libgsf - en to oc translation catalogue (32 entries)

en: Not enough memory to copy %s bytes of data
oc: Memòria insufisenta per copiar %s octets de donadas

en: The clip_data is in %s, but it is smaller than at least %s bytes
oc: Las donadas del quichapapièrs son dins lo format %s, mas lor talha es inferiora a %s octets

en: The clip_data is in Windows clipboard format, but it is smaller than the required 4 bytes.
oc: Las donadas son al format quichapapièrs Windows, mas son mai pichonas que los 4 octets requesits.

en: Windows Metafile format
oc: Format Windows Metafile

note: CF_BITMAP
en: Windows DIB or BITMAP format
oc: Format DIB o BITMAP Windows

en: Windows Enhanced Metafile format
oc: Format Windows Enhanced Metafile

en: Name
oc: Nom

en: Size
oc: Talha

en: End of file
oc: Fin del fichièr

en: Position
oc: Posicion

en: Pretty print
oc: Impression eleganta

en: Missing data when reading the %s property; got %s bytes, but %s bytes at least are needed.
oc: Donadas mancantas a la lectura de la proprietat %s ; %s octets recebuts, mas cal al mens %s octets.

en: Corrupt data in the VT_CF property; clipboard data length must be at least 4 bytes, but the data says it only has %s bytes available.
oc: Donadas damatjadas per la proprietat VT_CF ; la talha de las donadas del quichapapièrs deu èsser de 4 octets minimum, mas las donadas indican que sols %s octets son disponibles.

en: ODF version
oc: Version ODF

en: Unable to find part id='%s' for '%s'
oc: Impossible de trobar la partida id=« %s » per « %s »

en: Unable to find part with type='%s' for '%s'
oc: Impossible de trobar la partida tipe=« %s » per « %s »

en: Missing id for part in '%s'
oc: Identificador mancant per una partida dins « %s »

en: Part '%s' in '%s' from '%s' is corrupt!
oc: La partida « %s » dins « %s » que ven de « %s » es damatjada.

en: Display program version
oc: Aficha la version del programa

en: %s: Failed to open %s: %s
oc: %s : fracàs a la dobertura de %s : %s

en: %s: Failed to recognize %s as an archive
oc: %s : %s es pas estat reconegut en tant qu'archiu

en: Available subcommands are...
oc: Las soscomandas disponiblas son ...

en: * cat        output one or more files in archive
oc: * cat        aficha un o mai d'un fichièr de l'archiu

en: * dump       dump one or more files in archive as hex
oc: * dump       voidatge exadecimal d'un o mai d'un fichièr de l'archiu

en: * help       list subcommands
oc: * help       aficha la lista de las soscomandas

en: * list       list files in archive
oc: * list       fa la lista dels fichièrs de l'archiu

en: * listprops  list document properties in archive
oc: * listprops  fa la lista de las proprietats dels documents de l'archiu

en: * props      print specified document properties
oc: * props      aficha las proprietats de documents especificadas

en: No property named %s
oc: Pas cap de proprietat nomenada %s

en: SUBCOMMAND ARCHIVE...
oc: SOSCOMANDA ARCHIU...

en: %s
    Run '%s --help' to see a full list of available command line options.
oc: %s
    Lançatz '%s --help' per visualizar una tièra completa de las opcions de linha de comandas disponiblas.

en: Usage: %s %s
oc: Sintaxi : %s %s
