libidn 1.40 - en to ka translation catalogue (35 entries)

en: Success
ka: წარმატება

en: String preparation failed
ka: სტრიქონის მომზადების შეცდომა

en: Punycode failed
ka: Punycode-ის შეცდომა

en: Non-digit/letter/hyphen in input
ka: შეყვანილია არა-ციფრი/სიმბოლო/გამოტოვება

en: Forbidden leading or trailing minus sign ('-')
ka: არ შეიძლება სტრიქონი ტირეთი ("-") იწყებოდეს ან მთავრდებოდეს

en: Output would be too large or too small
ka: გამოტანა მეტისმეტად დიდი ან მეტისმეტად პატარა შეიძლება იყოს

en: Input does not start with ACE prefix ('xn--')
ka: შეყვანა ACE პრეფიქსით ('xn--') არ იწყება

en: Input already contain ACE prefix ('xn--')
ka: შეყვანა ACE პრეფიქსს ('xn--') უკვე შეიცავს

en: Character encoding conversion error
ka: სიმბოლოების კოდირების გადაყვანის შეცდომა

en: Cannot allocate memory
ka: მეხსიერების გამოყოფის შეცდომა

en: System dlopen failed
ka: სისტემური dlopen()-ის შეცდომა

en: Unknown error
ka: უცნობი შეცდომა

en: Invalid input
ka: არასწორი შეყვანა

en: Output would exceed the buffer space provided
ka: გამოტანა შეიძლება გამოყოფილ ბუფერის სივრცეს გასცდეს

en: String size limit exceeded
ka: სტრიქონის სიგრძის ლიმიტი გადაჭარბებულია

en: Prohibited code points in input
ka: აკრძალული კოდი შეყვანაზე მიუთითებს

en: Malformed bidirectional string
ka: არასწორი ორმხრივი სტრიქონი

en: Flag conflict with profile
ka: ალმის კონფლიქტი პროფილთან

en: Unknown profile
ka: უცნობი პროფილი

en: Unicode normalization failed (internal error)
ka: უნკოდის ნორმალიზაციის შეცდომა (შიდა შეცდომა)

en: Missing input
ka: საჭიროა შეყვანა

en: Try '%s --help' for more information.
ka: მეტი ინფორმაციისთვის სცადეთ '%s --help'.

en: Usage: %s [OPTION]... [STRINGS]...
ka: გამოყენება: %s [პარამეტრი] ... [სტრიქონები]...

en:   -h, --help               Print help and exit
      -V, --version            Print version and exit
ka:   -h, --help               დახმარების გმოტანა და გასვლა
      -V, --version            ვერსიის გამოტანა და გასვლა

en:       --debug              Print debugging information
          --quiet              Silent operation
ka:       --debug              გამართვის ინფორმაციის გამოტანა
          --quiet              ჩუმი ოპერაცია

en: only one of -s, -e, -d, -a, -u or -n can be specified
ka: პარამეტრებიდან -s, -e, -d, -a, -u და -n შესაძლებელია მხოლოდ ერთერთი მათგანის მითითება

en: Charset: %s
ka: კოდირება: %s

en: Type each input string on a line by itself, terminated by a newline character.
ka: შეიყვანეთ თითოეული სტრიქონი ცალკე ხაზზე, რომელიც ახალი ხაზს სიმბოლოთი სრულდება.

en: input error
ka: შეყვანის შეცდომა

en: could not convert from %s to UTF-8
ka: %s-დან UTF-8-ში გადაყვანის შეცდომა

en: could not convert from UTF-8 to UCS-4
ka: utf-8-დან UCS-4-ში გადაყვანის შეცდომა

en: could not convert from UTF-8 to %s
ka: utf-8-დან %s-ში გადაყვანის შეცდომა

en: could not convert from UCS-4 to UTF-8
ka: ucs-4-დან UTF-8-ში გადაყვანის შეცდომა

en: tld_check_4z (position %lu): %s
ka: tld_check_4z (პოზიცია %lu): %s

en: could not do NFKC normalization
ka: nfkc ნორმალიზაციის შეცდომა
