libgtop - en to xh translation catalogue (44 entries)

en: read %d byte | read %d bytes
xh[0]: funda %d ye byte
xh[1]: funda %d yee-byte

en: read data size
xh: funda ubungakanani bee-data

en: read %lu byte of data | read %lu bytes of data
xh[0]: funda %lu byte ye-data
xh[1]: funda %lu ii-byte ze-data

en: wrote %d byte | wrote %d bytes
xh[0]: ibhale %d ye byte
xh[1]: ibhale %d yee-byte

en: Enable debugging
xh: Yenza ibe nako ukulungisa isiphene kwinkqubo

en: DEBUG
xh: LUNGISA ISIPHENE KWINKQUBO

en: Enable verbose output
xh: Yenza ukuba kubekho iziphumo ezingumlembelele

en: VERBOSE
xh: UMLEMBELELE

en: Don't fork into background
xh: Musa ukujika-jikisa kokungasemva

en: NO-DAEMON
xh: i-NO-DAEMON

en: Invoked from inetd
xh: Ibizwe isuswa kwi inetd

en: INETD
xh: i-INETD

en: Error on option %s: %s.
    Run '%s --help' to see a full list of available command line options.
xh: Impazamo kokungakhethwa kuko i %s: %s.
    Phumeza i '%s --help' ukwenzela ukuba ubone uluhlu oluzeleyo lwezinto ekungakhethwa kuzo ezifumanekayo zomgca womyalelo.

en: Hangup
xh: Beka umnxeba

en: Interrupt
xh: Phazamisa

en: Quit
xh: Phuma

en: Illegal instruction
xh: Umyalelo ongekho semthethweni

en: Trace trap
xh: Khuphela umjelo wenkqubo

en: Abort
xh: Yeka

en: EMT error
xh: Impazamo ye EMT

en: Floating-point exception
xh: Incam-etshintsha-tshintshayo ekhethekileyo

en: Kill
xh: Bulala

en: Bus error
xh: Impazamo yebhasi

en: Segmentation violation
xh: Ukwaphulwa kwenkqubo

en: Bad argument to system call
xh: Isiphumezi-miyalelo esingalunganga kubizo lwenkqubo

en: Broken pipe
xh: Umbhobho wothungelwano owophukileyo

en: Alarm clock
xh: Iwotshi enkulu yokuvusa

en: Termination
xh: Ukuphelisa

en: Urgent condition on socket
xh: Imeko engxamisekileyo kwisokhethi

en: Stop
xh: Yima

en: Keyboard stop
xh: Ukuma kwe-keyboard

en: Continue
xh: Qhubeka

en: Child status has changed
xh: Ubume benkqubo engumntwana butshintshile

en: Background read from tty
xh: Okungasemva kufundwe kwi-tty

en: Background write to tty
xh: Ukukhuphela ulwazi lokungasemva kwi-tty

en: I/O now possible
xh: i-I/O ingenzeka ngoku

en: CPU limit exceeded
xh: Umda we CPU ugqithisiwe

en: File size limit exceeded
xh: Umda wobungakanani befayili ugqithisiwe

en: Virtual alarm clock
xh: Iwotshi enkulu yokuvusa eyelelanisiweyo

en: Profiling alarm clock
xh: Iwotshi enkulu yokuvusa yenkangeleko

en: Window size change
xh: Utshintsho lobungakanani befestile

en: Information request
xh: Isicelo senkcazelo

en: User defined signal 1
xh: Umqondiso ochazwa ngumsebenzi woku 1

en: User defined signal 2
xh: Umqondiso ochazwa ngumsebenzi wesi 2
