libidn-1.36a - en to nl translation catalogue (58 entries)

en: Success
nl: Gelukt

en: String preparation failed
nl: Voorbewerken van tekenreeks is mislukt

en: Punycode failed
nl: Punycodering is mislukt

en: Non-digit/letter/hyphen in input
nl: Iets anders dan cijfer/letter/verbindingsstreepje in invoer

en: Forbidden leading or trailing minus sign ('-')
nl: Ongeoorloofd minteken ('-') aan begin of eind

en: Output would be too large or too small
nl: Uitvoer zou te groot of te klein worden

en: Input does not start with ACE prefix ('xn--')
nl: Invoer begint niet met een ACE-voorvoegsel ('xn--')

en: String not idempotent under ToASCII
nl: Tekenreeks is niet hetzelfde na retourconversie (van ASCII naar Unicode en terug)

en: Input already contain ACE prefix ('xn--')
nl: Invoer bevat al een ACE-voorvoegsel ('xn--')

en: Character encoding conversion error
nl: Fout tijdens conversie van tekencodering

en: Cannot allocate memory
nl: Onvoldoende geheugen beschikbaar

en: System dlopen failed
nl: De dlopen()-systeemfunctie is mislukt

en: Unknown error
nl: Onbekende fout

en: String not idempotent under Unicode NFKC normalization
nl: Tekenreeks is problematisch bij normalisering volgens Unicode-NFKC:
    er zijn verschillende mogelijkheden

en: Invalid input
nl: Ongeldige invoer

en: Output would exceed the buffer space provided
nl: Uitvoer zou niet in toegewezen bufferruimte passen

en: String size limit exceeded
nl: Tekenreeks is te lang

en: Forbidden unassigned code points in input
nl: Ongeoorloofde niet-toegewezen tekencodes in invoer

en: Prohibited code points in input
nl: Ongeoorloofde tekencodes in invoer

en: Conflicting bidirectional properties in input
nl: Tegenstrijdige eigenschappen voor tweerichtingentekst in invoer

en: Malformed bidirectional string
nl: Ongeldige tekenreeks voor tweerichtingentekst

en: Prohibited bidirectional code points in input
nl: Ongeoorloofde tekencodes (bij tweerichtingentekst) in invoer

en: Error in stringprep profile definition
nl: Fout in profieldefinitie voor 'stringprep'

en: Flag conflict with profile
nl: Vlag botst met profiel

en: Unknown profile
nl: Onbekend profiel

en: Unicode normalization failed (internal error)
nl: Normalisatie van Unicode is mislukt (*interne fout*)

en: Code points prohibited by top-level domain
nl: Ongeoorloofde tekencodes voor gegeven topdomein

en: Missing input
nl: Ontbrekende invoer

en: No top-level domain found in input
nl: Geen topdomein gevonden in de invoer

en: Try '%s --help' for more information.
nl: Typ '%s --help' voor meer informatie.

en: Usage: %s [OPTION]... [STRINGS]...
nl: Gebruik:  %s [OPTIE]... [TEKENREEKS]...

en: Internationalized Domain Name (IDN) convert STRINGS, or standard input.
nl:   
    De gegeven TEKENREEKS (of standaardinvoer) omzetten volgens de regels
    die gelden voor geïnternationaliseerde domeinnamen (IDN).

en: Command line interface to the internationalized domain name library.
    
    All strings are expected to be encoded in the preferred charset used
    by your locale.  Use --debug to find out what this charset is.  You
    can override the charset used by setting environment variable CHARSET.
    
    To process a string that starts with '-', for example '-foo', use '--'
    to signal the end of parameters, as in: idn --quiet -a -- -foo
    
    Mandatory arguments to long options are mandatory for short options too.
nl: Alle tekenreeksen worden verwacht in de voorkeurstekenset van uw taalregio;
    gebruik '--debug' om te zien welke tekenset dit is.  U kunt een andere
    tekenset afdwingen door de omgevingsvariabele CHARSET in te stellen.
    
    Om een tekenreeks die begint met '-' om te zetten, gebruikt u '--' om het
    einde van de opties aan te geven.  Bijvoorbeeld: 'idn --quiet -a -- -foo'.
    
    (Een verplicht argument bij een lange optie geldt ook voor de korte vorm.)

en:   -h, --help               Print help and exit
      -V, --version            Print version and exit
nl:   -h, --help               deze hulptekst tonen en stoppen
      -V, --version            programmaversie tonen en stoppen

en:   -s, --stringprep         Prepare string according to nameprep profile
      -d, --punycode-decode    Decode Punycode
      -e, --punycode-encode    Encode Punycode
      -a, --idna-to-ascii      Convert to ACE according to IDNA (default mode)
      -u, --idna-to-unicode    Convert from ACE according to IDNA
nl:   -s, --stringprep         tekenreeks volgens 'Nameprep'-profiel voorbewerken
      -d, --punycode-decode    uit 'Punycode' decoderen
      -e, --punycode-encode    naar 'Punycode' coderen
      -a, --idna-to-ascii      naar ACE omzetten volgens IDNA (standaardmodus)
      -u, --idna-to-unicode    uit ACE omzetten volgens IDNA

en:       --allow-unassigned   Toggle IDNA AllowUnassigned flag (default off)
          --usestd3asciirules  Toggle IDNA UseSTD3ASCIIRules flag (default off)
nl:       --allow-unassigned   de IDNA-vlag 'AllowUnassigned' inschakelen
          --usestd3asciirules  de IDNA-vlag 'UseSTD3ASCIIRules' inschakelen

en:       --no-tld             Don't check string for TLD specific rules
                                 Only for --idna-to-ascii and --idna-to-unicode
nl:       --no-tld             tekst niet aan TLD-specifieke regels toetsen;
                                 alleen bij '--idna-to-ascii' en '--idna-to-unicode'

en:   -n, --nfkc               Normalize string according to Unicode v3.2 NFKC
nl:   -n, --nfkc               tekenreeks normaliseren volgens Unicode-NFKC ver3.2

en:   -p, --profile=STRING     Use specified stringprep profile instead
                                 Valid stringprep profiles: Nameprep
                                 iSCSI Nodeprep Resourceprep trace SASLprep
nl:   -p, --profile=NAAM       dit tekenreeks-voorbewerkingsprofiel gebruiken;
                                 geldige profielnamen zijn: 'Nameprep', 'iSCSI',
                                 'Nodeprep', 'Resourceprep', 'trace', 'SASLprep'

en:       --debug              Print debugging information
          --quiet              Silent operation
nl:       --debug              debug-informatie weergeven
          --quiet              geen meldingen produceren

en: only one of -s, -e, -d, -a, -u or -n can be specified
nl: slechts één van de opties '-s', '-e', '-d', '-a', '-u' of '-n' is mogelijk

en: Charset: %s
nl: Tekenset: %s

en: Type each input string on a line by itself, terminated by a newline character.
nl: Typ elke invoertekenreeks op een afzonderlijke regel, afgesloten met Enter.

en: input error
nl: invoerfout

en: could not convert from %s to UTF-8
nl: conversie van %s naar UTF-8 is mislukt

en: could not convert from UTF-8 to UCS-4
nl: conversie van UTF-8 naar UCS-4 is mislukt

en: stringprep_profile: %s
nl: ## stringprep_profile(): %s

en: could not convert from UTF-8 to %s
nl: conversie van UTF-8 naar %s is mislukt

en: punycode_encode: %s
nl: ## punycode_encode(): %s

en: malloc
nl: onvoldoende geheugen beschikbaar

en: punycode_decode: %s
nl: ## punycode_decode(): %s

en: could not convert from UCS-4 to UTF-8
nl: conversie van UCS-4 naar UTF-8 is mislukt

en: idna_to_ascii_4z: %s
nl: ## idna_to_ascii_4z(): %s

en: idna_to_unicode_8z4z (TLD): %s
nl: ## idna_to_unicode_8z4z (TLD): %s

en: tld_check_4z (position %lu): %s
nl: ## tld_check_4z (positie %lu): %s

en: tld_check_4z: %s
nl: ## tld_check_4z(): %s

en: idna_to_unicode_8z4z: %s
nl: ## idna_to_unicode_8z4z(): %s

en: could not do NFKC normalization
nl: kan NFKC-normalisering niet uitvoeren
