libgtop 2.12 - en to rw translation catalogue (5 entries)

en: Interrupt
rw: Hagarikira aho

en: Quit
rw: Kuvamo

en: Abort
rw: Ntibyakunze

en: Stop
rw: Guhagarara

en: Continue
rw: Gukomeza
