kcmcddb - en to bg translation catalogue (22 entries)

en: Cache Locations
bg: Директория за кеш-паметта

en: Could not fetch mirror list.
bg: Грешка при изтегляне на списъка с огледални сървъри.

en: Could Not Fetch
bg: Грешка при изтегляне

en: Select mirror
bg: Избор на огледален сървър

en: Select one of these mirrors
bg: Изберете един от показаните огледални сървъри

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, CDDBConfigWidgetBase)
en: CDDB Settings
bg: Настройки на CDDB

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabLookup)
en: &Lookup
bg: Т&ърсене

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_MusicBrainzLookupEnabled)
en: Enable MusicBrainz lookup
bg: Търсене в MusicBrainz

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_FreedbLookupEnabled)
en: Enable freedb lookup
bg: Търсене във freedb

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, freedbServerBox)
en: Freedb Server
bg: Сървър Freedb

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel7)
en: Freedb server:
bg: Сървър Freedb:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, kcfg_hostname)
en: Name of CDDB server which will be used to look up CD information.
bg: Име на сървър за търсене на информация за музикални компактдискове.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_2)
en: Port:
bg: Порт:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, kcfg_port)
en: Port to connect to on CDDB server.
bg: Порт за връзка.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel9)
en: &Transport:
bg: П&ротокол:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, kcfg_FreedbLookupTransport)
en: Type of lookup which should be tried at the CDDB server.
bg: Протокол на сървъра.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mirrorListButton)
en: Show &Mirror List
bg: Показване на списъка с о&гледални сървъри

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabSubmit)
en: &Submit
bg: &Изпращане

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Email address:
bg: Е-поща:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox)
en: Submit Method
bg: Метод на изпращане

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Server:
bg: Сървър:

en: CDDB is used to get information like artist, title and song-names in CD's
bg: CDDB сървърите (БДКД - База от данни за компактдискове) ви позволяват да търсите информация за музикални компактдискове в специализирани бази от данни в Интернет. Може да търсите информация за заглавието на песента, за автора, албума и дори текста.
