libguestfs 1.39.12 - en to cs translation catalogue (24 entries)

note: type: =head1
en: NAME
cs: NÁZEV

note: type: textblock
en: virt-alignment-scan - Check alignment of virtual machine partitions
cs: virt-alignment-scan - Zkontrolovat zarovnání oddílů virtuální strojů

note: type: =head1
en: SYNOPSIS
cs: SOUHRN

note: type: verbatim
en:  virt-alignment-scan [--options] -d domname
cs:  virt-alignment-scan [--volby] -d domname

note: type: verbatim
en:  virt-alignment-scan [--options] -a disk.img [-a disk.img ...]
cs:  virt-alignment-scan [--volby] -a disk.img [-a disk.img ...]

note: type: verbatim
en:  virt-alignment-scan [--options]
cs:  virt-alignment-scan [--volby]

note: type: =head1
en: DESCRIPTION
cs: POPIS

note: type: =head1
en: OUTPUT
cs: VÝSTUP

note: type: verbatim
en:  $ virt-alignment-scan -a winxp.img
     /dev/sda1        32256          512    bad (alignment < 4K)
cs:  $ virt-alignment-scan -a winxp.img
     /dev/sda1        32256          512    špatný (zarovnání < 4K)

note: type: verbatim
en:  # virt-alignment-scan -d RHEL5
     /dev/sda1        32256          512    bad (alignment < 4K)
     /dev/sda2    106928640          512    bad (alignment < 4K)
cs:  # virt-alignment-scan -d RHEL5
     /dev/sda1        32256          512    špatný (zarovnání < 4K)
     /dev/sda2    106928640          512    špatný (zarovnání < 4K)

note: type: =head1
en: OPTIONS
cs: VOLBY

note: type: textblock
en: Display brief help.
cs: Zobrazit stručnou nápovědu.

note: type: textblock
en: For example:
cs: Na příklad:

note: type: textblock
en: forces raw format (no auto-detection) for F<disk.img>.
cs: vnutí formát raw (žádná automatická detekce) pro F<disk.img>.

note: type: verbatim
en:  virt-alignment-scan --format=raw -a disk.img --format -a another.img
cs:  virt-alignment-scan --format=raw -a disk.img --format -a jiný.img

note: type: =head1
en: RECOMMENDED ALIGNMENT
cs: DOPORUČENÉ ZAROVNÁNÍ

note: type: =item
en: * 512 bytes
cs: * 512 bytů

note: type: =item
en: * 4 Kbytes
cs: * 4 Kbyty

note: type: =item
en: * 64 Kbytes
cs: * 64 Kbytů

note: type: =head1
en: SEE ALSO
cs: VIZ TAKÉ

note: type: =head1
en: LICENSING
cs: LICENCOVÁNÍ

note: type: =head2
en: Installing software
cs: Instalace software

note: type: =head2
en: KEYBOARD LAYOUT
cs: ROZLOŽENÍ KLÁVESNICE

note: type: =head1
en: SECURITY
cs: BEZPEČNOST
