libgtop - en to pl translation catalogue (39 entries)

en: read %d byte | read %d bytes
pl[0]: odczytano %d bajt
pl[1]: odczytano %d bajty
pl[2]: odczytano %d bajtów

en: read data size
pl: odczytano rozmiar danych

en: read %lu byte of data | read %lu bytes of data
pl[0]: odczytano %lu bajt danych
pl[1]: odczytano %lu bajty danych
pl[2]: odczytano %lu bajtów danych

en: wrote %d byte | wrote %d bytes
pl[0]: zapisano %d bajt
pl[1]: zapisano %d bajty
pl[2]: zapisano %d bajtów

en: Enable debugging
pl: Włącza debugowanie

en: Enable verbose output
pl: Więcej informacji

en: Don’t fork into background
pl: Bez przechodzenia w tło

en: Invoked from inetd
pl: Wywołanie przez inetd

en: Run “%s --help” to see a full list of available command line options.
pl: Polecenie „%s --help” wyświetli pełną listę dostępnych opcji wiersza poleceń.

en: Hangup
pl: Zawieszenie

en: Interrupt
pl: Przerwanie

en: Quit
pl: Zakończenie

en: Illegal instruction
pl: Niedozwolona instrukcja

en: Abort
pl: Przerwanie

en: EMT error
pl: Błąd EMT

en: Floating-point exception
pl: Wyjątek związany z liczbą zmiennoprzecinkową

en: Kill
pl: Wymuszenie zakończenia

en: Bus error
pl: Błąd magistrali

en: Segmentation violation
pl: Naruszenie ochrony pamięci

en: Bad argument to system call
pl: Błędny parametr dla wywołania systemowego

en: Broken pipe
pl: Uszkodzony potok

en: Alarm clock
pl: Budzik

en: Termination
pl: Zakończenie

en: Urgent condition on socket
pl: Pilny warunek związany z gniazdem

en: Stop
pl: Zatrzymanie

en: Keyboard stop
pl: Zatrzymanie klawiatury

en: Continue
pl: Kontynuacja

en: Child status has changed
pl: Zmiana stanu procesu potomnego

en: Background read from tty
pl: Odczyt w tle z urządzenia TTY

en: Background write to tty
pl: Zapis w tle do urządzenia TTY

en: I/O now possible
pl: Wejście/wyjście jest teraz dostępne

en: CPU limit exceeded
pl: Przekroczono ograniczenie procesora

en: File size limit exceeded
pl: Przekroczono ograniczenie rozmiaru plików

en: Virtual alarm clock
pl: Wirtualny budzik

en: Profiling alarm clock
pl: Profilowanie budzika

en: Window size change
pl: Zmiana rozmiaru okna

en: Information request
pl: Żądanie informacji

en: User defined signal 1
pl: 1. sygnał określony przez użytkownika

en: User defined signal 2
pl: 2. sygnał określony przez użytkownika
