libgtop - en to sr translation catalogue (40 entries)

en: read %d byte | read %d bytes
sr[0]: pročitan je %d bajt
sr[1]: pročitana su %d bajta
sr[2]: pročitano je %d bajtova
sr[3]: pročitan je jedan bajt

en: read data size
sr: veličina pročitanih podataka

en: read %lu byte of data | read %lu bytes of data
sr[0]: pročitan je %lu bajt podataka
sr[1]: pročitana su %lu bajta podataka
sr[2]: pročitano je %lu bajtova podataka
sr[3]: pročitan je jedan bajt podataka

en: wrote %d byte | wrote %d bytes
sr[0]: upisan je %d bajt
sr[1]: upisana su %d bajta
sr[2]: upisano je %d bajtova
sr[3]: upisan je jedan bajt

en: Enable debugging
sr: Uključuje ispravljanje grešaka

en: Enable verbose output
sr: Uključuje detaljni prikaz

en: Don’t fork into background
sr: Ne iscepljuje u pozadini

en: Invoked from inetd
sr: Pokrenuto iz „inetd“-a

en: Run “%s --help” to see a full list of available command line options.
sr: Pokrenite „%s --help“ da vidite čitav spisak dostupnih opcija linije naredbi.

en: Hangup
sr: Obustavi

en: Interrupt
sr: Prekini

en: Quit
sr: Izađi

en: Illegal instruction
sr: Neispravna instrukcija

en: Trace trap
sr: Prati zamku

en: Abort
sr: Odustani

en: EMT error
sr: EMT greška

en: Floating-point exception
sr: Izuzetak sa pokretnim zarezom

en: Kill
sr: Ubij

en: Bus error
sr: Greška u magistrali

en: Segmentation violation
sr: Pogrešan pristup memoriji (segv)

en: Bad argument to system call
sr: Loš argument sistemskog poziva

en: Broken pipe
sr: Oštećena spojka

en: Alarm clock
sr: Budilnik

en: Termination
sr: Okončanje

en: Urgent condition on socket
sr: Kritično stanje utičnice

en: Stop
sr: Stani

en: Keyboard stop
sr: Zaustavi tastaturu

en: Continue
sr: Nastavi

en: Child status has changed
sr: Stanje poroda se promenilo

en: Background read from tty
sr: Pozadinsko čitanje sa „tty“

en: Background write to tty
sr: Pozadinsko pisanje na „tty“

en: I/O now possible
sr: U/I je sada moguć

en: CPU limit exceeded
sr: Prekoračeno je ograničenje procesora

en: File size limit exceeded
sr: Prekoračeno je ograničenje veličine datoteke

en: Virtual alarm clock
sr: Virtuelni budilnik

en: Profiling alarm clock
sr: Profilisanje budilnika

en: Window size change
sr: Promena veličine prozora

en: Information request
sr: Zahtev za informacijama

en: User defined signal 1
sr: Korisnički definisan signal 1

en: User defined signal 2
sr: Korisnički definisan signal 2
