libguestfs 1.39.12 - en to eu translation catalogue (36 entries)

note: type: =head1
en: NAME
eu: IZENA

note: type: =head1
en: DESCRIPTION
eu: DESKRIBAPENA

note: type: textblock
en: For example:
eu: Adibidez:

note: type: =head1
en: SEE ALSO
eu: IKUS BAITA

note: type: =head1
en: AUTHORS
eu: EGILEAK

note: type: textblock
en: Richard W.M. Jones (C<rjones at redhat dot com>)
eu: Richard W.M. Jones (C<rjones abildua redhat puntu com>)

note: type: textblock
en: Notes:
eu: Oharrak:

note: type: =head1
en: ARCHITECTURE
eu: ARKITEKTURA

note: type: =head1
en: SECURITY
eu: SEGURTASUNA

note: type: textblock
en: or:
eu: edo:

note: type: =head3
en: INITIAL MESSAGE
eu: HASIERAKO MEZUA

note: type: textblock
en: 32 bit Power PC.
eu: 32 biteko Power PC.

note: type: textblock
en: 32 bit SPARC.
eu: 32 biteko SPARC.

note: type: textblock
en: 64 bit SPARC V9 and above.
eu: 64 biteko SPARC V9 eta hortik gorakoak.

note: type: textblock
en: 64 bit x86-64.
eu: 64 biteko x86-64.

note: type: textblock
en: Windows Win32 and Win64 binaries
eu: Windows Win32 eta Win64 bitarrak

note: type: textblock
en: Windows Win32 and Win64 DLLs
eu: Windows Win32 eta Win64 DLLak

note: type: textblock
en: Win32 binaries and DLLs return C<i386>.
eu: Win32 bitarrek and DLLek C<i386> itzultzen dute.

note: type: textblock
en: Win64 binaries and DLLs return C<x86_64>.
eu: Win64 bitarrek and DLLek C<x86_64> itzultzen dute.

note: type: textblock
en: Linux kernel modules
eu: Linux nukleoaren moduluak

note: type: textblock
en: Some Red Hat-derived distro.
eu: Red Hat-en oinarritutako banaketa.

note: type: =item
en: "unknown"
eu: "ezezaguna"

note: type: textblock
en: The distro could not be determined.
eu: Ezin izan da banaketa zehaztu.

note: type: textblock
en: Any Linux-based operating system.
eu: Linux-en oinarritutako edozein sistema eragile.

note: type: textblock
en: Any Microsoft Windows operating system.
eu: Edozein Microsoft Windows sistema eragile.

note: type: textblock
en: The operating system type could not be determined.
eu: Ezin izan da sistema eragilearen mota zehaztu.

note: type: textblock
en: See also: L<mkdtemp(3)>
eu: Ikus baita: L<mkdtemp(3)>

note: type: =item
en: PATH
eu: BIDEA

note: type: =head2
en: MOUNTING
eu: MUNTATZEN

note: type: =head2
en: CONFIGURATION FILES
eu: KONFIGURAZIO-FITXATEGIAK

note: type: =head2
en: KEYS AND PASSPHRASES
eu: GAKOAK ETA PASAESALDIAK

note: type: =head1
en: CONNECTION MANAGEMENT
eu: KONEXIOEN KUDEAKETA

note: type: =head1
en: API CALLS
eu: API DEIAK

note: type: =head1
en: STRUCTURES
eu: EGITURAK

note: type: =head2
en: CONSTRUCTING OPTIONAL ARGUMENTS
eu: HAUTAZKO ARGUMENTUAK ERAIKITZEN

note: type: textblock
en: You could call it like this:
eu: Honela dei dezakezu:
