libgsf 1.14.30 - en to nb translation catalogue (74 entries)

en: Not enough memory to copy %s bytes of data
nb: Ikke nok minne til å kopiere %s byte med data

en: The clip_data is in %s, but it is smaller than at least %s bytes
nb: clip_data er i %s, men er mindre enn minst %s bytes

en: The clip_data is in Windows clipboard format, but it is smaller than the required 4 bytes.
nb: clip_data er i Windows utklippstavleformat, men er mindre enn de obligatoriske 4 bytes.

en: Windows Metafile format
nb: Windows Metafile-format

note: CF_BITMAP
en: Windows DIB or BITMAP format
nb: Windows DIB- eller BITMAP-format

en: Windows Enhanced Metafile format
nb: Windows Enhanced Metafile-format

en: Failed to duplicate input stream
nb: Klarte ikke å duplisere inndatastrøm

en: No OLE2 signature
nb: Ingen OLE2-signatur

en: Insufficient memory
nb: Ikke nok minne

en: Problems reading directory
nb: Problemer med å lese katalogen

en: failure reading block
nb: feil ved lesing av blokk

en: Can't find the VBA directory stream
nb: Kan ikke finne VBA-katalogstrøm

en: No VBA signature
nb: Ingen VBA-signatur

en: Unable to parse VBA header
nb: Kan ikke lese VBA-topptekst

en: Invalid tar header
nb: Ugyldig tar-topptekst

en: Seek failed
nb: Søk feilet

en: Truncated archive
nb: Avkortet arkiv

en: Source
nb: Kilde

en: The archive being interpreted
nb: Arkiv som blir lest

en: No Zip trailer
nb: Ingen Zip-trailer

en: Error reading Zip signature
nb: Feil ved lesing av Zip-signatur

en: Error reading zip header
nb: Feil ved lesing av Zip-topptekst

en: Compression Level
nb: Komprimeringsnivå

en: BZ2 support not enabled
nb: BZ2-støtte er ikke slått på

en: Name
nb: Navn

en: The input's name
nb: Navn på inndata

en: Size
nb: Størrelse

en: The input's size
nb: Størrelse på inndata

en: End of file
nb: Slutt på fil

en: Remaining
nb: Gjenstår

en: Amount of data remaining
nb: Mengde data som gjenstår

en: Position
nb: Posisjon

en: Modification time
nb: Endringstidspunkt

en: Invalid gzip header
nb: Ugyldig gzip-topptekst

en: truncated source
nb: avkortet kilde

en: Failed to read from source
nb: Klarte ikke å lese fra kilden

en: Raw
nb: Rå

en: Size after decompression
nb: Størrelse etter dekomprimering

en: %s: Is not a regular file
nb: %s: Er ikke en vanlig fil

en: mmap not supported
nb: mmap støttes ikke

en: The destination for writes
nb: Mål for skriveoperasjoner

en: Missing data when reading the %s property; got %s bytes, but %s bytes at least are needed.
nb: Mangler data ved lesing av egenskap %s; fikk %s byte, men må ha minst %s bytes.

en: Corrupt data in the VT_CF property; clipboard data length must be at least 4 bytes, but the data says it only has %s bytes available.
nb: Korrupte data i VT_CF-egenskap; datalengde for utklippstavledata må være minst 4 byte, men data sier at kun %s byte er tilgjengelig.

en: Property "%s" used for multiple types!
nb: Egenskap «%s» blir brukt for flere typer!

en: ODF version
nb: ODF-versjon

en: The ODF version this object is targeting as an integer like 100
nb: ODF-versjon dette objektet har som mål som et heltall. f.eks. 100

en: Unable to find part id='%s' for '%s'
nb: Kan ikke finne del med id='%s' for «%s»

en: Unable to find part with type='%s' for '%s'
nb: Kan ikke finne del med type='%s' for «%s»

en: Missing id for part in '%s'
nb: Mangler id for del i «%s»

en: Part '%s' in '%s' from '%s' is corrupt!
nb: Del «%s» i «%s» fra «%s» er korrupt!

en: Content type
nb: Innholdstype

en: Is Directory
nb: Er en katalog

en: Small block size
nb: Liten blokkstørrelse

en: Big block size
nb: Stor blokkstørrelse

en: The output's name
nb: Navn på utdata

en: The output's size
nb: Størrelse på utdata

en: Is Closed
nb: Er lukket

en: Separator
nb: Skilletegn

en: Display program version
nb: Vis versjon av programmet

en: %s: Failed to open %s: %s
nb: %s: Klarte ikke å åpne %s: %s

en: %s: Failed to recognize %s as an archive
nb: %s: Klarte ikke å gjenkjenne %s som et arkiv

en: Available subcommands are...
nb: Tilgjengelige underkommandoer er...

en: * cat        output one or more files in archive
nb: * cat        skriv ut en eller flere filer i arkivet

en: * dump       dump one or more files in archive as hex
nb: * dump       dump en eller flere filer i arkivet som hex

en: * help       list subcommands
nb: * help       vis underkommandoer

en: * list       list files in archive
nb: * list       vis filer i arkivet

en: * listprops  list document properties in archive
nb: * listprops  vis dokumentegenskaper i arkivet

en: * props      print specified document properties
nb: * props      skriv ut spesifiserte dokumentegenskaper

en: No property named %s
nb: Ingen egenskap med navn %s

en: SUBCOMMAND ARCHIVE...
nb: UNDERKOMMANDO ARKIV …

en: %s
    Run '%s --help' to see a full list of available command line options.
nb: %s
    Kjør «%s --help» for å se en full liste med tilgjengelige kommandolinjeflagg.

en: gsf version %d.%d.%d
nb: gsf versjon %d.%d.%d

en: Usage: %s %s
nb: Bruk: %s %s

en: Run '%s help' to see a list of subcommands.
nb: Kjøre «%s help» for å se en liste med underkommandoer.
