libgtop 1.1.3 - en to uk translation catalogue (40 entries)

en: read %d byte | read %d bytes
uk[0]: зчитано %d байт
uk[1]: зчитано %d байти
uk[2]: зчитано %d байтів

en: read data size
uk: розмір прочитаних даних

en: read %lu byte of data | read %lu bytes of data
uk[0]: зчитано %lu байт даних
uk[1]: зчитано %lu байти даних
uk[2]: зчитано %lu байтів даних

en: wrote %d byte | wrote %d bytes
uk[0]: записано %d байт даних
uk[1]: записано %d байти даних
uk[2]: записано %d байтів даних

en: Enable debugging
uk: Увімкнути налагодження

en: Enable verbose output
uk: Увімкнути докладний вивід

en: Don’t fork into background
uk: Не створювати відгалуження до фонового режиму

en: Invoked from inetd
uk: Викликаний з inetd

en: Run “%s --help” to see a full list of available command line options.
uk: Віддайте команду «%s --help», щоб побачити повний список доступних параметрів.

en: Hangup
uk: Розірвати

en: Interrupt
uk: Перервати

en: Quit
uk: Вихід

en: Illegal instruction
uk: Неправильна команда

en: Trace trap
uk: Захоплення трасування

en: Abort
uk: Припинити

en: EMT error
uk: Помилка EMT

en: Floating-point exception
uk: Виключення операції з плаваючою крапкою

en: Kill
uk: Знищити

en: Bus error
uk: Помилка шини

en: Segmentation violation
uk: Помилка сегментації

en: Bad argument to system call
uk: Неправильний аргумент у системному виклику

en: Broken pipe
uk: Розірвано канал

en: Alarm clock
uk: Таймер

en: Termination
uk: Завершення

en: Urgent condition on socket
uk: Стан сокету, що вимагає уваги

en: Stop
uk: Зупинити

en: Keyboard stop
uk: Клавіатурний сигнал зупинки

en: Continue
uk: Продовжити

en: Child status has changed
uk: Було змінено стан дочірнього процесу

en: Background read from tty
uk: Фонове зчитування з TTY

en: Background write to tty
uk: Фоновий запис у TTY

en: I/O now possible
uk: Ввід-вивід наразі можливий

en: CPU limit exceeded
uk: Перевищено обмеження ЦП

en: File size limit exceeded
uk: Перевищено обмеження розміру файла

en: Virtual alarm clock
uk: Віртуальний таймер

en: Profiling alarm clock
uk: Сигнал таймера профілювання

en: Window size change
uk: Зміна розмірів вікна

en: Information request
uk: Запит інформації

en: User defined signal 1
uk: Визначений користувачем сигнал 1

en: User defined signal 2
uk: Визначений користувачем сигнал 2
