fcitx5-jyutping - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Jyutping
ru: Ютпхин

en: Jyutping input method
ru: Кантонский метод ввода Ютпхин

en: Prediction
ru: Предсказывать

en: Press %1% for %2%
ru: Нажмите %1% для %2%

en: Press %1% for %2% and %3% for %4%
ru: Нажмите %1% для %2% и %3% для %4%

en: Return
ru: Возврат каретки

en: Show prediction words
ru: Показывать предсказывающие слова
