libhandy master - en to gl translation catalogue (132 entries)

en: Insert placeholder to %s
gl: Inserir texto de exmplo para %s

en: Remove placeholder from %s
gl: Quitar o texto de exempo de %s

en: Add group to %s
gl: Engadir grupo a %s

en: Add page to %s
gl: Engadir páxina a %s

en: Search bar is already full
gl: A barra de busca xa está completa

en: Icon name
gl: Nome da icona

en: Activatable widget
gl: Trebello activábel

en: Subtitle
gl: Subtítulo

en: Use underline
gl: Usar subliñado

en: Number of title lines
gl: Número de liñas do título

en: Number of subtitle lines
gl: Número de liñas do subtítulo

en: Number of pages
gl: Número de páxinas

en: Position
gl: Posición

en: Spacing
gl: Espaciado

en: Reveal duration
gl: Duración da revelación

en: Interactive
gl: Interactivo

en: Animation duration
gl: Duración da animación

en: Allow mouse drag
gl: Permitir arrastrar co rato

en: Allow scroll wheel
gl: Permitir arrastrar coa roda

en: Allow long swipes
gl: Permitir arrastrar longos

en: Carousel
gl: Carrousel

en: Maximum size
gl: Tamaño máximo

en: Selected index
gl: Índice seleccionado

en: Use subtitle
gl: Usar subtítulo

en: Horizontally homogeneous
gl: Homoxéneo horizontalmente

en: Vertically homogeneous
gl: Homoxéneo verticalmente

en: Visible child
gl: Fillo visíbel

en: Name of visible child
gl: Nome do fillo visíbel

en: Transition type
gl: Tipo de transición

en: Transition duration
gl: Duración da transición

en: Transition running
gl: Transición en execución

en: Interpolate size
gl: Interpolar tamaño

en: Can swipe back
gl: Pode deslizar atrás

en: Name
gl: Nome

en: Expanded
gl: Expandido

en: Whether the row is expanded
gl: Indica se a fila se expande

en: Enable expansion
gl: Activar expansión

en: Label
gl: Etiqueta

en: Align
gl: Aliñación

en: Content
gl: Contido

en: Separator
gl: Separador

en: Reveal Duration
gl: Duración do revelado

en: Reveal Progress
gl: Progreso do revelado

en: Fold Policy
gl: Normativa de dobrado

en: Fold Duration
gl: Duración da dobrez

en: Folded
gl: Dobrado

en: Locked
gl: Bloqueado

en: Transition Type
gl: Tipo de transición

en: Swipe to Open
gl: Deslizar para abrir

en: Swipe to Close
gl: Deslizar para pechar

en: Application menu
gl: Menú de aplicación

en: Minimize
gl: Minimizar

en: Restore
gl: Restaurar

en: Maximize
gl: Maximizar

en: Close
gl: Pechar

en: Back
gl: Atrás

en: Pack type
gl: Tipo de empacado

en: Title
gl: Título

en: The title to display
gl: O título a mostrar

en: The subtitle to display
gl: O subtítulo a mostrar

en: Custom Title
gl: Título personalizado

en: Decoration Layout
gl: Disposición da decoración

en: Has Subtitle
gl: Ten subtítulo

en: Digit
gl: Díxito

en: Show symbols
gl: Mostrar símbolos

en: Row spacing
gl: Espaciado da fila

en: Entry
gl: Entrada

en: End action
gl: Rematar acción

en: Start action
gl: Comezar acción

en: Navigatable
gl: Navegábel

en: Description
gl: Descrición

en: Use markup
gl: Usar marcado

en: Untitled page
gl: Páxina sen título

en: Search enabled
gl: Busca activada

en: Preferences
gl: Preferencias

en: Search
gl: Buscar

en: No Results Found
gl: Non se atoparon resultados

en: Try a different search.
gl: Tente unha busca distinta.

en: Show Close Button
gl: Mostrar o botón de pechar

en: Widget
gl: Trebello

en: Homogeneous
gl: Homoxéneo

en: X align
gl: Aliñación X

en: Y align
gl: Aliñación Y

en: Enabled
gl: Activado

en: Orientation
gl: Orientación

en: The name of the icon to be used
gl: O nome da icona a usar

en: Reversed
gl: Invertido

en: View
gl: Ver

en: Autohide
gl: Autoocultar

en: Expand tabs
gl: Expandir lapelas

en: Inverted
gl: Invertir

en: Is overflowing
gl: Está sobresaíndo

en: Pinned
gl: Fixada

en: Tab Bar
gl: Barra de lapelas

en: Adjustment
gl: Axuste

en: Dragging
gl: Arrastrando

en: Page
gl: Páxina

en: Display Width
gl: Anchura da pantalla

en: Child
gl: Fillo

en: The child of the page
gl: O fillo da páxina

en: Parent
gl: Pai

en: The parent page of the page
gl: A páxina pai da páxina

en: Selected
gl: Seleccionada

en: Whether the page is selected
gl: Indica se a páxina está seleccionada

en: Whether the page is pinned
gl: Indica se a páxina está fixada

en: The title of the page
gl: O título da páxina

en: Icon
gl: Icona

en: The icon of the page
gl: A icona da páxina

en: Loading
gl: Cargando

en: Indicator icon
gl: Icona do indicador

en: Indicator activatable
gl: Indicador activábel

en: Needs attention
gl: Require atención

en: Number of pinned pages
gl: Número de páxinas fixadas

en: Is transferring page
gl: É unha páxina de transferencia

en: Selected page
gl: Páxina seleccionada

en: Default icon
gl: Icona predeterminada

en: Menu model
gl: Modelo de menú

en: Tab context menu model
gl: O modelo de menú da lapela de contexto

en: Shortcut widget
gl: Atallo do trebello

en: Selection mode
gl: Modo de selección

[ctx: HdyValueObjectClass]
en: Value
gl: Valor

[ctx: HdyValueObjectClass]
en: The contained value
gl: O valor contido

en: Policy
gl: Normativa

en: Stack
gl: Pila

en: Reveal
gl: Revelar

en: Icon Name
gl: Nome da icona

en: Icon name for image
gl: Nome da icona para a imaxe

en: Icon Size
gl: Tamaño da icona

en: Title visible
gl: Título visíbel

en: Move
gl: Mover

en: Resize
gl: Redimensionar

en: Always on Top
gl: Sempre enriba
