libgtop - en to ka translation catalogue (40 entries)

en: read %d byte | read %d bytes
ka[0]: წაკითხულია %d ბაიტი

en: read data size
ka: წაკითხული მონაცემების ზომა

en: read %lu byte of data | read %lu bytes of data
ka[0]: წაკითხულია %lu ბაიტი ინფორმაცა

en: wrote %d byte | wrote %d bytes
ka[0]: ჩაწერილია %d ბაიტი

en: Enable debugging
ka: გამართვის კოდის ჩართვა

en: Enable verbose output
ka: უფრო მეტის ჩვენება

en: Don’t fork into background
ka: ფონზე გადასვლის გათიშვა

en: Invoked from inetd
ka: გაშვებულია inetd-დან

en: Run “%s --help” to see a full list of available command line options.
ka: გაშვების ხელმისაწვდომი პარამეტრების სანახავად გაუშვით "%s --help".

en: Hangup
ka: გათიშვა

en: Interrupt
ka: შეწყვეტა

en: Quit
ka: გასვლა

en: Illegal instruction
ka: არასწორი ინსტრუქცია

en: Trace trap
ka: ტრეისის ჩაჭერა

en: Abort
ka: შეწყვეტა

en: EMT error
ka: EMT შეცდომა

en: Floating-point exception
ka: წილადი რიცხვების ანგარიშის შეცდომა

en: Kill
ka: მოკვლა

en: Bus error
ka: მატარებლის შეცდომა

en: Segmentation violation
ka: სეგმენტაციის შეცდომა

en: Bad argument to system call
ka: სისტემური ფუნქციის არასწორი არგუმენტები

en: Broken pipe
ka: გაფუჭებული მილი

en: Alarm clock
ka: მაღვიძარა

en: Termination
ka: შეწყვეტა

en: Urgent condition on socket
ka: სოკეტის სასწრაფო მდგომარეობა

en: Stop
ka: შეჩერება

en: Keyboard stop
ka: კლავიაუტით გაჩერება

en: Continue
ka: გაგრძელება

en: Child status has changed
ka: შვილის სტატუსი შეცვლილია

en: Background read from tty
ka: TTY-დან ფონურად კითხვა

en: Background write to tty
ka: TTY-ში ფონურად ჩაწერა

en: I/O now possible
ka: I/O ახლა შესაძელებელია

en: CPU limit exceeded
ka: CPU-ის ლიმიტი გადაჭარბებულია

en: File size limit exceeded
ka: ფაილის ზომის ლიმიტი გადაჭარბებულია

en: Virtual alarm clock
ka: ვირტუალური მაღვიძარა

en: Profiling alarm clock
ka: მაღვიძარის ზარის პროფილირება

en: Window size change
ka: ფანჯრის ზომის შეცვლა

en: Information request
ka: ინფორმაციის მოთხოვნა

en: User defined signal 1
ka: მომხმარებლის მიერ განსაზღვრული სიგნალი 1

en: User defined signal 2
ka: მომხმარებლის მიერ განსაზღვრული სიგნალი 2
