libidn 1.36a - en to uk translation catalogue (50 entries)

en: Success
uk: Виконано

en: String preparation failed
uk: Помилка під час спроби приготування рядка

en: Punycode failed
uk: Помилка punycode

en: Non-digit/letter/hyphen in input
uk: Символ, відмінний від цифри, літери або дефіса у вхідних даних

en: Forbidden leading or trailing minus sign ('-')
uk: Некоректний початковий або кінцевий дефіс («-»)

en: Output would be too large or too small
uk: Виведені дані будуть занадто об'ємними або занадто малими

en: Input does not start with ACE prefix ('xn--')
uk: Вхідні дані не починаються з префікса ACE («xn--»)

en: String not idempotent under ToASCII
uk: Рядок не є ідемпотентним у ToASCII

en: Input already contain ACE prefix ('xn--')
uk: Вхідні дані вже містять префікс ACE («xn--»)

en: Character encoding conversion error
uk: Помилка під час перетворення кодування символів

en: Cannot allocate memory
uk: Не вдалося виділити пам'ять

en: System dlopen failed
uk: Помилка системного dlopen

en: Unknown error
uk: Невідома помилка

en: String not idempotent under Unicode NFKC normalization
uk: Рядок не є ідемпотентним після NFKC-нормалізації Unicode

en: Invalid input
uk: Некоректні вхідні дані

en: Output would exceed the buffer space provided
uk: Об'єм виведених даних перевищує наданий об'єм буфера

en: String size limit exceeded
uk: Перевищено обмеження на довжину рядка

en: Forbidden unassigned code points in input
uk: Некоректні непов'язані символи коду у вхідних даних

en: Prohibited code points in input
uk: Некоректні символи коду у вхідних даних

en: Conflicting bidirectional properties in input
uk: Суперечливі двонапрямні властивості у вхідних даних

en: Malformed bidirectional string
uk: Помилка у форматуванні двонаправленого рядка

en: Prohibited bidirectional code points in input
uk: Некоректні двонапрямні символи коду у вхідних даних

en: Error in stringprep profile definition
uk: Помилка у визначені профілю stringprep

en: Flag conflict with profile
uk: Прапорець конфліктує з профілем

en: Unknown profile
uk: Невідомий профіль

en: Unicode normalization failed (internal error)
uk: Помилка під час спроби нормалізації Unicode (внутрішня помилка)

en: Code points prohibited by top-level domain
uk: Символи коду, заборонені доменом вищого рівня

en: Missing input
uk: Не вказано вхідних даних

en: No top-level domain found in input
uk: У вхідних даних не знайдено домену вищого рівня

en: Try '%s --help' for more information.
uk: Виконайте команду «%s --help», щоб дізнатися більше.

en: Usage: %s [OPTION]... [STRINGS]...
uk: Використання: %s [ПАРАМЕТР]... [РЯДКИ]...

en: Internationalized Domain Name (IDN) convert STRINGS, or standard input.
uk: Перетворення Internationalized Domain Name (IDN) РЯДКІВ або даних зі стандартного джерела вхідних даних.

en: Command line interface to the internationalized domain name library.
    
    All strings are expected to be encoded in the preferred charset used
    by your locale.  Use --debug to find out what this charset is.  You
    can override the charset used by setting environment variable CHARSET.
    
    To process a string that starts with '-', for example '-foo', use '--'
    to signal the end of parameters, as in: idn --quiet -a -- -foo
    
    Mandatory arguments to long options are mandatory for short options too.
uk: Інтерфейс командного рядка до бібліотеки інтернаціоналізованих назв доменів.
    
    Програма вважає, що кодуванням всіх рядків є основне кодування вашої
    локалі. Скористайтеся параметром «--debug», щоб переглянути дані щодо кодування.
    Змінити набір символів можна за допомогою змінної середовища CHARSET.
    
    Для обробки рядка, що починається з «-», наприклад, «-foo» додайте у команду «--»
    для позначення завершення параметрів. Приклад: idn --quiet -a -- -foo.
    
    Обов'язкові аргументи для параметрів у розгорнутому записів є обов'язковими і для
    скорочених форм запису.

en:   -h, --help               Print help and exit
      -V, --version            Print version and exit
uk:   -h, --help               вивести довідкові дані і завершити роботу
      -V, --version            вивести дані щодо версії і завершити роботу

en:   -s, --stringprep         Prepare string according to nameprep profile
      -d, --punycode-decode    Decode Punycode
      -e, --punycode-encode    Encode Punycode
      -a, --idna-to-ascii      Convert to ACE according to IDNA (default mode)
      -u, --idna-to-unicode    Convert from ACE according to IDNA
uk:   -s, --stringprep         обробити рядок відповідно до профілю nameprep
      -d, --punycode-decode    декодувати Punycode
      -e, --punycode-encode    закодувати у Punycode
      -a, --idna-to-ascii      перетворити на ACE відповідно до IDNA (типовий режим)
      -u, --idna-to-unicode    перетворити з ACE відповідно до IDNA

en:       --allow-unassigned   Toggle IDNA AllowUnassigned flag (default off)
          --usestd3asciirules  Toggle IDNA UseSTD3ASCIIRules flag (default off)
uk:       --allow-unassigned   увімкнути або вимкнути прапорець AllowUnassigned IDNA (типово вимкнено)
          --usestd3asciirules  увімкнути або вимкнути прапорець UseSTD3ASCIIRules IDNA (типово вимкнено)

en:       --no-tld             Don't check string for TLD specific rules
                                 Only for --idna-to-ascii and --idna-to-unicode
uk:       --no-tld             не перевіряти рядок на використання специфічних правил TLD
                                 Лише для параметрів --idna-to-ascii і --idna-to-unicode

en:   -n, --nfkc               Normalize string according to Unicode v3.2 NFKC
uk:   -n, --nfkc               нормалізувати рядок відповідно до NFKC Unicode версії 3.2

en:   -p, --profile=STRING     Use specified stringprep profile instead
                                 Valid stringprep profiles: Nameprep
                                 iSCSI Nodeprep Resourceprep trace SASLprep
uk:   -p, --profile=РЯДОК      використовувати вказаний профіль stringprep profile instead
                                 Можливі значення профілів stringprep: Nameprep,
                                 iSCSI, Nodeprep, Resourceprep,
                                 trace, SASLprep

en:       --debug              Print debugging information
          --quiet              Silent operation
uk:       --debug              вивести діагностичні дані
          --quiet              обробка без додаткових повідомлень

en: only one of -s, -e, -d, -a, -u or -n can be specified
uk: можна використовувати лише один з параметрів -s, -e, -d, -a, -u або -n

en: Charset: %s
uk: Набір символів: %s

en: Type each input string on a line by itself, terminated by a newline character.
uk: Виводити кожен рядок у окремому рядку, розділяти рядки символом нового рядка.

en: input error
uk: помилка у вхідних даних

en: could not convert from %s to UTF-8
uk: не вдалося перетворити дані з формату %s на UTF-8

en: could not convert from UTF-8 to UCS-4
uk: не вдалося перетворити дані з формату UTF-8 на UCS-4

en: could not convert from UTF-8 to %s
uk: не вдалося перетворити дані з формату UTF-8 на %s

en: could not convert from UCS-4 to UTF-8
uk: не вдалося перетворити дані з формату UCS-4 на UTF-8

en: tld_check_4z (position %lu): %s
uk: tld_check_4z (позиція %lu): %s

en: could not do NFKC normalization
uk: не вдалося виконати NFKC-нормалізацію
