libidn2 2.3.3 - en to nl translation catalogue (41 entries)

en: success
nl: gelukt

en: out of memory
nl: onvoldoende geheugen beschikbaar

en: could not determine locale encoding format
nl: kan de codering van de taalregio niet achterhalen

en: could not convert string to UTF-8
nl: kan tekenreeks niet naar UTF-8 converteren

en: string encoding error
nl: tekenreeks bevat coderingsfout

en: string could not be NFC normalized
nl: kan NFKC-normalisering niet uitvoeren

en: string contains invalid punycode data
nl: tekenreeks bevat ongeldige punycode-gegevens

en: punycode encoded data will be too large
nl: de gecodeerde punycode-gegevens zullen te groot zijn

en: punycode conversion resulted in overflow
nl: de punycode-omzetting resulteerde in een overloop

en: domain name longer than 255 characters
nl: domeinnaam is langer dan 255 tekens

en: domain label longer than 63 characters
nl: domeinlabel is langer dan 63 tekens

en: input A-label is not valid
nl: A-label in invoer is ongeldig

en: input A-label and U-label does not match
nl: A-label in invoer en U-label komen niet overeen

en: string is not in Unicode NFC format
nl: tekenreeks is niet in Unicode-NFC-opmaak

en: string contains forbidden two hyphens pattern
nl: tekenreeks bevat ongeoorloofd dubbel verbindingsstreepje

en: string start/ends with forbidden hyphen
nl: tekenreeks begint/eindigt met ongeoorloofd verbindingsstreepje

en: string contains a forbidden leading combining character
nl: tekenreeks begint met een ongeoorloofd combinerend teken

en: string contains a disallowed character
nl: tekenreeks bevat een ongeoorloofd teken

en: string contains a forbidden context-j character
nl: tekenreeks bevat een ongeoorloofd context-j teken

en: string contains a context-j character with null rule
nl: tekenreeks bevat een context-j teken met NULL-regel

en: string contains a forbidden context-o character
nl: tekenreeks bevat een ongeoorloofd context-o teken

en: string contains a context-o character with null rule
nl: tekenreeks bevat een context-o teken met NULL-regel

en: string contains unassigned code point
nl: tekenreeks bevat een niet-toegewezen codepunt

en: string has forbidden bi-directional properties
nl: tekenreeks heeft ongeoorloofde bidirectionele eigenschappen

en: domain label has forbidden dot (TR46)
nl: domeinlabel bevat ongeoorloofde punt (TR46)

en: domain label has character forbidden in transitional mode (TR46)
nl: domeinlabel bevat ongeoorloofd teken in transitionele modus (TR46)

en: domain label has character forbidden in non-transitional mode (TR46)
nl: domeinlabel bevat ongeoorloofd teken in niet-transitionele modus (TR46)

en: A-label roundtrip failed
nl: heen-en-terug voor A-label is mislukt

en: Unknown error
nl: Onbekende fout

en: Try `%s --help' for more information.
nl: Typ '%s --help' voor meer informatie.

en: Usage: %s [OPTION]... [STRINGS]...
nl: Gebruik:  %s [OPTIE]... [TEKENREEKS]...

en: Internationalized Domain Name (IDNA2008) convert STRINGS, or standard input.
nl:   
    De gegeven TEKENREEKS (of standaardinvoer) omzetten volgens de regels
    die gelden voor geïnternationaliseerde domeinnamen (IDNA2028).

en: Command line interface to the Libidn2 implementation of IDNA2008.
    
    All strings are expected to be encoded in the locale charset.
    
    To process a string that starts with `-', for example `-foo', use `--'
    to signal the end of parameters, as in `idn2 --quiet -- -foo'.
    
    Mandatory arguments to long options are mandatory for short options too.
nl: Opdrachtregel-interface voor de Libidn2-implementatie van IDNA2008.
    
    Alle tekenreeksen dienen in de tekenset van uw taalregio gecodeerd te zijn.
    
    Om een tekenreeks die begint met '-' om te zetten, gebruikt u '--' om het
    einde van de opties aan te geven.  Bijvoorbeeld: 'idn2 --quiet -- -foo'.
    
    (Een verplicht argument bij een lange optie geldt ook voor de korte vorm.)

en:   -h, --help                Print help and exit
      -V, --version             Print version and exit
nl:   -h, --help                deze hulptekst tonen en stoppen
      -V, --version             programmaversie tonen en stoppen

en:   -d, --decode              Decode (punycode) domain name
      -l, --lookup              Lookup domain name (default)
      -r, --register            Register label
nl:   -d, --decode              domeinnaam decoderen (uit 'punycode')
      -l, --lookup              domeinnaam opzoeken (standaard)
      -r, --register            label registeren

en:   -T, --tr46t               Enable TR46 transitional processing
      -N, --tr46nt              Enable TR46 non-transitional processing
          --no-tr46             Disable TR46 processing
nl:   -T, --tr46t               transitionele TR46-bewerking inschakelen
      -N, --tr46nt              niet-transitionele TR46-bewerking inschakelen
          --no-tr46             TR46-bewerking uitschakelen

en:       --usestd3asciirules   Enable STD3 ASCII rules
          --no-alabelroundtrip  Disable A-label roundtrip for lookups
          --debug               Print debugging information
          --quiet               Silent operation
nl:       --usestd3asciirules   de STD3-ASCII-regels inschakelen
          --no-alabelroundtrip  heen-en-terug voor A-labels uitschakelen
          --debug               debug-informatie weergeven
          --quiet               geen meldingen produceren

en: Charset: %s
nl: Tekenset: %s

en: libiconv required for non-UTF-8 character encoding: %s
nl: libiconv is vereist voor een niet-UTF-8 codering: %s

en: Type each input string on a line by itself, terminated by a newline character.
nl: Typ elke invoertekenreeks op een afzonderlijke regel, afgesloten met Enter.

en: input error
nl: invoerfout
