libidn2 2.3.3 - en to cs translation catalogue (41 entries)

en: success
cs: úspěch

en: out of memory
cs: nedostatek paměti

en: could not determine locale encoding format
cs: nebylo možné určit formát kódování národního prostředí

en: could not convert string to UTF-8
cs: řetězec nebylo možné převést do UTF-8

en: string encoding error
cs: chyba kódování řetězce

en: string could not be NFC normalized
cs: řetězec nebylo možné znormalizovat do NFC

en: string contains invalid punycode data
cs: řetězec obsahuje neplatný data punycode

en: punycode encoded data will be too large
cs: data kódovaní v punycode budou příliš velká

en: punycode conversion resulted in overflow
cs: převod punycode vyústil v přetečení

en: domain name longer than 255 characters
cs: doménové jméno je delší než 255 znaků

en: domain label longer than 63 characters
cs: jmenovka domény je delší než 63 znaků

en: input A-label is not valid
cs: vstupní jmenovka A není platná

en: input A-label and U-label does not match
cs: vstupní jmenovky A a U si neodpovídají

en: string is not in Unicode NFC format
cs: řetězec není ve formátu Unicode NFC

en: string contains forbidden two hyphens pattern
cs: řetězec obsahuje zakázaný vzor se dvěma spojovníky

en: string start/ends with forbidden hyphen
cs: znak začíná/končí na zakázaný spojovník

en: string contains a forbidden leading combining character
cs: řetězec obsahuje zakázaný úvodní kombinující znak

en: string contains a disallowed character
cs: řetězec obsahuje nedovolený znak

en: string contains a forbidden context-j character
cs: řetězec obsahuje zakázaný znak kontextu J

en: string contains a context-j character with null rule
cs: řetězec obsahuje znak kontextu J s nulovým pravidlem

en: string contains a forbidden context-o character
cs: řetězec obsahuje zakázaný znak kontextu O

en: string contains a context-o character with null rule
cs: řetězec obsahuje znaku kontextu O s nulovým pravidlem

en: string contains unassigned code point
cs: řetězec obsahuje nepřiřazenou kódovou pozici

en: string has forbidden bi-directional properties
cs: řetězec má zakázané příkazy pro směr textu

en: domain label has forbidden dot (TR46)
cs: jmenovka domény má zakázanou tečku (TR46)

en: domain label has character forbidden in transitional mode (TR46)
cs: jmenovka domény má znak zakázaný v přechodném režimu (TR46)

en: domain label has character forbidden in non-transitional mode (TR46)
cs: jmenovka domény má znak zakázaný v nepřechodném režimu (TR46)

en: A-label roundtrip failed
cs: vyhledávání pomocí A-jmenovky selhalo

en: Unknown error
cs: Neznámá chyba

en: Try `%s --help' for more information.
cs: Další informace získáte příkazem „%s --help“.

en: Usage: %s [OPTION]... [STRINGS]...
cs: Použití: %s [PŘEPÍNAČ]… [ŘETĚZEC]…

en: Internationalized Domain Name (IDNA2008) convert STRINGS, or standard input.
cs: IDNA2008 (internacionalizovaná doménová jména) převádí ŘETĚZCE nebo
    standardní vstup.

en: Command line interface to the Libidn2 implementation of IDNA2008.
    
    All strings are expected to be encoded in the locale charset.
    
    To process a string that starts with `-', for example `-foo', use `--'
    to signal the end of parameters, as in `idn2 --quiet -- -foo'.
    
    Mandatory arguments to long options are mandatory for short options too.
cs: Rozhraní ke knihovně Libidn2 implementující IDNA2008 pro prostředí
    příkazového řádku.
    
    Všechny řetězce jsou očekávány ve znakové sadě vašeho národního prostředí.
    
    Je-li třeba pracovat s řetězcem začínající znakem „-“ (např. „-foo“), použijte
    „--“ pro označení konce všech parametrů (např. „idn --quiet -- -foo“).
    
    Povinné argumenty dlouhých přepínačů jsou rovněž povinné u odpovídajících
    krátkých přepínačů.

en:   -h, --help                Print help and exit
      -V, --version             Print version and exit
cs:   -h, --help                Vypíše nápovědu a skončí
      -V, --version             Vypíše verzi a skončí

en:   -d, --decode              Decode (punycode) domain name
      -l, --lookup              Lookup domain name (default)
      -r, --register            Register label
cs:   -d, --decode              Dekóduje doménové jméno (punycode)
      -l, --lookup              Vyhledá doménové jméno (výchozí)
      -r, --register            Registruje jmenovku

en:   -T, --tr46t               Enable TR46 transitional processing
      -N, --tr46nt              Enable TR46 non-transitional processing
          --no-tr46             Disable TR46 processing
cs:   -T, --tr46t               Zapne přechodné zpracování podle TR46
      -N, --tr46nt              Zapne nepřechodné zpracování podle TR46
          --no-tr46             Vypne zpracování podle TR46

en:       --usestd3asciirules   Enable STD3 ASCII rules
          --no-alabelroundtrip  Disable A-label roundtrip for lookups
          --debug               Print debugging information
          --quiet               Silent operation
cs:       --usestd3asciirules   Zapne pravidla STD3 ASCII
          --no-alabelroundtrip  Vypne vyhledávání pomocí A-jmenovek
          --debug               Vypíše ladicí informace
          --quiet               Pracuje potichu

en: Charset: %s
cs: Znaková sada: %s

en: libiconv required for non-UTF-8 character encoding: %s
cs: libiconv je požadovaná pro kódování znaků jiné než UTF-8: %s

en: Type each input string on a line by itself, terminated by a newline character.
cs: Pište po jednom vstupním řetězci na jednom řádku zakončeným znakem nového řádku.

en: input error
cs: chyba na vstupu
