libgtop 0 - en to hr translation catalogue (40 entries)

en: read %d byte | read %d bytes
hr[0]: čitaj %d bajt
hr[1]: čitaj %d bajta
hr[2]: čitaj %d bajtova

en: read data size
hr: veličina podataka čitanja

en: read %lu byte of data | read %lu bytes of data
hr[0]: čitaj %lu bajt podataka
hr[1]: čitaj %lu bajta podataka
hr[2]: čitaj %lu bajta podataka

en: wrote %d byte | wrote %d bytes
hr[0]: zapisan %d bajt
hr[1]: zapisano %d bajta
hr[2]: zapisano %d bajtova

en: Enable debugging
hr: Omogući otklanjanje grešaka

en: Enable verbose output
hr: Omogući opširniji ispis

en: Don’t fork into background
hr: Bez grananja u pozadini

en: Invoked from inetd
hr: Pozvano iz inetda

en: Run “%s --help” to see a full list of available command line options.
hr: Pokrenite "%s --help" kako bi vidjeli potpun popis mogućnosti naredbenog redka.

en: Hangup
hr: Prekini vezu

en: Interrupt
hr: Prekid

en: Quit
hr: Zatvori

en: Illegal instruction
hr: Nedopuštena instrukcija

en: Trace trap
hr: Prati trap

en: Abort
hr: Prekini

en: EMT error
hr: EMT greška

en: Floating-point exception
hr: Iznimka pomičnog zareza

en: Kill
hr: Ubij

en: Bus error
hr: Greška sabirnice

en: Segmentation violation
hr: Segmentacijska povreda

en: Bad argument to system call
hr: Neispravan argument za poziv sustava

en: Broken pipe
hr: Prekinut slivnik

en: Alarm clock
hr: Sat alarma

en: Termination
hr: Prekidanje

en: Urgent condition on socket
hr: Hitno stanje na priključnici

en: Stop
hr: Zaustavi

en: Keyboard stop
hr: Zaustavljanje tipkovnice

en: Continue
hr: Nastavi

en: Child status has changed
hr: Nadređeno stanje je promijenjeno

en: Background read from tty
hr: Pozadinsko čitanje iz tty-a

en: Background write to tty
hr: Pozadinsko zapisivanje na tty

en: I/O now possible
hr: U/I je sada moguć

en: CPU limit exceeded
hr: CPU ograničenje iskorišteno

en: File size limit exceeded
hr: Ograničenje veličine datoteke prekoračeno

en: Virtual alarm clock
hr: Virtualni sat alarma

en: Profiling alarm clock
hr: Profiliranje sata alarma

en: Window size change
hr: Promjena veličine prozora

en: Information request
hr: Zahtjev za informacijom

en: User defined signal 1
hr: Korisnički određen signal 1

en: User defined signal 2
hr: Korisnički određen signal 2
