libidn2 2.3.3 - en to uk translation catalogue (41 entries)

en: success
uk: виконано

en: out of memory
uk: не вистачає пам'яті

en: could not determine locale encoding format
uk: не вдалося визначити формат кодування локалі

en: could not convert string to UTF-8
uk: не вдалося перетворити дані до UTF-8

en: string encoding error
uk: помилка кодування рядка

en: string could not be NFC normalized
uk: не вдалося виконати NFC-нормалізацію

en: string contains invalid punycode data
uk: рядок містить некоректні дані punycode

en: punycode encoded data will be too large
uk: закодовані дані punycode будуть надто великими

en: punycode conversion resulted in overflow
uk: у результаті перетворення punycode отримано переповнення

en: domain name longer than 255 characters
uk: назва домену є довшою за 255 символів

en: domain label longer than 63 characters
uk: мітка домену є довшою за 63 символи

en: input A-label is not valid
uk: вхідна A-мітка не є чинною

en: input A-label and U-label does not match
uk: вхідні A-мітка і U-мітка є різними

en: string is not in Unicode NFC format
uk: рядок не є рядком у форматі Unicode NFC

en: string contains forbidden two hyphens pattern
uk: рядок містить заборонений фрагмент із двома дефісами

en: string start/ends with forbidden hyphen
uk: рядок починається або завершується на заборонений дефіс

en: string contains a forbidden leading combining character
uk: рядок містить заборонений початковий комбінований символ

en: string contains a disallowed character
uk: рядок містить заборонений символ

en: string contains a forbidden context-j character
uk: рядок містить заборонений символ контексту-j

en: string contains a context-j character with null rule
uk: рядок містить символ контексту-j із нульовим правилом

en: string contains a forbidden context-o character
uk: рядок містить заборонений символ контексту-o

en: string contains a context-o character with null rule
uk: рядок містить символ контексту-o із нульовим правилом

en: string contains unassigned code point
uk: у рядку міститься непов'язана позиція у таблиці кодів

en: string has forbidden bi-directional properties
uk: рядок має заборонені двонапрямні властивості

en: domain label has forbidden dot (TR46)
uk: у мітці домену виявлено заборонену крапку (TR46)

en: domain label has character forbidden in transitional mode (TR46)
uk: у мітці домену виявлено символ, який заборонено у перехідному режимі (TR46)

en: domain label has character forbidden in non-transitional mode (TR46)
uk: у мітці домену виявлено символ, який заборонено у неперехідному режимі (TR46)

en: A-label roundtrip failed
uk: Помилка під час обходу A-міток

en: Unknown error
uk: Невідома помилка

en: Try `%s --help' for more information.
uk: Виконайте команду «%s --help», щоб дізнатися більше.

en: Usage: %s [OPTION]... [STRINGS]...
uk: Використання: %s [ПАРАМЕТР]... [РЯДКИ]...

en: Internationalized Domain Name (IDNA2008) convert STRINGS, or standard input.
uk: РЯДКИ для перетворення Internationalized Domain Name (IDNA2008) або стандартне джерело даних.

en: Command line interface to the Libidn2 implementation of IDNA2008.
    
    All strings are expected to be encoded in the locale charset.
    
    To process a string that starts with `-', for example `-foo', use `--'
    to signal the end of parameters, as in `idn2 --quiet -- -foo'.
    
    Mandatory arguments to long options are mandatory for short options too.
uk: Інтерфейс командного рядка до реалізації Libidn2 IDNA2008.
    
    Програма вважає, що кодуванням всіх рядків є основне кодування вашої
    локалі.
    
    Для обробки рядка, що починається з «-», наприклад, «-foo» додайте у команду «--»
    для позначення завершення параметрів. Приклад: «idn2 --quiet -- -foo».
    
    Обов’язкові аргументи для параметрів у розгорнутому записів є обов’язковими і для
    скорочених форм запису.

en:   -h, --help                Print help and exit
      -V, --version             Print version and exit
uk:   -h, --help                вивести довідкові дані і завершити роботу
      -V, --version             вивести дані щодо версії і завершити роботу

en:   -d, --decode              Decode (punycode) domain name
      -l, --lookup              Lookup domain name (default)
      -r, --register            Register label
uk:   -d, --decode              розкодувати (punycode) назву домену
      -l, --lookup              шукати назву домену (типова поведінка)
      -r, --register            зареєструвати мітку

en:   -T, --tr46t               Enable TR46 transitional processing
      -N, --tr46nt              Enable TR46 non-transitional processing
          --no-tr46             Disable TR46 processing
uk:   -T, --tr46t               увімкнути проміжну обробку TR46
      -N, --tr46nt              увімкнути непроміжну обробку TR46
          --no-tr46             вимкнути обробку TR46

en:       --usestd3asciirules   Enable STD3 ASCII rules
          --no-alabelroundtrip  Disable A-label roundtrip for lookups
          --debug               Print debugging information
          --quiet               Silent operation
uk:       --usestd3asciirules   увімкнути правила ASCII STD3
          --no-alabelroundtrip  вимкнути обхід A-міток для пошуку
          --debug               вивести відомості для діагностики
          --quiet               режим без повідомлень

en: Charset: %s
uk: Набір символів: %s

en: libiconv required for non-UTF-8 character encoding: %s
uk: libiconv потребує кодування, відмінного від UTF-8: %s

en: Type each input string on a line by itself, terminated by a newline character.
uk: Виводити кожен рядок у окремому рядку, розділяти рядки символом нового рядка.

en: input error
uk: помилка у вхідних даних
