libgsf - en to pl translation catalogue (149 entries)

en: Not enough memory to copy %s bytes of data
pl: Brak wystarczającej ilości pamięci do skopiowania %s B danych

en: The clip_data is in %s, but it is smaller than at least %s bytes
pl: „clip_data” znajduje się w %s, ale jest mniejsze niż co najmniej %s B

en: The clip_data is in Windows clipboard format, but it is smaller than the required 4 bytes.
pl: „clip_data” jest w formacie schowka systemu Windows, ale jest mniejsze niż wymagane 4 bajty.

en: Windows Metafile format
pl: Format metapliku systemu Windows

note: CF_BITMAP
en: Windows DIB or BITMAP format
pl: Format DIB lub BITMAP systemu Windows

en: Windows Enhanced Metafile format
pl: Ulepszony format metapliku systemu Windows

en: Failed to duplicate input stream
pl: Duplikacja strumienia wejściowego się nie powiodła

en: No OLE2 signature
pl: Brak podpisu OLE2

en: Unreasonable block sizes
pl: Nierozsądne rozmiary bloków

en: Insufficient memory
pl: Brak pamięci

en: Inconsistent block allocation table
pl: Niespójna tablica przydzielenia bloków

en: Problems making block allocation table
pl: Problemy podczas tworzenia tablicy przydzielenia bloków

en: Problems reading directory
pl: Problemy podczas odczytywania katalogu

en: Failed to access child
pl: Uzyskanie dostępu do elementu potomnego się nie powiodło

en: failure reading block
pl: niepowodzenie podczas odczytywania bloku

en: Can't find the VBA directory stream
pl: Nie można odnaleźć strumienia katalogu VBA

en: vba project header problem
pl: problem nagłówka projektu VBA

en: No VBA signature
pl: Brak podpisu VBA

en: Unknown VBA version signature 0x%x%x%x%x
pl: Nieznany podpis wersji VBA 0x%x%x%x%x

en: Unable to parse VBA header
pl: Nie można przetworzyć nagłówka VBA

en: Invalid tar header
pl: Nieprawidłowy nagłówek tar

en: Invalid longname header
pl: Nieprawidłowy nagłówek długiej nazwy

en: Failed to read longname
pl: Odczytanie długiej nazwy się nie powiodło

en: Seek failed
pl: Przejście się nie powiodło

en: Truncated archive
pl: Skrócone archiwum

en: Source
pl: Źródło

en: The archive being interpreted
pl: Interpretowane archiwum

en: Error reading zip dirent
pl: Błąd podczas odczytywania dirent zip

en: Broken zip file structure
pl: Uszkodzona struktura pliku zip

en: Error seeking to zip header
pl: Błąd podczas przechodzenia do nagłówka zip

en: Error reading zip header
pl: Błąd podczas odczytywania nagłówka zip

en: Error incorrect zip header
pl: Błąd, niepoprawny nagłówek zip

en: problem uncompressing stream
pl: problem podczas dekompresowania strumienia

en: Compression Level
pl: Poziom kompresji

en: The level of compression used, zero meaning none
pl: Użyty poziom kompresji, zero oznacza brak

en: Zip64
pl: zip64

en: Whether zip64 is being used
pl: Czy zip64 jest używane

en: BZ2 support not enabled
pl: Obsługa BZ2 nie jest włączona

en: BZ2 decompress init failed
pl: Zainicjowanie dekompresji BZ2 się nie powiodło

en: BZ2 decompress failed
pl: Dekompresja BZ2 się nie powiodła

en: BZ2 decompress end failed
pl: Koniec dekompresji BZ2 się nie powiódł

en: Name
pl: Nazwa

en: The input's name
pl: Nazwa wejścia

en: Size
pl: Rozmiar

en: The input's size
pl: Rozmiar wejścia

en: End of file
pl: Koniec pliku

en: Remaining
pl: Pozostałe

en: Amount of data remaining
pl: Ilość pozostałych danych

en: Position
pl: Położenie

en: The input's current position
pl: Bieżące położenie wejścia

en: Modification time
pl: Czas modyfikacji

en: An optional GDateTime representing the time the input was last changed
pl: Opcjonalne GDateTime przedstawiające czas, kiedy wejście zostało ostatnio zmienione

en: Container
pl: Kontener

en: The parent GsfInfile
pl: Nadrzędne GsfInfile

en: Duplicate size mismatch
pl: Niepasujący rozmiar duplikatu

en: Unable to initialize zlib
pl: Nie można zainicjować biblioteki zlib

en: Failed to rewind source
pl: Przewinięcie źródła się nie powiodło

en: Invalid gzip header
pl: Nieprawidłowy nagłówek gzip

en: truncated source
pl: skrócone źródło

en: Failed to read from source
pl: Odczytanie ze źródła się nie powiodło

en: NULL source
pl: Źródło NULL

en: Uncompressed size not set
pl: Nie ustawiono zdekompresowanego rozmiaru

en: Raw
pl: Surowe

en: Whether to read compressed data with no header and no trailer
pl: Czy odczytywać skompresowane dane bez nagłówka i końcówki

en: Where the compressed data comes from
pl: Skąd pochodzą skompresowane dane

en: Size after decompression
pl: Rozmiar po dekompresji

en: The source's uncompressed size
pl: Rozmiar zdekompresowanego źródła

en: %s: Is not a regular file
pl: %s: nie jest zwykłym plikiem

en: %s: File too large to be memory mapped
pl: %s: plik jest za duży, aby mapować go w pamięci

en: mmap not supported
pl: mmap nie jest obsługiwane

en: Pretty print
pl: Ładne wyjście

en: Should the output auto-indent elements to make reading easier?
pl: Czy automatycznie wyrównywać elementy wyjścia

en: Sink
pl: Odpływ

en: The destination for writes
pl: Cel zapisu

en: Missing data when reading the %s property; got %s bytes, but %s bytes at least are needed.
pl: Brakujące dane podczas odczytywania właściwości %s. Otrzymano %s B, ale wymagane jest co najmniej %s B.

en: Corrupt data in the VT_CF property; clipboard data length must be at least 4 bytes, but the data says it only has %s bytes available.
pl: Uszkodzone dane we właściwości „VT_CF”. Długość danych schowka musi wynosić co najmniej 4 bajty, ale dane mają dostępne tylko %s B.

en: Unable to read MS property stream header
pl: Nie można odczytać nagłówka strumienia właściwości MS

en: Invalid MS property stream header
pl: Nieprawidłowy nagłówek strumienia właściwości MS

en: Invalid MS property section
pl: Nieprawidłowa sekcja właściwości MS

en: Invalid MS property stream header or file truncated
pl: Nieprawidłowy nagłówek strumienia właściwości MS lub plik jest skrócony

en: Property "%s" used for multiple types!
pl: Właściwość „%s” jest używana dla wielu typów

en: ODF version
pl: Wersja ODF

en: The ODF version this object is targeting as an integer like 100
pl: Wersja ODF tego obiektu jako liczba całkowita, taka jak 100

en: Unable to find part id='%s' for '%s'
pl: Nie można odnaleźć części id="%s" dla „%s”

en: Unable to find part with type='%s' for '%s'
pl: Nie można odnaleźć części z type="%s" dla „%s”

en: Missing id for part in '%s'
pl: Brakująca wartość id dla części w „%s”

en: Part '%s' in '%s' from '%s' is corrupt!
pl: Część „%s” w „%s” z „%s” jest uszkodzona

en: The GsfOutput that stores the Open Package content
pl: GsfOutput przechowujący treść Open Package

en: Content type
pl: Typ treści

en: The content type stored in the root [Content_Types].xml file
pl: Typ treści przechowywany w głównym pliku [Content_Types].xml

en: Is Directory
pl: Jest katalogiem

en: Can the outfile have children
pl: Czy plik wyjściowy może mieć elementy potomne

en: Small block size
pl: Rozmiar małych bloków

en: The size of the OLE's small blocks
pl: Rozmiar małych bloków OLE

en: Big block size
pl: Rozmiar dużych bloków

en: The size of the OLE's big blocks
pl: Rozmiar dużych bloków OLE

en: Where the archive is written
pl: Gdzie archiwum jest zapisane

en: Entry Name
pl: Nazwa wpisu

en: The filename of this member in the archive without path
pl: Nazwa pliku tego elementu w archiwum bez ścieżki

en: Deflate Level
pl: Poziom kompresji deflate

en: The level of deflate compression used, zero meaning none and -1 meaning the zlib default
pl: Użyty poziom kompresji deflate, zero oznacza brak, a -1 oznacza domyślny poziom biblioteki zlib

en: Whether to use zip64 format, -1 meaning automatic
pl: Czy używać formatu zip64, wartość -1 oznacza wybór automatyczny

en: Unable to initialize BZ2 library
pl: Nie można zainicjować biblioteki BZ2

en: The output's name
pl: Nazwa wyjścia

en: The output's size
pl: Rozmiar wyjścia

en: Is Closed
pl: Jest zamknięte

en: Whether the output is closed
pl: Czy wyjście jest zamknięte

en: The output's current position
pl: Bieżące położenie wyjścia

en: An optional GDateTime representing the time the output was last changed
pl: Opcjonalne GDateTime przedstawiające czas, kiedy wyjście zostało ostatnio zmienione

en: The parent GsfOutfile
pl: Nadrzędne GsfOutfile

en: Where the formatted output is written
pl: Gdzie sformatowane wyjście jest zapisane

en: Quote
pl: Cytat

en: The string used for quoting fields
pl: Ciąg używany do cytowania pól

en: Quoting Mode
pl: Tryb cytowania

en: When to quote fields
pl: Kiedy cytować pola

en: Quoting Triggers
pl: Wywoływanie cytowania

en: Characters that cause field quoting
pl: Znaki wywołujące cytowanie pól

en: Quoting On Whitespace
pl: Cytowanie spacji

en: Does initial or terminal whitespace force quoting?
pl: Czy spacje początkowe lub terminala wymuszają cytowanie?

en: The field separator
pl: Separator pól

en: end-of-line
pl: koniec-wiersza

en: The end-of-line marker
pl: Znacznik końca wiersza

en: Where the converted data is written
pl: Gdzie skonwertowane dane są zapisane

en: Input Charset
pl: Zestaw znaków wejścia

en: The character set to convert from
pl: Zestaw znaków, z którego skonwertować

en: Output Charset
pl: Zestaw znaków wyjścia

en: The character set to convert to
pl: Zestaw znaków, do którego skonwertować

en: Fallback
pl: Znak zastępczy

en: The string to use for invalid characters
pl: Ciąg używany dla nieprawidłowych znaków

en: Options
pl: Opcje

en: Display program version
pl: Wyświetla wersję programu

en: %s: Failed to open %s: %s
pl: %s: otwarcie %s się nie powiodło: %s

en: %s: Failed to recognize %s as an archive
pl: %s rozpoznanie %s jako archiwum się nie powiodło

en: Available subcommands are...
pl: Dostępne podpolecenia to…

en: * cat        output one or more files in archive
pl: * cat        wyświetla jeden lub więcej plików w archiwum

en: * dump       dump one or more files in archive as hex
pl: * dump       zrzuca jeden lub więcej plików w archiwum w postaci szesnastkowej

en: * help       list subcommands
pl: * help       wyświetla listę podpoleceń

en: * list       list files in archive
pl: * list       wyświetla listę plików w archiwum

en: * listprops  list document properties in archive
pl: * listprops  wyświetla listę właściwości dokumentu w archiwum

en: * props      print specified document properties
pl: * props      wyświetla podane właściwości dokumentu

en: * createole  create OLE archive
pl: * createole  tworzy archiwum OLE

en: * createzip  create ZIP archive
pl: * createzip  tworzy archiwum ZIP

en: No property named %s
pl: Brak właściwości o nazwie %s

en: %s: Error processing file %s: %s
pl: %s: błąd podczas przetwarzania pliku %s: %s

en: SUBCOMMAND ARCHIVE...
pl: PODPOLECENIE ARCHIWUM…

en: %s
    Run '%s --help' to see a full list of available command line options.
pl: %s
    Polecenie „%s --help” wyświetli listę wszystkich dostępnych opcji wiersza poleceń.

en: gsf version %d.%d.%d
pl: gsf w wersji %d.%d.%d

en: Usage: %s %s
pl: Użycie: %s %s

en: Run '%s help' to see a list of subcommands.
pl: Polecenie „%s help” wyświetli listę podpoleceń.
