libguestfs 1.39.12 - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Command
eu: Komandoa

en: Description
eu: Deskribapena

en: change file mode
eu: aldatu fitxategiaren modua

en: change file owner and group
eu: aldatu fitxategiaren jabea eta taldea

en: copy a file
eu: kopiatu fitxategi bat

en: copy a file or directory recursively
eu: kopiatu fitxategi edo direktorio bat errekurtsiboki

en: copy from source to destination using dd
eu: kopiatu jatorritik helburura dd erabiliz

en: edit a file
eu: editatu fitxategi bat
