libkcddb - en to be translation catalogue (14 entries)

en: Classical
be: Класічная

en: Data
be: Данні

en: Jazz
be: Джаз

en: Miscellaneous
be: Рознае

en: Unknown
be: Невядомы

en: Bass
be: Бас

en: Celtic
be: Кельцкія

en: Dance
be: Танцавальная музыка

en: Game
be: Гульня

en: Metal
be: Метал

en: Other
be: Іншы

en: Trance
be: Транс

en: Success
be: Поспех

en: Unknown error
be: Невядомая памылка
