fcitx5-jyutping - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Jyutping input method
fr: Méthode de saisie jyutping

en: Prediction
fr: Prédiction

en: Press {0} for {1}
fr: Presser{0}pour{1}

en: Press {0} for {1} and {2} for {3}
fr: Presser{0}pour{1}et{2}pour{3}

en: Return
fr: Entrée

en: Show prediction words
fr: Montrer les mots de prédiction

en: {0} ({1})
fr: {0}({1})
