libgtop - en to cs translation catalogue (40 entries)

en: read %d byte | read %d bytes
cs[0]: přečten %d bajt
cs[1]: přečteny %d bajty
cs[2]: přečteno %d bajtů

en: read data size
cs: velikost přečtených dat

en: read %lu byte of data | read %lu bytes of data
cs[0]: přečten %lu bajt dat
cs[1]: přečteny %lu bajty dat
cs[2]: přečteno %lu bajtů dat

en: wrote %d byte | wrote %d bytes
cs[0]: zapsán %d bajt
cs[1]: zapsány %d bajty
cs[2]: zapsáno %d bajtů

en: Enable debugging
cs: Povolit ladění

en: Enable verbose output
cs: Povolit podrobný výstup

en: Don’t fork into background
cs: Nevětvit do pozadí

en: Invoked from inetd
cs: Spuštěno z inetd

en: Run “%s --help” to see a full list of available command line options.
cs: Spusťte prosím „%s --help“, chcete-li zobrazit všechny dostupné přepínače příkazové řádky.

en: Hangup
cs: Zavěšení

en: Interrupt
cs: Přerušení

en: Quit
cs: Ukončení

en: Illegal instruction
cs: Neplatná instrukce

en: Trace trap
cs: Trasovací zachycení

en: Abort
cs: Přerušení

en: EMT error
cs: Chyba EMT

en: Floating-point exception
cs: Výjimka v plovoucí řádové čárce

en: Kill
cs: Zabití

en: Bus error
cs: Chyba sběrnice

en: Segmentation violation
cs: Porušení segmentace

en: Bad argument to system call
cs: Špatný argument systémového volání

en: Broken pipe
cs: Přerušená roura

en: Alarm clock
cs: Alarm

en: Termination
cs: Přerušení

en: Urgent condition on socket
cs: Urgentní stav socketu

en: Stop
cs: Zastavení

en: Keyboard stop
cs: Zastavení z klávesnice

en: Continue
cs: Pokračování

en: Child status has changed
cs: Stav potomka se změnil

en: Background read from tty
cs: Čtení tty z pozadí

en: Background write to tty
cs: Zápis na tty z pozadí

en: I/O now possible
cs: I/O je nyní možné

en: CPU limit exceeded
cs: Překročen limit CPU

en: File size limit exceeded
cs: Překročen limit velikosti souboru

en: Virtual alarm clock
cs: Virtuální alarm

en: Profiling alarm clock
cs: Profilovací alarm

en: Window size change
cs: Změna velikosti okna

en: Information request
cs: Požadavek na informaci

en: User defined signal 1
cs: Uživatelem definovaný signál 1

en: User defined signal 2
cs: Uživatelem definovaný signál 2
