LIBGTOP 2.16 - en to mg translation catalogue (41 entries)

en: read %d byte | read %d bytes
mg[0]: %d octet voavaky
mg[1]: %d octet voavaky

en: read data size
mg: hijery ny haben'ilay data

en: read %lu byte of data | read %lu bytes of data
mg[0]: Voavaky ny %lu amin'ilay data
mg[1]: Voavaky ny %lu amin'ilay data

en: wrote %d byte | wrote %d bytes
mg[0]: %d octet voadika
mg[1]: %d octet voadika

en: Enable debugging
mg: Alefaso ny debugging

en: Enable verbose output
mg: Alefaso ny famoahana be resaka

en: VERBOSE
mg: BE RESAKA

en: Don't fork into background
mg: Aza manasaka any afara

en: NO-DAEMON
mg: TSIA-DAEMON

en: Invoked from inetd
mg: Nantsoina avy any amin'ny inetd

en: Error on option %s: %s.
    Run '%s --help' to see a full list of available command line options.
mg: Tsy fetezana amin'ny safidy %s: %s.
    Alefaso ny '%s --help' ahitana ireo safidin-dazam-baiko misy.

en: Hangup
mg: Ahatoy

en: Interrupt
mg: Tapao

en: Quit
mg: Ajanony

en: Illegal instruction
mg: Torolàlana tsy ara-dalàna

en: Abort
mg: Hiala

en: EMT error
mg: Tsy fetezana EMT

en: Floating-point exception
mg: Fanavahan'ny floating-point

en: Kill
mg: Vonoy

en: Bus error
mg: Tsy fetezan'ny mpampita

en: Segmentation violation
mg: Fanimbazimbana ny segmentation

en: Bad argument to system call
mg: Tondriky tsy mety ho an'ny antson'ny rafitra

en: Broken pipe
mg: Fantsona simba

en: Alarm clock
mg: Famantaranandro misy fanairana

en: Termination
mg: Fiafarana

en: Urgent condition on socket
mg: Toe-javatra mila jerena maika amin'ny socket

en: Stop
mg: Fijanonana

en: Keyboard stop
mg: Fijanonan'ny kitendry

en: Continue
mg: Tohizo

en: Child status has changed
mg: Niova ilay toetra zanaka

en: Background read from tty
mg: Famakiana ny tty any afara

en: Background write to tty
mg: Fanoratana ny tty any afara

en: I/O now possible
mg: Mety amin'izay ny I/O

en: CPU limit exceeded
mg: Nihoarana ny fetran'ny CPU

en: File size limit exceeded
mg: Voahoatra ny fetran'ny haben-drakitra

en: Virtual alarm clock
mg: Famantaranandro virtoaly misy fanairana

en: Profiling alarm clock
mg: Manoritsoritra ilay famantaranandro misy fanairana

en: Window size change
mg: Fanovana ny haben'ny fikandrana

en: Information request
mg: Fangataha-panazavana

en: User defined signal 1
mg: Fambara 1 voafaritry ny mpampiasa

en: User defined signal 2
mg: Fambara 2 voafaritry ny mpampiasa
