libgsf master - en to hr translation catalogue (148 entries)

en: Not enough memory to copy %s bytes of data
hr: Nedovoljno memorije za kopiranje %s bajta podataka

en: The clip_data is in %s, but it is smaller than at least %s bytes
hr: clip_data je u %s, ali je manji od najmanje %s bajta

en: The clip_data is in Windows clipboard format, but it is smaller than the required 4 bytes.
hr: clip_data je u Windows formatu međuspremnika, ali je manji od potrebnih 4 bajta.

en: Windows Metafile format
hr: Windows format meta datoteke

note: CF_BITMAP
en: Windows DIB or BITMAP format
hr: Windows DIB ili BITMAP format

en: Windows Enhanced Metafile format
hr: Windows poboljšani format meta datoteke

en: Failed to duplicate input stream
hr: Neuspjelo udvostručenje ulaznog strujanja

en: No OLE2 signature
hr: Nema OLE2 potpisa

en: Unreasonable block sizes
hr: Nerazumne veličine blokova

en: Insufficient memory
hr: Nedovoljno memorije

en: Inconsistent block allocation table
hr: Nedosljedna tablica dodjele blokova

en: Problems making block allocation table
hr: Problemi u stvaranju tablice dodjele blokova

en: Problems reading directory
hr: Problem u čitanju direktorija

en: Failed to access child
hr: Neuspjeli pristup podređenom sadržaju

en: failure reading block
hr: neuspjelo čitanje bloka

en: Can't find the VBA directory stream
hr: Nemoguć pronalazak strujanja VBA direktorija

en: vba project header problem
hr: problem s vba zaglavljem projekta

en: No VBA signature
hr: Nema VBA potpisa

en: Unknown VBA version signature 0x%x%x%x%x
hr: Nepoznata VBA inačica potpisa 0x%x%x%x%x

en: Unable to parse VBA header
hr: Nemoguća obrada VBA zaglavlja

en: Invalid tar header
hr: Nevaljalo tar zaglavlje

en: Invalid longname header
hr: Nevaljano zaglavlje duljeg naziva

en: Failed to read longname
hr: Neuspjelo čitanje duljeg naziva

en: Seek failed
hr: Neuspjela pretraga

en: Truncated archive
hr: Skraćena arhiva

en: Source
hr: Izvor

en: The archive being interpreted
hr: Arhiva koja se interpretira

en: Error reading zip dirent
hr: Greška dirent čitanja

en: Broken zip file structure
hr: Slomljena zip struktura

en: Error seeking to zip header
hr: Greška pretrage zip zaglavlja

en: Error reading zip header
hr: Greška čitanja zip zaglavlja

en: Error incorrect zip header
hr: Greška neispravnog zip zaglavlja

en: problem uncompressing stream
hr: problem pri raspakiravanju strujanja

en: Compression Level
hr: Razina sažimanja

en: The level of compression used, zero meaning none
hr: Korištena razina sažimanja, nula znači nijedna

en: Whether zip64 is being used
hr: Treba li zip64 koristiti

en: BZ2 support not enabled
hr: BZ2 podrška nije omogućena

en: BZ2 decompress init failed
hr: Pokretanje BZ2 raspakiravanja neuspjelo

en: BZ2 decompress failed
hr: BZ2 raspakiravnje neuspjelo

en: BZ2 decompress end failed
hr: Završetak BZ2 raspakiravanja neuspio

en: Name
hr: Naziv

en: The input's name
hr: Naziv unosa

en: Size
hr: Veličina

en: The input's size
hr: Veličina unosa

en: End of file
hr: Kraj datoteke

en: Remaining
hr: Preostalo

en: Amount of data remaining
hr: Količina preostalih podataka

en: Position
hr: Položaj

en: The input's current position
hr: Trenutni položaj unosa

en: Modification time
hr: Vrijeme promjene

en: An optional GDateTime representing the time the input was last changed
hr: Neobavezni GDateTime predstavlja vrijeme kada je unos zadnji puta promijenjen

en: Container
hr: Spremnik

en: The parent GsfInfile
hr: Sadržani GsfInfile

en: Duplicate size mismatch
hr: Veličina duplikata se ne podudara

en: Unable to initialize zlib
hr: Nemoguće zlib pokretanje

en: Failed to rewind source
hr: Neuspjelo premotavanje izvora

en: Invalid gzip header
hr: Nevaljano gzip zaglavlje

en: truncated source
hr: skraćeni izvor

en: Failed to read from source
hr: Neuspjelo čitanje iz izvora

en: NULL source
hr: NULA izvor

en: Uncompressed size not set
hr: Nesažeta veličina nije postavljena

en: Whether to read compressed data with no header and no trailer
hr: Treba li čitati sažete podatke bez zaglavlja i najave

en: Where the compressed data comes from
hr: Od kuda sažeti podaci dolaze

en: Size after decompression
hr: Veličina nakon raspakiravanja

en: The source's uncompressed size
hr: Veličina raspakiranog izvora

en: %s: Is not a regular file
hr: %s: nije obična datoteka

en: %s: File too large to be memory mapped
hr: %s: Datoteka je prevelika za memorijsko mapiranje

en: mmap not supported
hr: mmap nije podržan

en: Pretty print
hr: Ljepši prikaz

en: Should the output auto-indent elements to make reading easier?
hr: Treba li unijeti elemente auto-uvlačenja u svrhu lakšeg čitanja?

en: Sink
hr: Slivnik

en: The destination for writes
hr: Odredište za zapisivanje

en: Missing data when reading the %s property; got %s bytes, but %s bytes at least are needed.
hr: Nedostaju podaci pri čitanju %s svojstva; dobiveno %s bajta, ali je potrebno najmanje %s bajta.

en: Corrupt data in the VT_CF property; clipboard data length must be at least 4 bytes, but the data says it only has %s bytes available.
hr: Oštećeni podatak u VT_CF svojstvu; duljina podataka međuspremnika mora biti najmanje 4 bajta, ali podaci imaju samo dostupno %s bajta.

en: Unable to read MS property stream header
hr: Nemoguće čitanje zaglavlja strujanja MS svojstva

en: Invalid MS property stream header
hr: Nevaljalo zaglavlje strujanja MS svojstva

en: Invalid MS property section
hr: Nevaljali odjeljak MS svojstva

en: Invalid MS property stream header or file truncated
hr: Nevaljalo zaglavlje strujanja MS svojstva ili je datoteka skraćena

en: Property "%s" used for multiple types!
hr: Svojstvo "%s" se koristi za više vrsta!

en: ODF version
hr: ODF inačica

en: The ODF version this object is targeting as an integer like 100
hr: ODF inačica ovog objekta cilja kao cijeli broj poput 100

en: Unable to find part id='%s' for '%s'
hr: Nemoguć pronalazak id dijela='%s' za '%s'

en: Unable to find part with type='%s' for '%s'
hr: Nemoguć pronalazak dijela vrste='%s' za '%s'

en: Missing id for part in '%s'
hr: Nedostaje id za dio u '%s'

en: Part '%s' in '%s' from '%s' is corrupt!
hr: Dio '%s' u '%s' iz '%s' je oštećen!

en: The GsfOutput that stores the Open Package content
hr: GsfOutput pohranjuje Open Package sadržaj

en: Content type
hr: Vrsta sadržaja

en: The content type stored in the root [Content_Types].xml file
hr: Vrsta sadržaja pohranjena u korijenskoj [Content_Types].xml datoteci

en: Is Directory
hr: Je direktorij

en: Can the outfile have children
hr: Može li izlazna datoteka imati podređen sadržaj

en: Small block size
hr: Mala veličina bloka

en: The size of the OLE's small blocks
hr: Veličina OLE malih blokova

en: Big block size
hr: Veličina velikih blokova

en: The size of the OLE's big blocks
hr: Veličina OLE velikih blokova

en: Where the archive is written
hr: Gdje je arhiva zapisana

en: Entry Name
hr: Naziv unosa

en: The filename of this member in the archive without path
hr: Naziv datoteke ovog člana u arhivi bez putanje

en: Deflate Level
hr: Smanji razinu

en: The level of deflate compression used, zero meaning none and -1 meaning the zlib default
hr: Korištena razina smanjenja sažimanja, nula znači ništa a -1 znaći zlib zadano

en: Whether to use zip64 format, -1 meaning automatic
hr: Treba li koristiti zip64 format, -1 znači automatski

en: Unable to initialize BZ2 library
hr: Nemoguće pokretanje BZ2 biblioteke

en: The output's name
hr: Naziv izlaza

en: The output's size
hr: Veličina izlaza

en: Is Closed
hr: Je zatvoreno

en: Whether the output is closed
hr: Treba li izlaz biti zatvoren

en: The output's current position
hr: Trenutni položaj izlaza

en: An optional GDateTime representing the time the output was last changed
hr: Neobavezni GDateTime predstavlja vrijeme kada je izlaz zadnji puta promijenjen

en: The parent GsfOutfile
hr: Nadređeni GsfOutfile

en: Where the formatted output is written
hr: Gdje je oblikovani izlaz zapisan

en: Quote
hr: Citat

en: The string used for quoting fields
hr: Izraz koji se koristi za citiranje polja

en: Quoting Mode
hr: Način citiranja

en: When to quote fields
hr: Kada treba citirati polja

en: Quoting Triggers
hr: Pokretač citiranja

en: Characters that cause field quoting
hr: Znakovi koji uzrokuju citiranje polja

en: Quoting On Whitespace
hr: Citiranje pri razmacima

en: Does initial or terminal whitespace force quoting?
hr: Treba li početni ili terminalov razmak citirati?

en: Separator
hr: Razdjelnik

en: The field separator
hr: Razdjelnik polja

en: end-of-line
hr: kraj-redka

en: The end-of-line marker
hr: Oznaka kraja-redka

en: Where the converted data is written
hr: Gdje su pretvoreni podaci zapisani

en: Input Charset
hr: Skup znakova unosa

en: The character set to convert from
hr: Skup znakova iz kojih se pretvara

en: Output Charset
hr: Skup znakova izlaza

en: The character set to convert to
hr: Skup znakova u koje se pretvara

en: Fallback
hr: Pričuvni

en: The string to use for invalid characters
hr: Izraz koji se koristi za nevaljane znakove

en: Options
hr: Mogućnosti

en: Display program version
hr: Prikaži inačicu programa

en: %s: Failed to open %s: %s
hr: %s: Neuspjelo otvaranje: %s: %s

en: %s: Failed to recognize %s as an archive
hr: %s: Neuspjelo prepoznavanje %s kao arhive

en: Available subcommands are...
hr: Dostupne podnaredbe su...

en: * cat        output one or more files in archive
hr: * cat        ispisuje jednu ili više datoteka u arhivi

en: * dump       dump one or more files in archive as hex
hr: * dump       ispisuje jednu ili više datoteka u arhivi kao hex

en: * help       list subcommands
hr: * help       prikazuje podnaredbe

en: * list       list files in archive
hr: * list       prikazuje datoteke u arhivi

en: * listprops  list document properties in archive
hr: * listprops  prikazuje svojstva dokumenta u arhivi

en: * props      print specified document properties
hr: * props      prikazuje određena svojstva daokumenta

en: * createole  create OLE archive
hr: * createole  stvara OLE arhivu

en: * createzip  create ZIP archive
hr: * createzip  stvara ZIP arhivu

en: No property named %s
hr: Nema svojstva pod nazivom %s

en: %s: Error processing file %s: %s
hr: %s: Greška obrade datoteke %s: %s

en: SUBCOMMAND ARCHIVE...
hr: PODNAREDBA ARHIVE...

en: %s
    Run '%s --help' to see a full list of available command line options.
hr: %s
    Pokrenite '%s --help' za popis svih mogućih naredbi naredbenog retka.

en: gsf version %d.%d.%d
hr: gsf inačica %d.%d.%d

en: Usage: %s %s
hr: Upotreba: %s %s

en: Run '%s help' to see a list of subcommands.
hr: Pokrenite '%s help' za popis svih mogućih podnaredbi.
