libhandy main - en to tr translation catalogue (52 entries)

en: Icon name
tr: Simge adı

en: Activatable widget
tr: Etkinleştirilebilir parçacık

en: Subtitle
tr: Alt başlık

en: Use underline
tr: Alt çizgi kullan

en: Number of title lines
tr: Başlık satırlarının sayısı

en: Number of pages
tr: Sayfa sayısı

en: Position
tr: Konum

en: Spacing
tr: Boşluk

en: Label
tr: Etiket

en: Align
tr: Hiza

en: Content
tr: İçerik

en: Separator
tr: Ayırıcı

en: Locked
tr: Kilitli

en: Minimize
tr: Küçült

en: Restore
tr: Geri Yükle

en: Maximize
tr: Ekranı Kapla

en: Close
tr: Kapat

en: Back
tr: Geri

en: Title
tr: Başlık

en: Symbols
tr: Simgeler

en: Entry
tr: Girdi

en: Description
tr: Tanım

en: Preferences
tr: Tercihler

en: Search
tr: Arama

en: No Results Found
tr: Sonuç Bulunamadı

en: Widget
tr: Parçacık

en: X align
tr: X hizası

en: Y align
tr: Y hizası

en: Enabled
tr: Etkinleştirildi

en: Orientation
tr: Yönelim

en: Color Scheme
tr: Renk Şeması

en: Dark
tr: Koyu

en: High Contrast
tr: Yüksek Karşıtlık

en: View
tr: Görünüm

en: Autohide
tr: Kendiliğinden gizle

en: Expand tabs
tr: Sekmeleri genişlet

en: Pinned
tr: İğnelenmiş

en: Tab Bar
tr: Sekme Çubuğu

en: Page
tr: Sayfa

en: Child
tr: Çocuk

en: Parent
tr: Ebeveyn

en: Selected
tr: Seçili

en: Tooltip
tr: Araç ipucu:

en: Icon
tr: Simge

en: Loading
tr: Yükleniyor

en: Policy
tr: İlke

en: Icon Name
tr: Simge Adı

en: Icon name for image
tr: Resim için simge adı

en: Icon Size
tr: Simge Boyutu

en: Move
tr: Taşı

en: Resize
tr: Yeniden Boyutlandır

en: Always on Top
tr: Her Zaman Üstte
