libkcddb - en to bg translation catalogue (183 entries)

en: Cache Locations
bg: Запомняне на местоположенията

en: Could not fetch mirror list.
bg: Грешка при изтегляне на списъка с огледални сървъри.

en: Could Not Fetch
bg: Грешка при изтегляне

en: Select mirror
bg: Избор на огледало

en: Select one of these mirrors
bg: Изберете някое от тези огледала

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, CDDBConfigWidgetBase)
en: CDDB Settings
bg: Настройки на CDDB

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabLookup)
en: &Lookup
bg: Т&ърсене

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_MusicBrainzLookupEnabled)
en: Enable MusicBrainz lookup
bg: Включване на търсене в MusicBrainz

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_FreedbLookupEnabled)
en: Enable freedb lookup
bg: Включване на търсене във freedb

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, freedbServerBox)
en: Freedb Server
bg: Сървър freedb

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel7)
en: Freedb server:
bg: Сървър freedb:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, kcfg_hostname)
en: Name of CDDB server which will be used to look up CD information.
bg: Име на сървъра CCDB за търсене на информация за CD-дискове

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_2)
en: Port:
bg: Порт:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, kcfg_port)
en: Port to connect to on CDDB server.
bg: Порт за свърване със сървъра CDDB

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel9)
en: &Transport:
bg: П&ротокол:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, kcfg_FreedbLookupTransport)
en: Type of lookup which should be tried at the CDDB server.
bg: Вид на заявката към CDDB сървъра.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mirrorListButton)
en: Show &Mirror List
bg: Показване на списък с &огледала

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabSubmit)
en: &Submit
bg: Из&пращане

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Email address:
bg: Адрес на е-поща:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox)
en: Submit Method
bg: Начин на изпращане

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Server:
bg: Сървър:

en: CDDB is used to get information like artist, title and song-names in CD's
bg: CDDB се използва за получаване на данни за изпълнителя и имената на албуми и песни в дисковете

en: Blues
bg: Блус

en: Classical
bg: Класика

[ctx: music genre]
en: Country
bg: Кънтри

en: Data
bg: Данни

en: Folk
bg: Фолк

en: Jazz
bg: Джаз

en: Miscellaneous
bg: Разни

en: New Age
bg: Ню ейдж

en: Reggae
bg: Реге

en: Rock
bg: Рок

en: Soundtrack
bg: Саундтрак

en: Unknown
bg: Неизвестно

en: A Cappella
bg: А капелла

en: Acid Jazz
bg: Ейсид джаз

en: Acid Punk
bg: Ейсид пънк

en: Acid
bg: Ейсид

en: Acoustic
bg: Акустик

en: Alternative
bg: Алтърнатив

en: Alt. Rock
bg: Алтернативен рок

en: Ambient
bg: Ембиънт

en: Anime
bg: Анимация

en: Avantgarde
bg: Авангард

en: Ballad
bg: Балада

en: Bass
bg: Бас

en: Beat
bg: Бийт

en: Bebop
bg: Би-боп

en: Big Band
bg: Биг бенд

en: Black Metal
bg: Бляк метъл

en: Bluegrass
bg: Блуграс

en: Booty Bass
bg: Буути бас

en: BritPop
bg: Брит-поп

en: Cabaret
bg: Кабаре

en: Celtic
bg: Келтска музика

en: Chamber Music
bg: Камерна музика

en: Chanson
bg: Шансон

en: Chorus
bg: Хор

en: Christian Gangsta Rap
bg: Християнски гангстер рап

en: Christian Rap
bg: Християнски рап

en: Christian Rock
bg: Християнски рок

en: Classic Rock
bg: Класически рок

en: Club-house
bg: Клуб-хаус

en: Club
bg: Клуб

en: Comedy
bg: Комедия

en: Contemporary Christian
bg: Съвременна християнска

en: Crossover
bg: Кросоувър

en: Cult
bg: Култ

en: Dance Hall
bg: Танцувална

en: Dance
bg: Денс

en: Darkwave
bg: Дарк уейв

en: Death Metal
bg: Дет метъл

en: Disco
bg: Диско

en: Dream
bg: Дрийм

en: Drum & Bass
bg: Ударни и баси

en: Drum Solo
bg: Барабанно соло

en: Duet
bg: Дует

en: Easy Listening
bg: Ийзи лисънинг

en: Electronic
bg: Електронна

en: Ethnic
bg: Етническа

en: Eurodance
bg: Евроденс

en: Euro-House
bg: Евро-хаус

en: Euro-Techno
bg: Евро-техно

en: Fast-Fusion
bg: Фаст-фюжън

en: Folklore
bg: Фолклор

en: Folk/Rock
bg: Фолк/рок

en: Freestyle
bg: Свободен стил

en: Funk
bg: Фънк

en: Fusion
bg: Фюжън

en: Game
bg: Гейм

en: Gangsta Rap
bg: Гангстерски рап

en: Goa
bg: Гоа

en: Gospel
bg: Госпъл

en: Gothic Rock
bg: Готически рок

en: Gothic
bg: Готическа

en: Grunge
bg: Гръндж

en: Hardcore
bg: Хардкоре

en: Hard Rock
bg: Хард рок

en: Heavy Metal
bg: Хеви метъл

en: Hip-Hop
bg: Хип-хоп

en: House
bg: Хаус

en: Humor
bg: Хумор

en: Indie
bg: Инди

en: Industrial
bg: Индъстриал

en: Instrumental Pop
bg: Инструментален поп

en: Instrumental Rock
bg: Инструментален рок

en: Instrumental
bg: Инструментал

en: Jazz+Funk
bg: Джаз+Фънк

en: JPop
bg: Джейпоп

en: Jungle
bg: Джънгъл

en: Latin
bg: Латино

en: Lo-Fi
bg: Лоу-фай

en: Meditative
bg: Медитация

en: Merengue
bg: Меренго

en: Metal
bg: Метъл

en: Musical
bg: Мюзикъл

en: National Folk
bg: Национален фолк

en: Native American
bg: Нейтив американ

en: Negerpunk
bg: Нигърпънк

en: New Wave
bg: Ню уейв

en: Noise
bg: Ноиз

en: Oldies
bg: Стари градски

en: Opera
bg: Опера

en: Other
bg: Друго

en: Polka
bg: Полка

en: Polsk Punk
bg: Полски пънк

en: Pop-Funk
bg: Поп-фънк

en: Pop/Funk
bg: Поп/Фънк

en: Pop
bg: Поп

en: Porn Groove
bg: Порн груув

en: Power Ballad
bg: Пауър балада

en: Pranks
bg: Пранкс

en: Primus
bg: Праймъс

en: Progressive Rock
bg: Прогресивен рок

en: Psychedelic Rock
bg: Еуфористичен рок

en: Psychedelic
bg: Еуфория

en: Punk Rock
bg: Пънк рок

en: Punk
bg: Пънк

en: R&B
bg: Ритъмен блус

en: Rap
bg: Рап

en: Rave
bg: Рейв

en: Retro
bg: Ретро

en: Revival
bg: Ривайвъл

en: Rhythmic Soul
bg: Ритмично соло

en: Rock & Roll
bg: Рок енд рол

en: Salsa
bg: Салса

en: Samba
bg: Самба

en: Satire
bg: Сатира

en: Showtunes
bg: Шоутюнс

en: Ska
bg: Ска

en: Slow Jam
bg: Слоу джем

en: Slow Rock
bg: Бавен рок

en: Sonata
bg: Соната

en: Soul
bg: Соло

en: Sound Clip
bg: Саунд клип

en: Southern Rock
bg: Южняшки рок

en: Space
bg: Спейс

en: Speech
bg: Реч

en: Swing
bg: Суинг

en: Symphonic Rock
bg: Симфоничен рок

en: Symphony
bg: Симфония

en: Synthpop
bg: Синтпоп

en: Tango
bg: Танго

en: Techno-Industrial
bg: Техно-индъстриал

en: Techno
bg: Техно

en: Terror
bg: Терор

en: Thrash Metal
bg: Траш метъл

en: Top 40
bg: Топ 40

en: Trailer
bg: Трейлър

en: Trance
bg: Транс

en: Tribal
bg: Племенна музика

en: Trip-Hop
bg: Трип-хоп

en: Vocal
bg: Вокал

en: Success
bg: Успешно изтегляне

en: Server error
bg: Грешка на сървъра

en: Host not found
bg: Сървърът не е намерен

en: No response
bg: Няма отговор

en: No record found
bg: Не са намерени записи

en: Multiple records found
bg: Намерени са няколко записа

en: Cannot save
bg: Грешка при запис

en: Invalid category
bg: Невалидна категория

en: Unknown error
bg: Неизвестна грешка

en: %1 (disc %2)
bg: %1 (диск %2)
