libidn2 2.3.3 - en to pl translation catalogue (41 entries)

en: success
pl: sukces

en: out of memory
pl: brak pamięci

en: could not determine locale encoding format
pl: nie udało się określić formatu kodowania dla lokalizacji

en: could not convert string to UTF-8
pl: nie udało się przekonwertować łańcucha na UTF-8

en: string encoding error
pl: błąd kodowania łańcucha

en: string could not be NFC normalized
pl: normalizacja NFC łańcucha nie powiodła się

en: string contains invalid punycode data
pl: łańcuch zawiera błędne dane punycode

en: punycode encoded data will be too large
pl: dane zakodowane punycode będą zbyt duże

en: punycode conversion resulted in overflow
pl: konwersja punycode zakończyła się przepełnieniem

en: domain name longer than 255 characters
pl: nazwa domeny dłuższa niż 255 znaków

en: domain label longer than 63 characters
pl: etykieta domeny dłuższa niż 63 znaki

en: input A-label is not valid
pl: wejściowa etykieta A jest błędna

en: input A-label and U-label does not match
pl: wejściowe etykiety A oraz U nie pasują do siebie

en: string is not in Unicode NFC format
pl: łańcuch nie jest w formacie Unicode NFC

en: string contains forbidden two hyphens pattern
pl: łańcuch zawiera zabroniony wzorzec z dwoma łącznikami

en: string start/ends with forbidden hyphen
pl: łańcuch zaczyna się lub kończy zabronionym łącznikiem

en: string contains a forbidden leading combining character
pl: łańcuch zawiera zabroniony wiodący znak łączący

en: string contains a disallowed character
pl: łańcuch zawiera niedozwolony znak

en: string contains a forbidden context-j character
pl: łańcuch zawiera zabroniony znak context-j

en: string contains a context-j character with null rule
pl: łańcuch zawiera znak context-j z pustą regułą

en: string contains a forbidden context-o character
pl: łańcuch zawiera zabroniony znak context-o

en: string contains a context-o character with null rule
pl: łańcuch zawiera znak context-o z pustą regułą

en: string contains unassigned code point
pl: łańcuch zawiera nieprzypisaną wartość kodową

en: string has forbidden bi-directional properties
pl: łańcuch ma zabronione własności dwukierunkowego pisma

en: domain label has forbidden dot (TR46)
pl: etykieta domeny zawiera zabronioną kropkę (TR46)

en: domain label has character forbidden in transitional mode (TR46)
pl: etykieta domeny zawiera znak zabroniony w trybie przejściowym (TR46)

en: domain label has character forbidden in non-transitional mode (TR46)
pl: etykieta domeny zawiera znak zabroniony w trybie nieprzejściowym (TR46)

en: A-label roundtrip failed
pl: przejście A-U-A nie powiodło się

en: Unknown error
pl: Nieznany błąd

en: Try `%s --help' for more information.
pl: Polecenie `%s --help' pozwoli uzyskać więcej informacji.

en: Usage: %s [OPTION]... [STRINGS]...
pl: Składnia: %s [OPCJA]... [ŁAŃCUCHY]...

en: Internationalized Domain Name (IDNA2008) convert STRINGS, or standard input.
pl: Program konwertuje ŁAŃCUCHY lub standardowe wyjście zgodnie ze standardem
    IDNA2008 dla umiędzynarodowionych nazw domen.

en: Command line interface to the Libidn2 implementation of IDNA2008.
    
    All strings are expected to be encoded in the locale charset.
    
    To process a string that starts with `-', for example `-foo', use `--'
    to signal the end of parameters, as in `idn2 --quiet -- -foo'.
    
    Mandatory arguments to long options are mandatory for short options too.
pl: Jest to interfejs linii poleceń do implementacji Libidn2 standardu IDNA2008.
    
    Wszystkie łańcuchy powinny być zakodowane w zestawie znaków właściwym dla
    używanej lokalizacji.
    
    Aby przetworzyć łańcuch zaczynający się od `-', np. `-foo', należy użyć
    `--', aby zasygnalizować koniec parametrów, np. `idn2 --quiet -- -foo'.
    
    Argumenty obowiązkowe dla długich opcji są również obowiązkowe dla opcji
    krótkich.

en:   -h, --help                Print help and exit
      -V, --version             Print version and exit
pl:   -h, --help                Wypisanie opisu i zakończenie
      -V, --version             Wypisanie wersji i zakończenie

en:   -d, --decode              Decode (punycode) domain name
      -l, --lookup              Lookup domain name (default)
      -r, --register            Register label
pl:   -d, --decode              Zdekodowanie (z punycode) nazwy domeny
      -l, --lookup              Wyszukanie nazwy domeny (domyślne)
      -r, --register            Zarejestrowanie etykiety

en:   -T, --tr46t               Enable TR46 transitional processing
      -N, --tr46nt              Enable TR46 non-transitional processing
          --no-tr46             Disable TR46 processing
pl:   -T, --tr46t               Włączenie przetwarzania przejściowego TR46
      -N, --tr46nt              Włączenie przetwarzania nieprzejściowego TR46
          --no-tr46             Wyłączenie przetwarzania TR46

en:       --usestd3asciirules   Enable STD3 ASCII rules
          --no-alabelroundtrip  Disable A-label roundtrip for lookups
          --debug               Print debugging information
          --quiet               Silent operation
pl:       --usestd3asciirules   Włączenie reguł STD3 ASCII
          --no-alabelroundtrip  Wyłączenie przejścia A-U-A przy wyszukiwaniu
          --debug               Wypisywanie informacji diagnostycznych
          --quiet               Działanie po cichu

en: Charset: %s
pl: Zestaw znaków: %s

en: libiconv required for non-UTF-8 character encoding: %s
pl: Biblioteka libiconv jest wymagana do kodowania znaków innego niż UTF-8: %s

en: Type each input string on a line by itself, terminated by a newline character.
pl: Należy podać każdy łańcuch w osobnej linii, zakończony znakiem nowej linii.

en: input error
pl: błąd wejścia
