libgsf master - en to sk translation catalogue (148 entries)

en: Not enough memory to copy %s bytes of data
sk: Nedostatok pamäte na kopírovanie %s bajtov údajov

en: The clip_data is in %s, but it is smaller than at least %s bytes
sk: Údaje objektu Clip_data sú vo %s, ale sú menšie ako minimum (%s bajtov)

en: The clip_data is in Windows clipboard format, but it is smaller than the required 4 bytes.
sk: Údaje objektu Clip_data sú vo formáte schránky Windows, ale sú menšie ako vyžadované 4 bajty.

en: Windows Metafile format
sk: formáte Windows Metafile

note: CF_BITMAP
en: Windows DIB or BITMAP format
sk: formáte Windows DIB alebo BITMAP

en: Windows Enhanced Metafile format
sk: formáte Windows Enhanced Metafile

en: Failed to duplicate input stream
sk: Zlyhalo vytvorenie duplicitného vstupného prúdu

en: No OLE2 signature
sk: OLE2 bez podpisu

en: Unreasonable block sizes
sk: Nezmyselné veľkosti blokov

en: Insufficient memory
sk: Nedostatočná pamäť

en: Inconsistent block allocation table
sk: Nekonzistentná tabuľka priradenia blokov

en: Problems making block allocation table
sk: Problémy pri tvorbe tabuľky priradenia blokov

en: Problems reading directory
sk: Problémy pri čítaní adresára

en: Failed to access child
sk: Zlyhal prístup k potomkovi

en: failure reading block
sk: zlyhalo čítanie bloku

en: Can't find the VBA directory stream
sk: Nedá sa nájsť adresárový prúd VBA

en: vba project header problem
sk: problém hlavičky projektu vba

en: No VBA signature
sk: VBA bez podpisu

en: Unknown VBA version signature 0x%x%x%x%x
sk: Neznáma verzia podpisu VBA 0x%x%x%x%x

en: Unable to parse VBA header
sk: Nepodarilo sa analyzovať hlavičku VBA

en: Invalid tar header
sk: Neplatná hlavička tar

en: Invalid longname header
sk: Neplatná hlavička longname

en: Failed to read longname
sk: Zlyhalo čítanie longname

en: Seek failed
sk: Posun zlyhal

en: Truncated archive
sk: Skrátený archív

en: Source
sk: Zdroj

en: The archive being interpreted
sk: Archív, ktorý je interpetovaný

en: Error reading zip dirent
sk: Chyba pri čítaní položiek adresára súboru zip

en: Broken zip file structure
sk: Porušená štruktúra súboru zip

en: Error seeking to zip header
sk: Chyba pri posune na hlavičku súboru zip

en: Error reading zip header
sk: Chyba pri čítaní hlavičky súboru zip

en: Error incorrect zip header
sk: Chybná hlavička súboru zip

en: problem uncompressing stream
sk: problém pri dekomprimácii prúdu

en: Compression Level
sk: Úroveň komprimácie

en: The level of compression used, zero meaning none
sk: Úroveň použitej komprimácie, nula znamená žiadna

en: BZ2 support not enabled
sk: Podpora BZ2 nie je povolená

en: BZ2 decompress init failed
sk: Zlyhala inicializácia dekomprimácie pomocou BZ2

en: BZ2 decompress failed
sk: Zlyhalo dekomprimovanie pomocou BZ2

en: BZ2 decompress end failed
sk: Zlyhal koniec dekomprimovania pomocou BZ2

en: Name
sk: Názov

en: The input's name
sk: Názov vstupu

en: Size
sk: Veľkosť

en: The input's size
sk: Veľkosť vstupu

en: End of file
sk: Koniec súboru

en: Remaining
sk: Zostávajúce

en: Amount of data remaining
sk: Množstvo zostávajúcich údajov

en: Position
sk: Pozícia

en: The input's current position
sk: Aktuálna pozícia vo vstupe

en: Modification time
sk: Čas zmeny

en: An optional GDateTime representing the time the input was last changed
sk: Voliteľná hodnota typu GDateTime reprezentujúca čas poslednej zmeny vstupu

en: Container
sk: Kontajner

en: The parent GsfInfile
sk: Rodičovský objekt triedy GsfInfile

en: Duplicate size mismatch
sk: Veľkosť duplikátu sa nezhoduje

en: Unable to initialize zlib
sk: Nepodarilo sa inicializovať zlib

en: Failed to rewind source
sk: Zlyhalo presunutie na začiatok zdroja

en: Invalid gzip header
sk: Neplatná hlavička súboru gzip

en: truncated source
sk: skrátený zdroj

en: Failed to read from source
sk: Zlyhalo čítanie zo zdroja

en: NULL source
sk: Zdroj NULL

en: Uncompressed size not set
sk: Veľkosť bez komprimácie nie je nastavená

en: Raw
sk: Hrubé

en: Whether to read compressed data with no header and no trailer
sk: Určuje, či sa majú čítať komprimované údaje bez hlavičky a päty

en: Where the compressed data comes from
sk: Odkiaľ pochádzajú skomprimované údaje

en: Size after decompression
sk: Veľkosť po komprimácii

en: The source's uncompressed size
sk: Veľkosť nekomprimovaného zdroja

en: %s: Is not a regular file
sk: %s: Nie je bežný súbor

en: %s: File too large to be memory mapped
sk: %s: Súbor je priveľký aby bol namapovaný do pamäte

en: mmap not supported
sk: mmap nie je podporované

en: Pretty print
sk: Formátovaný výpis

en: Should the output auto-indent elements to make reading easier?
sk: Majú byť prvky automaticky odsadené vo výstupe pre uľahčenie čítania?

en: Sink
sk: Cieľ

en: The destination for writes
sk: Cieľ pre zápisy

en: Missing data when reading the %s property; got %s bytes, but %s bytes at least are needed.
sk: Pri čítaní vlastnosti %s chýbali údaje; získalo sa %s bajtov, ale potrebných je najmenej %s bajtov.

en: Corrupt data in the VT_CF property; clipboard data length must be at least 4 bytes, but the data says it only has %s bytes available.
sk: Poškodené údaje vo vlastnosti VT_CF; veľkosť údajov zo schránky musí byť aspoň 4 bajty, ale v údajoch je, že sú dostupné len %s bajty.

en: Unable to read MS property stream header
sk: Nepodarilo sa čítať vlastnosť MS hlavičky prúdu

en: Invalid MS property stream header
sk: Neplatná vlastnosť MS hlavičky prúdu

en: Invalid MS property section
sk: Neplatná sekcia vlastnosti MS

en: Invalid MS property stream header or file truncated
sk: Neplatná vlastnosť MS hlavičky prúdu alebo skrátený súbor

en: Property "%s" used for multiple types!
sk: Vlastnosť „%s“ použitá pre viacero typov!

en: ODF version
sk: Verzia ODF

en: The ODF version this object is targeting as an integer like 100
sk: Verzia ODF, na ktorú cieli tento objekt (celé číslo ako napr. 100)

en: Unable to find part id='%s' for '%s'
sk: Nepodarilo sa nájsť časť id=„%s“ pre „%s“

en: Unable to find part with type='%s' for '%s'
sk: Nepodarilo sa nájsť časť s type=„%s“ pre „%s“

en: Missing id for part in '%s'
sk: Chýbajúci identifikátor pre časť v „%s“

en: Part '%s' in '%s' from '%s' is corrupt!
sk: Časť „%s“ v „%s“ z „%s“ je poškodená!

en: The GsfOutput that stores the Open Package content
sk: Objekt triedy GsfOutput, ktorý ukladá obsah Open Package

en: Content type
sk: Typ obsahu

en: The content type stored in the root [Content_Types].xml file
sk: Typ obsahu uložený v koreňovom súbore [Content_Types].xml

en: Is Directory
sk: Je adresár

en: Can the outfile have children
sk: Určuje, či môže mať výstupný súbor potomkov

en: Small block size
sk: Veľkosť malých blokov

en: The size of the OLE's small blocks
sk: Veľkosť malých blokov OLE

en: Big block size
sk: Veľkosť veľkých blokov

en: The size of the OLE's big blocks
sk: Veľkosť veľkých blokov OLE

en: Where the archive is written
sk: Kde je zapísaný archív

en: Entry Name
sk: Názov položky

en: The filename of this member in the archive without path
sk: Názov súboru tohto člena v archíve bez cesty

en: Deflate Level
sk: Úroveň deflácie

en: The level of deflate compression used, zero meaning none and -1 meaning the zlib default
sk: Úroveň použitej deflácie komprimácie, nula znamená žiadnu a hodnota -1 predvolenú nástrojom zlib

en: Whether to use zip64 format, -1 meaning automatic
sk: Určuje, či sa má použiť formát zip64, hodnota -1 znamená automatickú voľbu

en: Unable to initialize BZ2 library
sk: Nepodarilo sa inicializovať knižnicu BZ2

en: The output's name
sk: Názov výstupu

en: The output's size
sk: Veľkosť výstupu

en: Is Closed
sk: Je zatvorený

en: Whether the output is closed
sk: Určuje, či je výstup zatvorený

en: The output's current position
sk: Aktuálna pozícia vo výstupe

en: An optional GDateTime representing the time the output was last changed
sk: Voliteľná hodnota typu GDateTime reprezentujúca čas poslednej zmeny výstupu

en: The parent GsfOutfile
sk: Rodičovský objekt triedy GsfOutfile

en: Where the formatted output is written
sk: Kde je zapísaný formátovaný výstup

en: Quote
sk: Úvodzovky

en: The string used for quoting fields
sk: Reťazec použitý na dávanie polí do úvodzoviek

en: Quoting Mode
sk: Režim dávania do úvodzoviek

en: When to quote fields
sk: Určuje, kedy sa majú dávať polia do úvodzoviek

en: Quoting Triggers
sk: Spúšťače dávania do úvodzoviek

en: Characters that cause field quoting
sk: Znaky, ktoré spôsobujú dávanie poľa do úvodzoviek

en: Quoting On Whitespace
sk: Úvodzovky pri medzerách

en: Does initial or terminal whitespace force quoting?
sk: Vynucujú počiatočné a koncové medzery dávanie do úvodzoviek?

en: Separator
sk: Oddeľovač

en: The field separator
sk: Oddelovač poľa

en: end-of-line
sk: koniec riadka

en: The end-of-line marker
sk: Značka konca riadka

en: Where the converted data is written
sk: Kde sú zapísané skonvertované údaje

en: Input Charset
sk: Vstupná znaková sada

en: The character set to convert from
sk: Znaková sada, z ktorej sa má konvertovať

en: Output Charset
sk: Výstupná znaková sada

en: The character set to convert to
sk: Znaková sada, do ktorej sa má konvertovať

en: Fallback
sk: Zástupný

en: The string to use for invalid characters
sk: Reťazec, ktorý sa má použiť pre neplatné znaky

en: Options
sk: Voľby

en: Display program version
sk: Zobrazí verziu programu

en: %s: Failed to open %s: %s
sk: %s: Zlyhalo otvorenie %s: %s

en: %s: Failed to recognize %s as an archive
sk: %s: Zlyhalo rozpoznanie %s ako archívu

en: Available subcommands are...
sk: Dostupné podpríkazy sú…

en: * cat        output one or more files in archive
sk: * cat        vypíše jeden alebo viac súborov v archíve

en: * dump       dump one or more files in archive as hex
sk: * dump       vypíše jeden alebo viac súborov v archíve ako hex

en: * help       list subcommands
sk: * help       vypíše podpríkazy

en: * list       list files in archive
sk: * list       vypíše súbory v archíve

en: * listprops  list document properties in archive
sk: * listprops  vypíše vlastnosti dokumentov v archíve

en: * props      print specified document properties
sk: * props      vypíše vlastnosti určeného dokumentu

en: * createole  create OLE archive
sk: * createole  vytvorí archív OLE

en: * createzip  create ZIP archive
sk: * createzip  vytvorí archív ZIP

en: No property named %s
sk: Žiadna vlastnosť s názvom %s

en: %s: Error processing file %s: %s
sk: %s: Chyba pri spracovaní súboru %s: %s

en: SUBCOMMAND ARCHIVE...
sk: PODPRÍKAZ ARCHÍV…

en: %s
    Run '%s --help' to see a full list of available command line options.
sk: %s
    Zoznam dostupných volieb príkazového riadka zobrazíte spustením príkazu „%s --help“.

en: gsf version %d.%d.%d
sk: gsf verzia %d.%d.%d

en: Usage: %s %s
sk: Použitie: %s %s

en: Run '%s help' to see a list of subcommands.
sk: Zoznam podpríkazov zobrazíte spustením príkazu „%s help“.
