libgsf master - en to cs translation catalogue (149 entries)

en: Not enough memory to copy %s bytes of data
cs: Nedostatek paměti pro kopírování %s bajtů

en: The clip_data is in %s, but it is smaller than at least %s bytes
cs: Clip_data je ve %s, ale je menší než potřebných %s bajtů

en: The clip_data is in Windows clipboard format, but it is smaller than the required 4 bytes.
cs: Clip_data je ve formátu schránky Windows, ale je menší než potřebné 4 bajty.

en: Windows Metafile format
cs: formátu Windows Metafile

note: CF_BITMAP
en: Windows DIB or BITMAP format
cs: formátu Windows DIB nebo BITMAP

en: Windows Enhanced Metafile format
cs: formátu Windows Enhanced Metafile

en: Failed to duplicate input stream
cs: Selhala duplikace vstupního proudu

en: No OLE2 signature
cs: Schází značka OLE2

en: Unreasonable block sizes
cs: Nepřiměřené velikosti bloků

en: Insufficient memory
cs: Nedostatek paměti

en: Inconsistent block allocation table
cs: Nekonzistentní tabulka přidělených bloků

en: Problems making block allocation table
cs: Problémy s vytvoření tabulky přidělení bloků

en: Problems reading directory
cs: Problémy při čtení složky

en: Failed to access child
cs: Selhal přístup k potomkovi

en: failure reading block
cs: selhalo čtení bloku

en: Can't find the VBA directory stream
cs: Nelze najít proud složky VBA

en: vba project header problem
cs: problém s hlavičkou projektu VBA

en: No VBA signature
cs: Schází značka VBA

en: Unknown VBA version signature 0x%x%x%x%x
cs: Neznámá značka 0x%x%x%x%x s verzí VBA

en: Unable to parse VBA header
cs: Nelze zpracovat hlavičku VBA

en: Invalid tar header
cs: Neplatná hlavička archivu TAR

en: Invalid longname header
cs: Neplatná hlavička s dlouhým názvem

en: Failed to read longname
cs: Selhalo čtení hlavičky s dlouhým názvem

en: Seek failed
cs: Přeskočení selhalo

en: Truncated archive
cs: Neúplný archiv

en: Source
cs: Zdroj

en: The archive being interpreted
cs: Archiv byl interpretován

en: Error reading zip dirent
cs: Chyba při čtení položky složky ZIP

en: Broken zip file structure
cs: Poškozená struktura souboru ZIP

en: Error seeking to zip header
cs: Chyba při skoku na hlavičku ZIP

en: Error reading zip header
cs: Chyba při čtení hlavičky ZIP

en: Error incorrect zip header
cs: Nesprávná hlavička ZIP

en: problem uncompressing stream
cs: problém s dekomprimací proudu

en: Compression Level
cs: Úroveň komprimace

en: The level of compression used, zero meaning none
cs: Použitá úroveň komprimace, nula znamená žádná

en: Whether zip64 is being used
cs: Zda je používán zip64

en: BZ2 support not enabled
cs: Podpora BZ2 není zapnutá

en: BZ2 decompress init failed
cs: Inicializace domoprimace BZ2 selhala

en: BZ2 decompress failed
cs: Dekomprimace BZ2 selhala

en: BZ2 decompress end failed
cs: Zakončení dekomprimace BZ2 selhalo

en: Name
cs: Název

en: The input's name
cs: Název vstupu

en: Size
cs: Velikost

en: The input's size
cs: Velikost vstupu

en: End of file
cs: Konec souboru

en: Remaining
cs: Zbývá

en: Amount of data remaining
cs: Množství zbývajících dat

en: Position
cs: Pozice

en: The input's current position
cs: Aktuální pozice ve vstupu

en: Modification time
cs: Čas změny

en: An optional GDateTime representing the time the input was last changed
cs: Volitelný GDateTime představující čas, kdy byl vstup naposledy změněn

en: Container
cs: Kontejner

en: The parent GsfInfile
cs: Rodičovský GsfInfile

en: Duplicate size mismatch
cs: Neshoduje se volikost duplikátů

en: Unable to initialize zlib
cs: Nelze inicializovat zlib

en: Failed to rewind source
cs: Selhalo přeskočení na začátek zdroje

en: Invalid gzip header
cs: Neplatná hlavička gzip

en: truncated source
cs: neúplný zdroj

en: Failed to read from source
cs: Selhalo čtení ze zdroje

en: NULL source
cs: Prázdný zdroj

en: Uncompressed size not set
cs: Není nastavena nekomprimovaná velikost

en: Raw
cs: Surová

en: Whether to read compressed data with no header and no trailer
cs: Zda číst komprimovaná data bez hlavičky a bez zakončení

en: Where the compressed data comes from
cs: Odkud komprimovaná data pocházejí

en: Size after decompression
cs: Velikost po dekomprimaci

en: The source's uncompressed size
cs: Nekomprimovaná velikost zdroje

en: %s: Is not a regular file
cs: %s: Nejedná se o běžný soubor

en: %s: File too large to be memory mapped
cs: %s: Soubor je příliš velký, než aby mohl být namapován do paměti

en: mmap not supported
cs: mmap není podporováno

en: Pretty print
cs: Hezký výstup

en: Should the output auto-indent elements to make reading easier?
cs: Měl by mít výstup automaticky odsazené prvky, aby byl lépe čitelný?

en: Sink
cs: Cíl

en: The destination for writes
cs: Cíl pro zápisy

en: Missing data when reading the %s property; got %s bytes, but %s bytes at least are needed.
cs: Chybějící data při čtení vlastnosti %s; přečteno %s bajtů, ale alespoň %s bajtů je vyžadováno.

en: Corrupt data in the VT_CF property; clipboard data length must be at least 4 bytes, but the data says it only has %s bytes available.
cs: Poškozená data vlastnosti VT_CF; délka dat schránky musí být aspoň 4 bajty, ale k dispozici je jen %s bajtů.

en: Unable to read MS property stream header
cs: Nelze číst hlavičku proudu vlastností MS

en: Invalid MS property stream header
cs: Neplatná hlavička proudu vlastností MS

en: Invalid MS property section
cs: Neplatný oddíl vlastností MS

en: Invalid MS property stream header or file truncated
cs: Neplatná hlavička proudu vlastností MS nebo neúplný soubor

en: Property "%s" used for multiple types!
cs: Vlastnost „%s“ použitá pro více typů!

en: ODF version
cs: Verze ODF

en: The ODF version this object is targeting as an integer like 100
cs: Verze ODF, v podobě celého čísla, na kterou je tento objekt zaměřen; např. 100

en: Unable to find part id='%s' for '%s'
cs: Nelze nalézt část id=„%s“ pro „%s“

en: Unable to find part with type='%s' for '%s'
cs: Nelze nalézt část s type=„%s“ pro „%s“

en: Missing id for part in '%s'
cs: Chybí id pro část v „%s“

en: Part '%s' in '%s' from '%s' is corrupt!
cs: Část „%s“ v „%s“ z „%s“ je poškozena!

en: The GsfOutput that stores the Open Package content
cs: GsfOutput, který uchovává obsah Open Package

en: Content type
cs: Typ obsahu

en: The content type stored in the root [Content_Types].xml file
cs: Typ obsahu uloženého v kořenovém souboru [Content_Types].xml

en: Is Directory
cs: Jde o složku

en: Can the outfile have children
cs: Může mít výstupní soubor potomka

en: Small block size
cs: Velikost malého bloku

en: The size of the OLE's small blocks
cs: Velikost malých bloků OLE

en: Big block size
cs: Velikost velkého bloku

en: The size of the OLE's big blocks
cs: Velikost velkých bloků OLE

en: Where the archive is written
cs: Kam je archiv zapisován

en: Entry Name
cs: Název záznamu

en: The filename of this member in the archive without path
cs: Název souboru tohoto člena archivu, bez cesty

en: Deflate Level
cs: Úroveň komprimace deflate

en: The level of deflate compression used, zero meaning none and -1 meaning the zlib default
cs: Použitá úroveň komprimace používající algoritmus deflate, nula znamená žádná a -1 znamený výchozí podle zlib

en: Whether to use zip64 format, -1 meaning automatic
cs: Zda používat formát zip64, -1 znamená automaticky

en: Unable to initialize BZ2 library
cs: Nelze inicializovat knihovnu BZ2

en: The output's name
cs: Název výstupu

en: The output's size
cs: Velikost výstupu

en: Is Closed
cs: Zavřeno

en: Whether the output is closed
cs: Zda je výstup zavřený

en: The output's current position
cs: Aktuální pozice ve výstupu

en: An optional GDateTime representing the time the output was last changed
cs: Volitelný GDateTime představující čas, kdy byl výstup naposledy změněn

en: The parent GsfOutfile
cs: Rodičovský GsfOutfile

en: Where the formatted output is written
cs: Kam je naformátovaný výstup zapisován

en: Quote
cs: Uvození

en: The string used for quoting fields
cs: Řetězec používaný k uzavření pole do uvzovek

en: Quoting Mode
cs: Režim uvození

en: When to quote fields
cs: Kdy uzavřít pole do uvozovek

en: Quoting Triggers
cs: Spouštěč uvození

en: Characters that cause field quoting
cs: Znaky, které vyvolají uzavření pole do uvozovek

en: Quoting On Whitespace
cs: Uvození na bílých znacích

en: Does initial or terminal whitespace force quoting?
cs: Mají počáteční nebo koncové bílé znaky vyvolat uzavření do uvozovek?

en: Separator
cs: Oddělovač

en: The field separator
cs: Oddělovač polí

en: end-of-line
cs: konec řádku

en: The end-of-line marker
cs: Značka konce řádku

en: Where the converted data is written
cs: Kam jsou převedená data zapisována

en: Input Charset
cs: Vstupní znaková sada

en: The character set to convert from
cs: Znaková sada, ze které se má převádět

en: Output Charset
cs: Výstupní znaková sada

en: The character set to convert to
cs: Znaková sada, do které se má převádět

en: Fallback
cs: Náhrada chybných

en: The string to use for invalid characters
cs: Řetězec používaný pro neplatné znaky

en: Options
cs: Volby

en: Display program version
cs: Zobrazit verzi aplikace

en: %s: Failed to open %s: %s
cs: %s: Nepodařilo se otevřít %s: %s

en: %s: Failed to recognize %s as an archive
cs: %s: Selhalo rozpoznání %s jako archívu

en: Available subcommands are...
cs: Dostupné dílčí příkazy jsou…

en: * cat        output one or more files in archive
cs: * cat        výpsat jeden či více souborů z archívu

en: * dump       dump one or more files in archive as hex
cs: * dump       vypsat v šestnáckové podobě jeden či více souborů z archívu

en: * help       list subcommands
cs: * help       seznam dílčích příkazů

en: * list       list files in archive
cs: * list       vypsat seznam souborů v archívu

en: * listprops  list document properties in archive
cs: * listprops  vypsat seznam vlastností dokumentu v archívu

en: * props      print specified document properties
cs: * props      vypsat vlastnosti zadaného dokumentu

en: * createole  create OLE archive
cs: * createole  vytvořit archiv OLE

en: * createzip  create ZIP archive
cs: * createole  vytvořit archiv ZIP

en: No property named %s
cs: Žádná položka s názvem %s

en: %s: Error processing file %s: %s
cs: %s: Chyba při zpracování souboru %s: %s

en: SUBCOMMAND ARCHIVE...
cs: DÍLČÍ_PŘÍKAZ ARCHÍV…

en: %s
    Run '%s --help' to see a full list of available command line options.
cs: %s
    Spuštěním „%s --help“ si zobrazíte seznam dostupných přepínačů příkazového řádku.

en: gsf version %d.%d.%d
cs: gsf verze %d.%d.%d

en: Usage: %s %s
cs: Použití: %s %s

en: Run '%s help' to see a list of subcommands.
cs: Spuštěním „%s help“ si zobrazíte seznam dílčích příkazů.
