libhandy master - en to cs translation catalogue (108 entries)

en: Insert placeholder to %s
cs: Vložit zástupný symbol do %s

en: Remove placeholder from %s
cs: Odebrat zástupný symbol z %s

en: This property does not apply when a custom title is set
cs: Tato vlastnost se nepoužije, když je nastaven vlastní titulek

en: The decoration layout does not apply to header bars which do not show window controls
cs: Vzhled dekorace se nepoužije u hlavičkové lišty, která nezobrazuje ovládací prvky okna

en: This property only applies when the leaflet is folded
cs: Tato vlastnost platí pouze v případě, že je leaflet složený.

en: Add group to %s
cs: Přidat skupinu do %s

en: Add page to %s
cs: Přidat stránku do %s

en: Search bar is already full
cs: Vyhledávací lišta je již plná

en: Only objects of type %s can be added to objects of type %s.
cs: Do objektů typu %2$s lze přidat pouze objekty typu %1$s.

en: Icon name
cs: Název ikony

en: Activatable widget
cs: Aktivovatelný widget

en: The widget to be activated when the row is activated
cs: Widget, který se aktivuje při aktivaci řádku

en: Subtitle
cs: Podtitulek

en: Use underline
cs: Používat podtržítko

en: If set, an underline in the text indicates the next character should be used for the mnemonic accelerator key
cs: Je-li nastaveno, podtržítko v textu znamená, že následující znak se má použít jako klávesová zkratka

en: Number of title lines
cs: Počet řádků titulku

en: The desired number of title lines
cs: Požadovaný počet řádků titulku

en: Number of subtitle lines
cs: Počet řádků podtitulku

en: The desired number of subtitle lines
cs: Požadovaný počet řádků podtitulku

en: Number of pages
cs: Počet stránek

en: Position
cs: Umístění

en: Current scrolling position
cs: Aktuální umístění posouvání

en: Spacing
cs: Rozestupy

en: Spacing between pages
cs: Rozestupy mezi stránkami

en: Reveal duration
cs: Doba trvání odhalování

en: Page reveal duration
cs: Doba trvání odhalování stránky

en: Interactive
cs: Interaktivní

en: Whether the widget can be swiped
cs: Jestli lze widget posouvat

en: Animation duration
cs: Doba trvání animace

en: Default animation duration
cs: Výchozí doba trvání animace

en: Allow mouse drag
cs: Povolit posouvání myší

en: Whether to allow dragging with mouse pointer
cs: Jestli lze widget posouvat pomocí kurzoru myši

en: Allow scroll wheel
cs: Povolit posouvání kolečkem

en: Whether the widget will respond to scroll wheel events
cs: Jestli lze widget posouvat pomocí kolečka myši

en: Allow long swipes
cs: Povolit dlouhé tahy

en: Whether to allow swiping for more than one page at a time
cs: Jestli povolit přejetí více než jedné stránky dlouhým tahem

en: Maximum size
cs: Maximální velikost

en: The maximum size allocated to the child
cs: Maximální velikost přidělená potomkovi

en: Tightening threshold
cs: Zpřísnění prahové hodnoty

en: The size from which the clamp will tighten its grip on the child
cs: Velikost, od které clamp stáhne potomka

en: Selected index
cs: Vybraný index

en: The index of the selected item
cs: Index vybrané položky

en: Use subtitle
cs: Používat podtitulek

en: Set the current value as the subtitle
cs: Použít nastavenou hodnotu jako podtitulek

en: Horizontally homogeneous
cs: Horizontálně homogenní

en: Horizontally homogeneous sizing
cs: Horizontálně homogenní rozměry

en: Vertically homogeneous
cs: Vertikálně homogenní

en: Vertically homogeneous sizing
cs: Vertikálně homogenní rozměry

en: Visible child
cs: Viditelný potomek

en: The widget currently visible
cs: Aktuálně viditelný widget

en: Name of visible child
cs: Název viditelného potomka

en: The name of the widget currently visible
cs: Název aktuálně viditelného widgetu

en: Transition type
cs: Typ přechodu

en: The type of animation used to transition between children
cs: Typ animace použité k přechodu mezi potomky

en: Transition duration
cs: Doba trvání přechodu

en: The transition animation duration, in milliseconds
cs: Doba trvání animace přechodu, v milisekundách

en: Transition running
cs: Přechod probíhá

en: Whether or not the transition is currently running
cs: Jestli přechod aktuálně probíhá

en: Interpolate size
cs: Interpolovat velikost

en: Whether or not the size should smoothly change when changing between differently sized children
cs: Jestli se má velikost plynule měnit při přechodu mezi různě velkými potomky

en: Can swipe back
cs: Možnost přejetí prstem zpět

en: Whether or not swipe gesture can be used to switch to the previous child
cs: Jestli je možné přejít na předchozího potomka pomocí gesta

en: Can swipe forward
cs: Možnost přejetí prstem dopředu

en: Whether or not swipe gesture can be used to switch to the next child
cs: Jestli je možné přejít na dalšího potomka pomocí gesta

en: Name
cs: Název

en: The name of the child page
cs: Název stránky potomka

en: The subtitle for this row
cs: Podtitulek tohoto řádku

en: Expanded
cs: Rozbalit

en: Whether the row is expanded
cs: Jestli je řádek rozbalený

en: Enable expansion
cs: Povolit rozbalení

en: Whether the expansion is enabled
cs: Jestli povolit zobrazení

en: Show enable switch
cs: Zobrazit přepínač povolení

en: Whether the switch enabling the expansion is visible
cs: Jestli má být viditelný přepínač umožňující rozbalení

en: Label
cs: Štítek

en: Align
cs: Zarovnání

en: Content
cs: Obsah

en: The content Widget
cs: Widget s obsahem

en: Separator
cs: Oddělovač

en: The separator widget
cs: Oddělovací widget

en: Reveal Duration
cs: Doba trvání odhalení

en: The reveal transition animation duration, in milliseconds
cs: Doba trvání animace přechodu odhalení, v milisekundách

en: Reveal Progress
cs: Pokrok odhalení

en: The current reveal transition progress
cs: Aktuální pokrok přechodu odhalení

en: Fold Policy
cs: Pravidla pro skládání

en: The current fold policy
cs: Aktuální pravidla pro skládání

en: Fold Duration
cs: Doba trvání skládání

en: The fold transition animation duration, in milliseconds
cs: Doba trvání animace přechodu skládání, v milisekundách

en: Folded
cs: Složeno

en: Locked
cs: Uzamčeno

en: Transition Type
cs: Typ přechodu

en: The type of animation used for reveal and fold transitions
cs: Typ animace použité pro přechody odhalení a skládání

en: Modal
cs: Modální

en: Swipe to Open
cs: Táhnout pro otevření

en: Swipe to Close
cs: Táhnout pro zavření

en: Application menu
cs: Nabídka aplikace

en: Minimize
cs: Minimalizovat

en: Restore
cs: Obnovit

en: Maximize
cs: Maximalizovat

en: Close
cs: Zavřít

en: Back
cs: Zpět

en: Pack type
cs: Typ balení

en: A GtkPackType indicating whether the child is packed with reference to the start or end of the parent
cs: GtkPackType udávající, jestli má být potomek sbalen vzhledem k počátku nebo konci rodiče

en: The index of the child in the parent
cs: Index potomka v rodiči

en: Title
cs: Titulek

en: The title to display
cs: Titulek k zobrazení

en: The subtitle to display
cs: Podtitulek k zobrazení

en: Custom Title
cs: Vlastní název

en: Custom title widget to display
cs: Widget, který se má zobrazit jako vlastní název
