       dump one or more files in archive as hex
sl_SI: * dump       izpiši enega ali več datotek v arhivu v šestnajstiškem zapisu

en: * help       list subcommands
sl_SI: * help       izpis podrejenih ukazov

en: * list       list files in archive
sl_SI: * list       izpis datotek v arhivu

en: * listprops  list document properties in archive
sl_SI: * listprops  izpis lastnosti dokumentov v arhivu

en: * props      print specified document properties
sl_SI: * props      natisne določene lastnosti dokumenta

en: * createole  create OLE archive
sl_SI: * createole  ustvari arhiv OLE

en: * createzip  create ZIP archive
sl_SI: * createzip  ustvari arhiv ZIP

en: No property named %s
sl_SI: Ni lastnosti z imenom %s

en: %s: Error processing file %s: %s
sl_SI: %s: napaka med obravnavo datoteke %s: %s

en: SUBCOMMAND ARCHIVE...
sl_SI: Arhiv podrejenih ukazov ...

en: %s
    Run '%s --help' to see a full list of available command line options.
sl_SI: %s
    Zaženite '%s --help' za izpis popolnega seznama ukazov na voljo.

en: gsf version %d.%d.%d
sl_SI: gsf različica %d.%d.%d

en: Usage: %s %s
sl_SI: Uporaba: %s %s

en: Run '%s help' to see a list of subcommands.
sl_SI: Zaženite '%s help' za izpis seznama podrejenih ukazov.
